בית פורומים בחדרי חרדים

הסוף למחזות המבישים בטיסות אל על

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/6/2017 12:58 לינק ישיר 

קירטון כתב:
  זה לא הפסק היחיד של הגר"מ פיינשטיין שלא התקבל בציבור, הוא התיר למשל לאשה עקרה לקבל תרומת זרע מגוי בכדי להרות, וכנגד הפסק הזה יצאו חוצץ כל גדולי עולם, הוא התיר להשתמש בחלב עכו"ם במקום שיש פיקוח ממשלתי, ואף ועדת כשרות לא קיבלה את הפסק הזה מלבד הרבנות הראשית, שאף הם ניסו להסתיר את הרכיב הבעייתי של חלב עכו"ם, עד שבית המשפט בישראל חייב את הרבנות בעקבות עתירה בנידון,לציין על מוצר המכיל את הפריט הנ"ל,שיש כאן חלב עכו"ם,

אבל גם אלו המנפנפים בפסקו של הגר"מ פיינשטיין כדאי שישימו לב למה שהוא כותב בתשובה הנ"ל שמותר לשבת ליד אשה אם אין מקום אחר, זאת אומרת שלכתחילה צריך לפנות לצוות ולבקש אפשרות של החלפת מקום, 
בונדמן כתב:

וזה לשון השו"ע באבן העזר סימן כ"א סעיף א'  "צריך אדם להתרחק מהנשים מאוד מאוד"    יתכן שהסעיף הזה נראה מיושן וארכאי בעיני כמה חכמים בעיניהם, כמו קורח שהיה גם חכם גדול בעיני עצמו, אבל בעזהשי"ת אנחנו נמשיך לראות יהודים חרדים לדבר ה' המדקדקים על קלה כבחמורה שלא נרתעים מהמלעיגים והמסטינים למיניהם, ומבקשים שלא לשבת על יד אשה, 

גברת רבינוביץ מוזמנת לטוס עמי השבוע בעז"ה, ושם היא תראה כיצד היא לא יושבת על ידי,

וכמובן שהגר"מ פיינשטיין זצ"ל לא הכיר את השו"ע וחבל שלא קמו בזמנו כמה ניקים מסאטמר שיאירו את עיניו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2017 14:08 לינק ישיר 

xbobov כתב:
נכתב בער״ש מחו״ל

אני אישית ישבתי כמה פעמים על יד אשה 
הם לא הפריעו לי ואני לא הפרעתי להם
אבל כל פעם שאני יושב על יד אחד מאנ״ש אני מנסה תמיד לשנות מושב
הם תמיד מפריעים לי
הם תמיד יושבים על שני כסאות או כסא וחצי
הם תמיד קמים ויושבים ועד פעם קמים
הם תמיד חייבים להוציא או להחזיר משהו מלמעלה
פותחים וסוגרים והכל נופל 
האם לא לומדים לשבת ???
הם כל פעם שואלים שאלות כמו האם זה כשר? למה אתה אוכל את זה? אתה רוצה חצי סנדוויצ?
איכס

את תגובתך אהבתי - אתה כותב לענין! גם אני כמוך, מרגיז אותי כל פעם לשבת ליד חרדי!
ורק אותה אשה זקנה, וכל החילוניים למיניהם, לא מבינים את זה - ומתעקשים לשבת דוקא ליד חרדים.... שיבושם להם...
בפרט עכשיו שהחוק יאסור להם להחליף מקום... אני מחכה לרגע הזה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2017 14:51 לינק ישיר 

בונדמן כתב:
  זה לא הפסק היחיד של הגר"מ פיינשטיין שלא התקבל בציבור, הוא התיר למשל לאשה עקרה לקבל תרומת זרע מגוי בכדי להרות, וכנגד הפסק הזה יצאו חוצץ כל גדולי עולם, הוא התיר להשתמש בחלב עכו"ם במקום שיש פיקוח ממשלתי, ואף ועדת כשרות לא קיבלה את הפסק הזה מלבד הרבנות הראשית, שאף הם ניסו להסתיר את הרכיב הבעייתי של חלב עכו"ם, עד שבית המשפט בישראל חייב את הרבנות בעקבות עתירה בנידון,לציין על מוצר המכיל את הפריט הנ"ל,שיש כאן חלב עכו"ם,

אבל גם אלו המנפנפים בפסקו של הגר"מ פיינשטיין כדאי שישימו לב למה שהוא כותב בתשובה הנ"ל שמותר לשבת ליד אשה אם אין מקום אחר, זאת אומרת שלכתחילה צריך לפנות לצוות ולבקש אפשרות של החלפת מקום, 
בונדמן כתב:

וזה לשון השו"ע באבן העזר סימן כ"א סעיף א'  "צריך אדם להתרחק מהנשים מאוד מאוד"    יתכן שהסעיף הזה נראה מיושן וארכאי בעיני כמה חכמים בעיניהם, כמו קורח שהיה גם חכם גדול בעיני עצמו, אבל בעזהשי"ת אנחנו נמשיך לראות יהודים חרדים לדבר ה' המדקדקים על קלה כבחמורה שלא נרתעים מהמלעיגים והמסטינים למיניהם, ומבקשים שלא לשבת על יד אשה, 

גברת רבינוביץ מוזמנת לטוס עמי השבוע בעז"ה, ושם היא תראה כיצד היא לא יושבת על ידי,

וכמובן שהגר"מ פיינשטיין זצ"ל לא הכיר את השו"ע וחבל שלא קמו בזמנו כמה ניקים מסאטמר שיאירו את עיניו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

לדעתי כבר מאות שנים שלא קיים "חלב עכו"ם" אלא חלב נוכרי שהשימוש בו נפוץ ביותר בציבור הרחב ורק מיעוט זעום אינו משתמש בו באופן קבוע.
כך שמדובר דווקא בהיתר שהרוב הגדול קיבל וסומך עליו.
צריך להיות מוח עקום במיוחד כדי שאפילו אחרי ההיתר של הרב פיינשטיין צריך לבקש לעבור מקום.
לגבי תרומת זרע וכן הלאה, ממילא מדובר במקרים נדירים שרלוונטיים לחלק קטנטן מהאוכלוסיה, אז אני לא חושב שניתן לעשות איזושהי השלכה בין מקרה זה, לבין ההיתר הכלכך רווח ונפוץ של השימוש בחלב נוכרי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2017 14:56 לינק ישיר 

קירטון כתב:

בונדמן כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

לדעתי כבר מאות שנים שלא קיים "חלב עכו"ם" אלא חלב נוכרי שהשימוש בו נפוץ ביותר בציבור הרחב ורק מיעוט זעום אינו משתמש בו באופן קבוע.
צריך להיות מוח עקום במיוחד כדי שאפילו אחרי ההיתר של הרב פיינשטיין צריך לבקש לעבור מקום.
לגבי תרומת זרע וכן הלאה, ממילא מדובר במקרים נדירים שרלוונטיים לחלק קטנטן מהאוכלוסיה, אז אני לא חושב שניתן לעשות איזושהי השלכה בין מקרה זה, לבין ההיתר הכלכך רווח ונפוץ של השימוש בחלב נוכרי.

הוא גם לא היחידי שהתיר תרומת זרע מגוי אבל לידידו של ווברמן אין בעיה לשקר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2017 15:02 לינק ישיר 

אניכברחוזר כתב:
הנתון המקושקש הזה הוא בגלל המוח הסטייתי שלו
וכמו שכתוב "אין אדם רואה אלא מנגעי עצמו "
הסוטה *איש חשוב* חושב שכולם סוטי מין כמוהו

היות ואני רואה שהמקום כאן פרוץ, וכל אחד יכול להגיב ככל העולה על דעתו כי ההנהלה הפקירה פשוט את המקום לכתיבה פתוחה והשמצות

א. אני יודע כמו שכולם כאן יודעים שאתה בא משתי ניקים, הניק השני שלך הוא "ולשרה_בן, בכל פעם שמישהו כאן מעצבן את שרה_בן אתה מתעורר לענות
ב. מי מנוול פה כולם יודעים, בניק השני שלך אתה נותן לעצמך דרור לרשום מילים של ניבול פה ממש, ורמיזות שאינן ראויות לפורום חרדי, כבר ציטטתי בכמה אשכולות
ג. שמעתי עליך דרישות שלום ממקום מושבך הטמא בחו"ל, מוטב שתסתום את פיך בנושא סטיות... וד"ל, אסור לעשות פה אאוטינג, אבל יש עוד דרכים לטיפול בסוטים כמוך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2017 16:03 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

היות ואני רואה שהמקום כאן פרוץ, וכל אחד יכול להגיב ככל העולה על דעתו כי ההנהלה הפקירה פשוט את המקום לכתיבה פתוחה והשמצות

א. אני יודע כמו שכולם כאן יודעים שאתה בא משתי ניקים, הניק השני שלך הוא "ולשרה_בן, בכל פעם שמישהו כאן מעצבן את שרה_בן אתה מתעורר לענות
ב. מי מנוול פה כולם יודעים, בניק השני שלך אתה נותן לעצמך דרור לרשום מילים של ניבול פה ממש, ורמיזות שאינן ראויות לפורום חרדי, כבר ציטטתי בכמה אשכולות
ג. שמעתי עליך דרישות שלום ממקום מושבך הטמא בחו"ל, מוטב שתסתום את פיך בנושא סטיות... וד"ל, אסור לעשות פה אאוטינג, אבל יש עוד דרכים לטיפול בסוטים כמוך

שימו לב הניק הסוטה *אישחשוב* כותב כאן מפורשות שכל הסיבה שהוא מטנף כאן את האשכולות היא בגלל שהניק שלי הוא בעצם שייך לניק ולשרהבן 
ובכן צריך להיות מטומטם גמור וחסר מינימום של אייקיו כדי לחשוב שאני והניק ולשרה בן זה אותו אחד  

מספיק להיווכח בסגנון הכתיבה השונה לגמרי ביננו  ומגוון נושאים הרחב שאני כותב עליהם כאן לעומתו ובמיוחד שהוא אחד שמסיבותיו השמורות אצלו די אוהד את חסידות גור כפי שאפשר להיוכח מכתיבתו כאן 

אין לי שום קשר אליו אני בכלל לא יודע מי הוא חוץ מכך שהוא כותב מחו"ל
כך שלקשר ביננו ולטעון שאנחנו אותו אדם  צריך להיות אדם בעל הזיות רציניות!

שים לב שמעולם לא טענתי שאתה והניק יצחק הספרן הם אותו אדם אפילו שאתם כותבים באותם השעות בדיוק (ארבע חמש לפנות בוקר ....) אפילו שהוא הניק היחיד שתומך בך כל פעם שאתה משפריץ כאן את ההודעות המטונפות שלך עם המח הסוטה שלך 
כיון שלפי סגנון הכתיבה שלכם אפשר להיווכח שזה לא מגיע מאותו הכותב 

ובקשר לאאוטינג אתה הטיפוס האחרון שמעניינים אותו חוקי הפורום כי אחרת לא היית מעז לכתוב את הסטיות שלך כאן ולקלל בשפה גסה ואלימה כל מי שמתנגד לך כפי שרבים מהניקים כאן העירו לך 

כך שאתה משקר שוב כאילו שבגלל כך אתה נמנע מאאוטינג 
אם רק היתה לך האפשרות לכך היית רץ לעשות זאת מייד 

אני ועוד עשרות ניקים כאן מבקשים ממך להפסיק עם הכתיבה החולנית שלך
די לאלימות מילולית די לסגנון הכתיבה עם המח המעוות והסוטה שלך 

לא מובן מדוע ההנהלה כאן ממשיכה לתת לטיפוס סוטה ומבחיל שכמוך להמשיך לכתוב כאן את הגיגיו החולניים 

תוקן על ידי אניכברחוזר ב- 25/06/2017 16:05:31

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2017 21:19 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

אולי אתה יכול להראות לקוראים היכן ניבלתי את פי?
אם הייתי סוטה היית מגן עלי ולא רודף אותי, אתה הרי ידוע כמגינם של הסוטים[ החרדים}.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2017 21:28 לינק ישיר 

לא הפסק היחיד של הגר"מ פיינשטיין שלא התקבל בציבור, הוא התיר למשל לאשה עקרה לקבל תרומת זרע מגוי בכדי להרות, וכנגד הפסק הזה יצאו חוצץ כל גדולי עולם.

לא לאשה עקרה אלא לאשה שיש לה איש עקר.  כל גדולי עולם יצאו חוצץ אבל לא הלכתית אלא מוסרית. ידועים דברי הבריסקער רב על כך שזו פרצה לא שזה אסור הלכתית.
ויש משפחות חשובות שאכן הלכו אחר פסקו של הרמ"פ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2017 21:53 לינק ישיר 

איני מבין את כל החפירות כאן. זכותה של חברת אל על להחליט שמעתה ואילך לא תיענה כל בקשה של גבר חרדי לעבור מקום ממה שנקבע לו. אם החרדים אינם אוהבים את זה זכותם לטוס עם חברה אחרת. איני בטוח שבחברות הללו ינתן להם מענה.

מי שממש חשוב לו לא לשבת ליד אשה יכול לקנות שני מקומות.

דבר אחד אני יכול לומר בפה מלא, נתקלתי פעמים רבות בחרדים שמביאים את אוירת השטיבל למטוס, קמים לפני שנורת החגורות כובתה, צוחקים על הדיילות הגויות, עושים רעש כשכולם ישנים ועוד ועוד. איני מכליל, אך במאות טיסות שטסתי בחיי, רוב הפעמים שהיו בעיות זה היה עם חרדים מסוג כזה או אחר...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2017 01:16 לינק ישיר 

ולשרה_בן כתב:
אם הייתי סוטה היית מגן עלי ולא רודף אותי, אתה הרי ידוע כמגינם של הסוטים[ החרדים}.

כבר הבאתי לך יום אחד שורת לינקים של ציטוטים של המון ניבול פה של ממש שלך בפורום
אני לא עובד אצלך ולא ישלח את זה לבקשתך כל פעם

ואני אכן ידוע כמגינם של סוטים, אבל איך זה התחיל? יום אחד התחלת לכתוב שאני מגן על סוטים בחברה החרדית, אמרתי לך להביא ציטוטים, לא הבאת אפילו ציטוט אחד על אף שאני כותב כאן 8 שנים
ואז למחרת המשכת לכתוב "אתה ידוע כמגן על סוטים" אמרתי לך שוב, תביא אשכול אחד תביא ציטוט אחד בו הגנתי על סוטה אחד אפילו, הרי אני תמיד כותב "הלוואי שכל סוטה ייתפס וייכלא לשנים ארוכות". ושוב לא הבאת ציטוט, ענית סתם קצת בלה בלה כדרכך בקודש לפלוט מילים לא קשורות "סוטה שוטה"
עכשיו אני שוב אומר לך, תביא ציטוטים, לפני שאתה משמיץ, אני יודע שלא תמצא ושוב תמשיך להשמיץ בלי צורך להביא הוכחות
אתה מנוול, ואתה תשלם יום אחד על הוצאת שם רע
אתה מדבר על סוטים אחרים, בעוד אתה בעצמך כותב כמו סוטה, ועובדה שאני לא מגן עליך, אני בהחלט אומר לך, אתה סוטה, ומקומך בבית חולים, אסור שתהיה חופשי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2017 01:25 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

ולשרה_בן כתב:

כבר הבאתי לך יום אחד שורת לינקים של ציטוטים של המון ניבול פה של ממש שלך בפורום
אני לא עובד אצלך ולא ישלח את זה לבקשתך כל פעם

ואני אכן ידוע כמגינם של סוטים, אבל איך זה התחיל? יום אחד התחלת לכתוב שאני מגן על סוטים בחברה החרדית, אמרתי לך להביא ציטוטים, לא הבאת אפילו ציטוט אחד על אף שאני כותב כאן 8 שנים
ואז למחרת המשכת לכתוב "אתה ידוע כמגן על סוטים" אמרתי לך שוב, תביא אשכול אחד תביא ציטוט אחד בו הגנתי על סוטה אחד אפילו, הרי אני תמיד כותב "הלוואי שכל סוטה ייתפס וייכלא לשנים ארוכות". ושוב לא הבאת ציטוט, ענית סתם קצת בלה בלה כדרכך בקודש לפלוט מילים לא קשורות "סוטה שוטה"
עכשיו אני שוב אומר לך, תביא ציטוטים, לפני שאתה משמיץ, אני יודע שלא תמצא ושוב תמשיך להשמיץ בלי צורך להביא הוכחות
אתה מנוול, ואתה תשלם יום אחד על הוצאת שם רע
אתה מדבר על סוטים אחרים, בעוד אתה בעצמך כותב כמו סוטה, ועובדה שאני לא מגן עליך, אני בהחלט אומר לך, אתה סוטה, ומקומך בבית חולים, אסור שתהיה חופשי

אתה שקרן פתלוגי, מעולם לא הוכחת שניבלתי את פי.
אתה אדם חולה ומסכן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2017 01:29 לינק ישיר 

אתה חולה סוטה ומסכן
מאחל לך לשבת בכלא יום אחד, אתה יודע שבסוף כל הסוטים נתפסים

תוקן על ידי איש_חשוב ב- 26/06/2017 01:29:22

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2017 01:55 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

אתה חולה סוטה ומסכן
מאחל לך לשבת בכלא יום אחד, אתה יודע שבסוף כל הסוטים נתפסים

תוקן על ידי איש_חשוב ב- 26/06/2017 01:29:22

אתה בטח מדבר מנסיון. אצלכם זה בגנים.
רפואה שלמה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2017 01:56 לינק ישיר 

קירטון כתב:

בונדמן כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

"חלב נוכרי שהשימוש בו נפוץ ביותר בציבור הרחב ורק מיעוט זעום אינו משתמש בו באופן קבוע " נאום הקרטון. 

ירא הקהל וישפוט עם מי יש לנו עסק, והוא הדין לנושאים הנידונים בשאר האשכולות,

רגע, אם אני מצהיר בבית משפט שאף פעם אינני משתמש בחלב נוכרי, האם אני זכאי להקים את גברת רבינוביץ ממושבה, או לחילופין לדרוש מקום אחר ? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2017 02:01 לינק ישיר 

ולשרה_בן כתב:

בונדמן כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

הוא גם לא היחידי שהתיר תרומת זרע מגוי אבל לידידו של ווברמן אין בעיה לשקר.

אדרבה, אולי תאיר את עינינו איזה עוד פוסק שמקובל על הציבור התיר תרומת זרע מגוי ? 

האובבסיה והלהיטות של סוטה כמוך להעלות גרה בכל עת מצוא את ווברמן לא תשנה את העובדה שהוא הורשע על סמך עדותה של מופקרת ופורקת עול, ועל סמך עדותה הרשיעו אותו חבר מושבעים בערכאות של נוכרים באופן שהיה נפסל על הסף בכל סנהדרין שהוא,

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הסוף למחזות המבישים בטיסות אל על
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 6 לדף הבא סך הכל 6 דפים.