בית פורומים בחדרי חרדים

סקופ': שיא גינס עולמי יוענק לבד"צ מחזיקי הדת בעלזא

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/5/2007 17:19 לינק ישיר 

התעודה החדשה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 17:20 לינק ישיר 

תוקן על ידי - קלף - 17/05/2007 17:17:21

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 17:24 לינק ישיר 

ולחוזר בשאלה שמעלי, למה שנאמין לך מילה אחת, כאשר החברים שלך מישיבת שפת אמת, אומרים לי לא להאמין!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 17:46 לינק ישיר 

ועכשיו אנו ממתינים לתגובתו המלומדת והמדוגגת של זליג,

או שמא אחותו עדיין לא התעוררה והוא ממתין ליעוץ ממנה

וממך לונגען אנו מצפים להתנצלות ראויה בתור אחד שמנהל את הפורום היקר לכולנו,

תן לנו דוגמא בתור מנהל, איך מודים בטעות.

נ.ב. אין לי כל קשר לבעלז ופעמים רבות התקתפתי אותם כאן בפורום ובפורומים אחרים על דברים שונים, אך    כשהשקר צועק גם לי כואב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 18:17 לינק ישיר 

נשאלתי בתיבה האישית
 ועל אף שאני חושב שזה לא נוגע לעניין אשיב, אני לא חסיד בעלזא ורק בתקופה הססגונית של תשמ"ח-ט אהבתי לקנות מוצרים בהכשר בעלזא.
רק היות ועבדתי בעבר יחד עם משגיח מהכשרות שלהם, והוא לימדני הרבה דברים איך בודקים וביסודיות, וממנו למדתי מה זה הקפדה על כשרות אז התערבתי מקודם.
ואני עדיין מזועזע איך כותבים מסויימים שהשילו מעצמם חלקים די גדולים מאידישקייט, מרשים לעצמם להשמיץ מערכת כשרות כה חשובה.
בכל מקרה הנושא לא כל כך מעניין אותי, כמו שציפיתי או מזעליג ואחותו או מאחרים שהשמיצו שיסבירו לי האם הם באמת מאמינים שאפשר בכמה דקות לייצר הסכם עבודה עם כשרות כלשהי ולא זכיתי לתגובה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 18:21 לינק ישיר 

אני נאלץ לשוב ולחזור על עיקרי דברים שכבר אמרתי, אך אוסיף עליהם דבר מה.

יש כאן ניקים שרותמים את העגלה לפני הסוסים, מסמנים את המטרה אחרי שכבר ירו את החץ, או במלים אחרות אינם מדברים לעניין.

אני הבאתי ידיעה, את הידיעה חיזק זליג10 בהביאו את התכתבות רמ"ד כשרות בצה"ל עם רבני צה"ל. אני ראיתי העתק מהמייל הנ"ל אך לא עלה בידי להביאו בפניכם, מעבר לכך אין לי כל קשר לזליג10, אינני מתואם איתו ואיני מכירו באופן אישי, כפי שהיו שרמזו לכך.

אין לי דבר וחצי דבר לא בעד בעלזא ולא נגדם, לא זכור לי שאי פעם כתבתי עליהם דבר.

ראש מדור כשרות רס"ן הרב לנדא כותב בפנייתו לרבנים כי המוצרים של 'סחוט טרי' נמצאו ללא כשרות. אני אינני חושב, או לכל הפחות עד לאירוע זה לא חשבתי שכשרות בעלזא היא כזו שאפשר וראוי לומר עליה 'נמצאה ללא כשרות'. לכן, אם לא היה כשרות ואחרי שעה כבר יש כשרות - זה אומר דרשני.

חיזוק לדברים הללו בא מהמייל האחרון שיצא על ידי הרב לנדא רמ"ד כשרות חוץ ברבנות הצבאית. שם הוא כותב בערך כך: שמאחר ועד ל 1.5.07 היתה כשרות ומ - 15.5.07 שוב חזרה כשרות (של בעלזא), יוצא איפה שבין התאריכים 1.5.07 ל- 15.5.07 יוצרו המוצרים של החברה הנ"ל ללא השגחה כלשהי. לכן הוא קובע שהמוצרים שיוצרו בתקופה הנ"ל אינם ראויים לעלות על המדפים בדוכני צה"ל, בשל בעיית כשרות.

עכשיו, ייתכן שיבוא מאן דהוא ויוכיח שהרב לנדא טעה, או שאני טעיתי בהבנת הדברים, או כל טעות אחרת שהשד יודע מה היא - שיבוא ויוכיח שטעו/ טעינו ונכריז קבל עם ועדה 'טעות לעולם חוזרת'.

אך אני הקטן, אינני מתיימר להיות פרשן או תחקירן על דבריו של הרב לנדא הנכבד, ואין לי אלא מה שכתב ועל סמך דבריו אלו הבאתי את דברי באשכול זה,  גם ציינתי כך בדברי.

לכן כל אלו שתקפו, האשימו והשמיצו בדרך זו או אחרת, מתוך כאב או קרבה לכשרות בעלזא, זאת במקום להתמודד עם הדברים כפי שציינתי זה עתה, הרי שהם לא עשו שירות טוב לאותו גוף/ כשרות/ חסידות בעלזא.

מי שיש לו דברים של טעם בעד או נגד, שישמיע אותם, מי שיכולותיו מסתכמות בנהמות וצעקות שיעשה את זה בשוק 'מחנה יהודה' הוא פתוח עכשיו לקהל, יום חמישי יש בו המון אדם והנהמות הם חלק אינטגרלי מהמקום, לא כאן.  

מילותי אלו האחרונות לא היו בגדר של מליצה, המלצה או בקשה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 19:20 לינק ישיר 

לונגען,

איפה מצאת חיזוק במייל הצהלי לכותרת הבומבסטית של האשכול, ולהמשך הסיפור המצוץ על חשש לזיוף כשרות ובעיות בטבל ובערלה ,

סקופ': שיא גינס עולמי יוענק לבד"צ מחזיקי הדת בעלזא

מפעל 'סחוט טרי' ייצר עד לא מכבר מיצים בטעמים שונים, תחת ההכשר של הרב אפרתי והרבנות קרית גת.
הבוקר במקרה התברר לראש מדור כשרות בצה"ל שהכשרות הוסרה מהמפעל עוד בתחילת החודש. כאשר יש חשש לזיוף כשרות, ולבעיות עורלה וטבל חמורות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 19:25 לינק ישיר 

לכל המתלהמים, אם הכל כשר וישר למה א"כ הרבנות הצבאית מודיעה להחזיר את התוצרת שיוצרה בשבועיים האחרונים?!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2007 08:36 לינק ישיר 

דוד 10

דייק בדבריך "גולש מביא מידע ולאט לאט מתבארת התמונה"
האם לונגען הביא רק מידע , לשאל אנשים מה ההסבר של דבר זה,
או שיצא בכותרת בומבסתית "שיא חדש וכו'
וקבע עובדות משמיצות ביותר שהתבררו כלא מדויקות בעליל,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2007 09:24 לינק ישיר 

דמוקרטיה, לונגען כתב כותרת שתמשוך מספיק אנשים כדי להכנס ולהתלהב ולברר את הפרטים ולהגיע לחקר האמת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2007 09:45 לינק ישיר 

התבררו כמדוייקות בעליל.

אני לא ראיתי שהבאתם יותר מסתם שמועות.

נכון הבאתם תעודת כשרות מהצפון, מהשרון מאיפה שלא תרצו. אבל לא מאותו מפעל שהורידו לו את הכשרות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2007 09:53 לינק ישיר 

אז אפשר לסמוך על ההכשר הזה או לא..?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2007 10:00 לינק ישיר 

חבל שבשביל למשוך אנשים לאשכול

דורכים על אנשים אחרים בדרך,

האם המטרה מקדשת את כל האמצעים ???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2007 10:06 לינק ישיר 

דמוקרטיה,

העובדות שהבאתי אולי הם קשות, אך לא משמיצות. השמצה זה תיאור של דבר
באופן שלילי שמתברר כאינו נכון.

אני הבאתי עובדות:

א. הרבנות הצאית הורידה מוצר מהמדפים לאחר שהתברר שאינו עומד תחת השגחה.
ב. בפרק זמן של פחות משעה הוצג בפני הרבנות הצבאית הכשר מטעם בד"צ מחזיקי הדת בעלזא, שתוקפו מהשעה האחרונה.

כל השאר זה לשיפוט הקהל.

כפי שציין דוד, הפורום איננו עיתון וגם אני לא בקשתי לעשות עבודה עיתונאית. הפורום נועד בין היתר כדי לברר דברים על ידי ובאמצעות הכותבים בו. לאחר שהבאתי את העובדות הידועות לי,( שאגב, עד כה לא הוכחשו.)הוסיפו הכותבים כהנה וכהנה.

אז בוא ונמשיך להתווכח, להביא פרטים ולחקור את האמת, מבלי לפגוע איש ברעהו ובלי להשמיץ ניק זה או אחר.

אגב, ייתכן שטעה הרב לנדאו רמ"ד כשרות ברבנות הצבאית, או ייתכן שבעל המפעל הטעה ואולי כשרות בעלזא היא הטובה ביותר הקיימת במזה"ת.

אך את כל זאת צריכים החברים היקרים שמעוניינים בכך להוכיח.

הטענה שאני או אחרים שכתבו כאן יש להם אינטרס כנגד כשרות בעלזא, איננה רלוונטית שלא לומר איננה נכונה (לפחות לגבי). מה זה משנה האם הכותב אינו אוהב את בעלזא?, מה שמשנה אלו העובדות, האם הם נכונות אם לאו. למי איכפת מה האינטרס של מביא הידיעה? מה שמשנה הוא האם הידיעה נכונה אם לאו.

לכן אני מבקש וזו הפעם האחרונה, להצמד לעובדות ולהוכחות ולחדול מהתקפות אישיות וטענות שלא ממין העניין.

תוקן על ידי לונגען ב- 18/05/2007 10:11:29

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2007 11:04 לינק ישיר 

דמוקרטיה
אני חושב שמה שאתה עושה עכשיו זה דבר לא נכון, לונגען הביא עובדות ומישהו אחר גיבה את זה בצילום של מסמכים, ומה שאתה עושה עכשיו יחד עם שאר חבריך שככל הנראה נמנים על חסידות בעלז זה התחמקות, אבל תעשה לי טובה וגם תגיד לכל החברים שלך שיושבים במערכת של עיתון "המחנה החרדי" שגם כשיש כאן תגובות נגד ההכשר של החסידות שלכם לא צריכים לתקוף את העובדות הקיימות.
נכון שזה חורה לכם כמו שלכל אחד אחר זה היה חורה. אבל השיטה שלכם זו לא השיטה.

עכשיו כשאנחנו כבר מדברים על ההכשר הזה, אתה יכול לכתוב כאן עם יד על הלב עד כמה זה נכון שגם בחסידות בעלז לא כולם סומכים על ההכשר הזה?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > סקופ': שיא גינס עולמי יוענק לבד"צ מחזיקי הדת בעלזא
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 6 לדף הבא סך הכל 6 דפים.