בית פורומים הישבשערים

הסיפור החדש "אם הישיבה"!!! מאת שיינדי!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-15/10/2009 00:11 לינק ישיר 

רק עכשיו התחלתי לקרוא וווואאאאאוווווו מדהיםםםםםםםםםםםםםם. מגניב. יפה. חבל"ז. מרתק. מדהים. מקסים. משגע. מפוצץ. שובה לב. מהפנט. מיוחד. יוצא מן הכלל.מרגש. תותח. שפיץ. ממכר. סיפור מזיע. היתי מרותק כמה שעות......................................................................................
...........................................................................................
...........................................................................................

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/10/2009 20:54 לינק ישיר 

תודה תודה ושוב תודה!

סיפור מדהים הנקרא כמעט בנשימה עצורה (כמעט, מפאת אורכו אם היה נקרא בנשימה אחת הייתי מת...)

נהניתי להשאר כל פעם מחדש במתח דרוך (לא נתתי לזה להשתלט לי על החיים וכל פעם הפסקתי כדי לישון ללמוד לאכול וכו)

עלילה נהדרת!

אין דברים כאלה

אנא ממך המשיכי לכתוב

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-28/6/2010 17:34 לינק ישיר 

שיינדי מה? אין המשךךךךךך????

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/12/2010 14:01 לינק ישיר 

נסחפתי אבל בסוף התאכזבתי......

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/7/2011 15:50 לינק ישיר 

רק עכשיו מצאתי את הסיפור. היה ממש כיף לקרוא את הסיפור תודה. תכתבי עוד סיפורים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2011 16:15 לינק ישיר 

מישהי יכולה אולי להכיר לי את השיינדי הזו? אני חייבת אותה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2012 21:43 לינק ישיר 

זה ישמע קצת הזוי. פגשתי את שיינדיs והדברים שאני כותב הם פשוט נראים לקוחים מעולם אחר. הניק שיינדי היה השייך לבחורה כזו. כותה הסיפור הוא בחור. שהיה איתה בסוג של קשר. ולמעה הם כתבו את זה ביחד. .אגב באחד התגובות שלה פה היא ממיינת את זה באגב. ולפריטם. הסיפור שלו נכון.לפחות בחלקו. ואני יסביר מה זה בחלקו. הענין של הקקשר הסודי עם בנות הצוות בישיבה היה. העינן.של ההחקה שלו מהישיבה היה לא בדיוק לארץ אחרת אבל קרוב. והעינין שאר הדברים של הלכה נגד וכאלה גיבוב של סיפרוים. החתונה בסיטואציה ההיא זה סיפור אישי של חברה קרובה של שיינדי עצמה. ועכשיו לקרע. שיידני והבחור התחילו לכתוב . פעם ביחד ופעם רק הוא לחוד. והדברים נסחפו. בגלל הצימאון של הקוראים ולכן לא נכנו כל מיני פרטים והוספו פרטים. לשיינדי באמצע. הסיפור נכנסו הרורי תשובה שרובם באו מהתגובות. במהלך הסיופר. ולכן לקראת הסוף התפרקים נהיו מתונים. והוא סיים את הסיפור בלעדיה . כיום שיינדי לא נכנסת כלל לאתרים כמו בחדרי. ולכן אין לי חשש שהיא תקרא את התגובה שלי.הבחור . היא לא יודעת מה איתו. כנראה נשוי .אבל גם הוא לא יצור קשר לדעתי ומספר לשיינדי .את התגובה . שיינדי כותבת כיום סיפור. לספר חרדי. תודה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2012 13:05 לינק ישיר 

לא הבנתי כלום......

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/2/2012 23:41 לינק ישיר 

גם-אני-לאאאאאא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/9/2012 00:21 לינק ישיר 

אחלה סיפור! אמיתי זה לא פיקנטי זה בהחלט כן את צריכה יותר להכיר את הדינמיות הישיבתית בשטח אבל שאפו על הסיפור!!!  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2013 16:56 לינק ישיר 

סיפור חמוד נהניתי מאוד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/12/2013 16:24 לינק ישיר 

אכן סיפור יפה/הזוי/דימניני/ מותח/
מחקו את המיותר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2014 15:32 לינק ישיר 

מישהו יכול לשפוך לי קצת על המחברת שיינדי הנלית אני קרובה לפיצוח מי זו אשמח לדעת פרטים אם ייש

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2014 17:43 לינק ישיר 

ואוווו היום גיליתי את הסיפור 
וישבתי מרותק שעתיים....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2014 15:25 לינק ישיר 

אני בכיון של גלוי שח שיינדי
 פרט אחד  האם יש מישהו שעקב אחרי הסיפור באון ליין?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > הישבשערים > הסיפור החדש "אם הישיבה"!!! מאת שיינדי!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 ... 39 40 41 42 לדף הבא סך הכל 42 דפים.