בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

*** כל האמת על המדידות ***

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/5/2007 14:58 לינק ישיר 

בטח שיש עוד שאלות!

והחשובה שבהן: מה עשית מאז גן נאוה ועד לפתיחת ששת?...

אוי לשכן
ואוי לשכנו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2007 16:53 לינק ישיר 

שי -

ובכל זאת שאלה: מספרים על איציק טרבלסי, שיש לו שיטה התנהגותית מיוחדת כשהוא לא מעוניין לגלות לך משהו.
רוב האנשים יאמרו לך "לא רוצה להגיד" או "לא יכול להגיד", חלקם ממש ישקרו ויגידו שהם לא יודעים, אבל טרבלסי? הוא יפוצץ אותך במידע שיש בו הכל, חוץ ממה שהוא לא רוצה שתדע.

ושאלתי היא: האם מה שעשית כאן זה בבחינת מגלה טפח ומכסה טפחיים? האם זה היה בסגנון ובשיטה של איציק טרבלסי?

אם התשובה היא שלילית, אני מצטרף לשכן ודורש לדעת מה קרה בין גן נאווה ועד לפתיחת "ששת".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2007 17:26 לינק ישיר 

לא יפה לספר על השיטות של איציק לפני כולם.

והתשובה שבאמת אין לי מה להסתיר וזה בדיוק מה שאני חושב, כל תקלה שמצאתי בנושא תוקנה עד היום. אם למישהו יש משהו לחשוף הוא מוזמן לחשוף בפומבי.
ושוב יוצא לי לשלם הרבה כסף תוספת בחנות (בבית זה שולי), אבל מה לעשות ובבדיקה שערכתי הם צודקים...זה צעד לא פופלרי, אבל הוא חוקי וצודק.

במידה ואי פעם, אחליט באיזהו שלב בחיי להפוך לאיש ציבור אני מבטיח שאספר גם על התקופה בחיי בין גן "נאווה" לששת...  

הערה לאאללעעדד:
שמת לב להסתייגות "כל תקלה שמצאתי בנושא, תוקנה עד היום", את מה שאתה מצאת, אני משאיר לך לתקן... וד"ל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2007 19:47 לינק ישיר 

אלעדי

אתה ענק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2008 11:57 לינק ישיר 

(נמחק בשל תקלה טכנית שגרמה לכפילות)

תוקן על ידי חצי_טון ב- 01/12/2008 11:57:58

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2008 12:00 לינק ישיר 

אלעדי_ותיק כתב:
במידה ואי פעם, אחליט באיזהו שלב בחיי להפוך לאיש ציבור אני מבטיח שאספר גם על התקופה בחיי בין גן "נאווה" לששת...

מסתבר שהגיע הזמן שתקיים את הבטחתך ותספר...

אבל לא רק בשביל זה אני מקפיץ את האשכול הכל-כך אקטואלי.

נשמח לשמוע מה דעתך כיום, כנבחר ציבור, על המדידות ש"בלי לשנות את שיטת החישוב" הגדילו את השטח הכולל של הדירות באלעד בלמעלה מ-60,000 מ"ר(!)...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2008 12:13 לינק ישיר 

חצי

איזה אשכול ישן....

בוא נדלג על קורות החיים ונמשיך למדידות

גם היום אני חושב שמי שבנה צריך לשלם, לגבי שאר העיר במידה ושינו שיטת חישוב או חייבו דברים מיותרים צריך לזכות את התושבים במיידי. בנתיים אני בודק ואוסף נתונים, אשמח לעזרה. יש כמה דברים מעניניים שכבר גילינו. אני בטוח שיהיו עוד.

בתחום העסקים העוול נוסף וזועק לשמים, שוב ברגע שנהיה סגורים על כל הנתונים הם יתפרסמו ברמים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2008 12:36 לינק ישיר 

אין ספק שמי שבנה צריך לשלם, אבל לא מזה נובעת ההגדלה.

קצת קשה לי להאמין שב-6000 מתוך 7000 הדירות בעיר נעשו עבודות בניה (כולל בדירה שלי ובדירה שלך!) ואף אחד מאיתנו לא היה ולא ראה ולא שמע כשזה קרה...

בא נהיה רציניים ונגיד את האמת: תחת המסווה של מדידות הכניסו לנו שינוי משמעותי בשיטת החישוב. וצריך לחזור ולהגיד את זה בקול: שינו את שיטת החישוב. שינו את שיטת החישוב. שינו את שיטת החישוב. אין שום הסבר אחר להגדלה הגורפת הזאת, וכולנו יודעים את זה.

כעת, מאחר ושינוי של שיטת החישוב הוא לא חוקי, השאלה היא רק איך יורדים מהעץ הזה.

נראה מה יש לראש העיר ולחברי המועצה החדשים לומר בענין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2008 12:48 לינק ישיר 

הדירה שלי גדלה ב- 5 מטר. לא הזזתי אפילו בלוק אחד.
אין לי מושג אם ההגדלה בדירה עצמה או בשטח המשותף ולכן קשה לדעת ממה זה נובע.

יש טעויות במדידות, כבר עלינו על כמה ולכן חשוב שכל אחד יבקש את המפות מהמחלקה (פרטי ומשותף) וינסה לגלות מהיכן הגיע ההגדלה. סביר להניח שיש שינוי שיטה בעיקר ברכוש המשותף. חסרה לנו כרגע ההוכחה !!!

איך אנחנו מורידים את הגביה מהעץ? זו שאלת המיליון דולר.

חצי,
עברתי קצת על האשכול כדי להזכר בעבר, אני חייב להודות שבמבחן הזמן צדקת בהרבה דברים.
האמת חייבת להאמר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2008 13:09 לינק ישיר 

חבר שלי בנה על הגג, בצורה חוקית גלויה ומדווחת. עקב הבנייה נוספו לדירתו 85 מ' אך דא עקא לפי אותם רישומים גודלה של הקומה התחתונה 75 מ' בלבד...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2008 14:30 לינק ישיר 

אלעדי,

קודם כל, תודה על המחמאות.

מדבריך משתמע שאתה מנסה (כמו עוד כמה אנשים שמנסים לטפל בבעיית המדידות) למצוא את השגיאות בשיטה של אורהייטק. לענ"ד זו טעות טקטית. אין שום צורך למצוא, להסביר, ולהוכיח מאיזה סוג של שינוי נובעת ההגדלה, ולהתחיל להתווכח על כל פרט שהשתנה או לא השתנה בנפרד - מחסנים, חניות, מרפסות, פרגולות, חדרי מדרגות, פירי מעליות, ועוד כהנה וכהנה.  העיסוק בפרטים הקטנים האלו מחמיץ את עיקרה של הבעיה.

העובדה הפשוטה היא שמרבית הדירות בעיר הוגדלו, ואין הוכחה טובה מזה לכך שמדובר בשינוי שיטת חישוב. אז מה זה משנה בכלל מה אופיו של השינוי? שינוי שיטת החישוב הוא פסול לפי החוק בכל צורה ואופן.

מה עושים?

לענ"ד חברי המועצה צריכים לדרוש מראש העיר ומאורהייטק לתקן את שיטת החישוב עד לאופן שבו השטח הכולל של כל הדירות שלא נעשתה בהם בניה ישאר זהה לכפי שהיה לפני המדידות (כל עוד הסך הכללי נשאר זהה, גם אם חלק מהדירות יקטנו וחלק יגדלו, ניתן יהיה לטעון שזה תיקון של עיוותים ולא שינוי שיטה).  אם אורהייטק לא תצליח להגיע לתוצאה כזו - המדידות שלה אינן עומדות במבחן החוק וצריכות להיפסל על הסף.

(אם חברי המועצה לא יעשו את זה, ניתן יהיה כמובן להעלות את אותן טענות בעתירה מנהלית. יצטרכו רק להימצא כמה תושבים שזה מספיק חשוב להם.)

תוקן על ידי חצי_טון ב- 01/12/2008 14:29:38

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2008 14:38 לינק ישיר 

כנ"ל כמובן לגבי השטח הכולל של העסקים שלא נעשתה בהם בניה (שזה כנראה 99% מהעסקים בעיר):
אם המדידות נועדו רק לתקן עיוותים במסגרת השיטה הקיימת - השטח הכולל צריך להישאר זהה פחות או יותר. אם נוצרת תוספת משמעותית לשטח הכולל - אות הוא שהשיטה שונתה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2008 15:39 לינק ישיר 

חצי- לא צריך כמה תושבים שזה חשוב להם, צריך רק חבר מועצה אחד שזה חשוב לו מאוד........

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2009 13:07 לינק ישיר 

מסתבר שיש חבר מועצה אחד שזה חשוב לו מאוד...

יישר כח, שי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2009 13:55 לינק ישיר 
דברים שרואים מפה ...לא רואים משם

באמת כל הכבוד לשי נתן על פעילותו הברוכה והמקצועית לטובת הכלל....

אבל בא לא שכח שזה אותו שי נתן שבזמנו היה מעורב מעל לראשו בכל הליכי ההתקשרות עם חברת המדידות ואז שמענו זמירות שונות מפיו.

על זה נאמר כנראה "דברים שרואים מפה לא רואים משם"

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > *** כל האמת על המדידות ***
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 6 לדף הבא סך הכל 6 דפים.

2009 © כל הזכויות שמורות לבחדרי חרדים. קטגוריית אקטואליה וחדשות: עשרות פורומים הכוללים חדשות נעייס, מה קורה בחצרות חסידים, חדשות מחסידויות שונות בארץ ובעולם, דיונים בנושאי אקטואליה, פוליטיקה, בטחון ועוד.