בית פורומים בחדרי חרדים

אכזריות נוראה נגד אברך=דאעש הסתננו לשורות משטרת ישראל?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/9/2014 20:44 לינק ישיר 

י_קרויצפלד כתב:

מלח, אני לא מבין אותך.

אתה מנסה לשנות דעה של אדם שדעתו קבועה מראש?

כבר אמרנו שיש אנשים שדעתם ידועה מראש על כל עניין. חרדים, מזרחיסטים, שונאים ומחבלים וכו'. לא זו בלבד, אלא שהם כאן בשביל לכתוב את הגיגיהם תחת כל עץ רענן. אז כבד את עצמך ועזוב...

לגופו של עניין, הרי ידוע שלמשטרה מתנקזת ה'בררה' של החברה הישראלית. (אולי בכל משטרה - לא יודע) אנשים אלימים מטבעם, שבלי המדים לא שווים אגורה שחוקה. לא מועילים בכלום (ניסית להיעזר פעם במשטרה?) רמות משכל מהנמוכות בארץ, ולא מצדיקים את המשכורות שלהם.

נקסט.

בקטע הזה של השוטרים והמשטרה אני חייב לענות אמן בעל כורחי.

אחרי הכל אני לא מכיר מישהו שהלך ליהיות שוטר בגלל שזה היה חלום חייו אחרי גיל 6. השכר לא משהו. האנשים ברחוב שונאים אותם. הם מתעסקים עם האנשים הכי שפלים ומסוכנים בחברה. ובקיצור חרא עבודה.
מי שהולך ליהיות שוטר זה אלו שאין להם ברירה אחרת. כל אדם חכם יותר הולך לעשות משהו קצת יותר סימפטי עם החיים שלו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 21:14 לינק ישיר 

י_קרויצפלד כתב:

גופו של עניין???????

כן.

בהתחלה דיברתי על המגיב המובן מאליו, שיודעים מראש מה הוא יכתוב, ואין טעם להמשיך לדבר איתו על הנושא.

אחר כך דיברתי לגופו של הנושא = אלימות השוטרים והמניעים לכך.

היה קשה להבין את זה לבד?

גופם של דברים של האשכול הזה הוא האירוע המדובר, והאירוע המדובר מוסרט ומצולם, כשעל סמך הסרטה זו - טען מי שטען שהשוטרים הם ממש אנשי דאעש על פי רמת אכזריותם. הוויכוח המרכזי הוא האם אותו אדם התנגד למעצרו כך שהכוח שהופעל כלפיו צודק או שהסכים להתלוות אל השוטרים והשוטרים תקפו אותו בשל חרדיותו. 
כעת,לגופם של דברים באמת... בסרטון מוכח שהאיש הגיע לכדי עימות/וויכוח עם השוטרים על רקע כך שסיכן את חייהם של 3 ילדיו בכך שהסיע אותם ללא בוסטרים, והשוטרים האכזריים מדאעש נתנו על כך דו"ח לאביו שנהג ברכב.- כך שאזרח תמים שסתם התנפלו עליו בשל זקנו הוא לא. בסרטון הנ"ל אותו בחור שסיכן את חיי ילדיו לא חושש לסכן גם את חוליות גבו, ומגייס אותם על מנת להימנע מלהיעצר. בכל הסאגה הארוכה הוא לא ביקש לרגע להתלוות אליהם מרצונו, לא הושיט את ידיו כך שייאזקו מקדימה, או כל פעולה אחרת שתשדר חוסר תוקפנות כלפי השוטרים. השוטרים אזקו את ידיו (מקדימה ולא מאחורה בשל מצבו, בכל זאת הם מדאעש וחייבים להיות אכזריים ממש) לכל אורך הסרטון הוא צורח שבגלל הניתוח שהוא עבר בגב אסור להם לגעת בו, אך כמובן לא אומר שהוא מסכים למעצר לא פיזי. 
סיכום הדברים: אב שסיכן את חיי ילדיו וניסה לרתום את הניתוח שעבר בגבו על מנת ללא לשלם את המחיר על כך. שוטרים שגם אם לא היו לגמרי אחיות רחמניות סה"כ ביצעו את תפקידם בצורה סבירה- איך מפה הגענו לדאעש? לתחושת הרדיפה החרדית פתרונים.
דרך אגב, לגביי האיכות האנושית הירודה במשטרה- אני לא יכול להסכים אתך יותר. חלק גדול מהשוטרים רחוק מלהיות חומר אנושי משובח וזאת בלשון המעטה. במקרה הנוכחי בו מדברים על עובדות מצולמות ומוקלטות, זה פשוט לא רלוונטי !!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 21:34 לינק ישיר 
שוטה הכפר הניק מתאים לך !

אחרי שאתה תתקל בשוטר (פושע) אלים כזה

תשנה את דעתך ותבין שיתכן והאזרח צודק

..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 21:46 לינק ישיר 

מה הקשר מי צודק?

כבר אמרו מזמן,  אל תהיה צודק, תהיה חכם.

חכמה גדולה לא ראיתי פה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 21:49 לינק ישיר 

אספסוף.

תאמין לי, באמת, לא קראתי מה שכתבת.

שותה, זה הרבה יותר גרוע ממה שכתבת.

לדעתי, מי שהולך להיות שוטר, זה בדרך כלל מי שסבל בילדותו מסיבות כאלה ואחרות, והולך להתנקם בכל העולם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 22:09 לינק ישיר 

מבחינת המשטרה, להגיע למצב שבו אדם שפוי ומבוגר נעצר באלימות בגין עבירת תנועה, זה כשל.
מאידך גם עבור האדם השפוי והמבוגר, להגיע לרצפה בשביל דוח תנועה זה כשל לא פחות חמור

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 22:17 לינק ישיר 

אם כך, כנראה מישהו פה לא שפוי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 22:33 לינק ישיר 

אסמכתה כתב:

אם כך, כנראה מישהו פה לא שפוי.

ואולי לא שפוי שנפגש בלא שפוי? :)

בקיצ, גם שנכנסים לכזה מצב... החכמה לדעת איך לצאת ממנו...
ומהמשטרה לא הייתי מצפה..
מהעצור, כן... חבל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 22:45 לינק ישיר 

כל מי שקיבל דוח אי פעם מכיר את תחושת הדם שעולה לראש, תוסיפו למצב הרגיש הזה את העובדה שהשוטר יהיה בדרך כלל אדם בעל אינטלגנציה רגשית נמוכה, קחו בחשבון שהנקנס בעל חזות חרדית, ועוד אשכנזית, כזו שמעוררת בשוטר חררה קלה, השוטר לא מנסה להרגיע את הנקנס האומלל, מה כבר חסר שהאשכנזי יעליב את השוטר, רק בקטנה, להחזיר את הכבוד, והנה קיבלתם סיטואציה נפיצה.
בכל זאת רוב האנשים מצליחים לצאת מזה על שתי הרגליים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 22:47 לינק ישיר 

אני לא יודע מה קרה שם לפני כן, לא יודע אם היתה שם עילה למעצר או לא.
מה שאני יודע זה שכששוטר מנסה לעצור אותך, התנגדות למעצר זה רעיון טפשי.

מהוידאו רואים אותו שוכב על הרצפה, מתנגד לתת להם את הידיים.
יש לו מזל שהוא לא חטף מהם מכות רצח, גז פלפל וכיו"ב כמקובל במקומותינו.

שוטר לאחר שהחליט לעצור אותך לא יוותר רק בגלל שאתה נשכבת על הריצפה וצועק "עשו לי ניתוח".

הנה מה שקרה לבחור חילוני שראה שוטר עובר עבירת תנועה וצילם אותו.
השוטר ניסה לקחת לו את הטלפון, ביקש ממנו תעודה מזהה, הוא סירב, השוטר החליט לעצור אותו, הוא התנגד.
נכון שהשוטר מנוול, לא היתה עילת מעצר, עדיין ברגע שהוא החליט לעצור אותך, צריך להיות טיפש להתנגד.
* xcodebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab" height="344" width="425" classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" > www.youtube.com/v/SATJPXmLGZc?version=3&hl=en_US" />www.youtube.com/v/SATJPXmLGZc?version=3&hl=en_US" width="425" height="344" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" > <*

תוקן על ידי אלי_ו ב- 01/09/2014 22:48:21

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 23:08 לינק ישיר 

בישראל להיות חרדי זה בעיה, עדיף להיות שמאלני ערבי או הומו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 23:43 לינק ישיר 
קבלתי

תגובת המשטרה כפי נמסרה הערב:

"במהלך פעילות משטרתית סמויה לאיתור נהגים המסיעים ילדים ללא התקני ריסון כחוק, תוך סיכון חייהם, נראה רכב נוסע ובו שלוש ילדות קטנות שאינן חגורות כחוק.

השוטר הזדהה בפני הנהג, הסביר לו את מהות העבירה והסיכון הכרוך בה וניגש לרשום לו דוח.

על אף בקשתו של השוטר שהנהג והנוסע ימתינו ברכב, יצאו השניים והחלו להתלהם ולצעוק עליו, תוך שהם מתסיסים אזרחים נוספים כנגד השוטר.

הנהג סירב לחתום על הדוח והשליך אותו ארצה וכשפנה השוטר לעזוב את המקום, אחז הנוסע את דלת הניידת ולא איפשר לו לסגור אותה ולנסוע.

השוטר ניסה להסביר לו מספר פעמים שהם משוחררים אך בתגובה, סגר הנוסע את הדלת בחוזקה על גופו של השוטר.

השוטר הודיע לנוסע על מעצרו ובשל התנגדותו נאלץ השוטר לכבלו תוך שימוש בכח סביר.

כנגד הנוסע נפתח תיק פלילי והוא ייחקר בגין החשדות נגדו. לציין כי המשטרה תנקוט אפס סובלנות כלפי התנהגות ביריונית ואלימה כלפי שוטרים המבצעים פעילות למען הצלת חיים בכבישים".

בתוך כך פנה ח"כ יעקב אשראל תנ"צ אלברט אוחיון, סגן ראש אגף התנועה, בדרישה לחקור את פרשת הכאת האברך בבני ברק. "התחושות שהציבור החרדי חש מהסיפור היום כלפי המשטרה קשות", אמר אשר.

אוחיון הבטיח לתחקר את האירוע

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 23:58 לינק ישיר 

במילים אחרות, הם יהרגו בן אדם שלא חגר כדי שלא יסכן חיים.

משטרה מפגרת, מעסיקה חוליגנים אנרכיסטים ונרקומנים בפוטנציה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2014 00:01 לינק ישיר 

כוחות השיטור ההוצל"פ והמכס, עוינים חרדים , ומתנכלים אליהם באופן קבוע

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2014 00:26 לינק ישיר 

glater100 כתב:
תראו בתמונה את החיוך המרושע על פניו של השוטר אני בדמיוני מצייר שוטר כזה בגרמניה בשנות ה40 נגד יהודים ולכן אני מאחל לו מה שסבא שלי איחל להם רק תביאו את שמו שנוכל להתפלל שזה יתקיים , ועל זה נאמר ישראל כשהם יורדים יורדים עד התהום ואני מאחל לו ירידה לשאול תחתית ...אינני סומך על משטרת ישראל ועל הגוף המזויף שקוראים לו מח"ש ולכן איחולי שד'יידון אותו על כל כאב שהכאיב בפי אלף

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אכזריות נוראה נגד אברך=דאעש הסתננו לשורות משטרת ישראל?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 6 7 לדף הבא סך הכל 7 דפים.