בית פורומים בחדרי חרדים

הסוף למחזות המבישים בטיסות אל על

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-26/6/2017 02:10 לינק ישיר 

בונדמן כתב:
  זה לא הפסק היחיד של הגר"מ פיינשטיין שלא התקבל בציבור, הוא התיר למשל לאשה עקרה לקבל תרומת זרע מגוי בכדי להרות, וכנגד הפסק הזה יצאו חוצץ כל גדולי עולם, הוא התיר להשתמש בחלב עכו"ם במקום שיש פיקוח ממשלתי, ואף ועדת כשרות לא קיבלה את הפסק הזה מלבד הרבנות הראשית, שאף הם ניסו להסתיר את הרכיב הבעייתי של חלב עכו"ם, עד שבית המשפט בישראל חייב את הרבנות בעקבות עתירה בנידון,לציין על מוצר המכיל את הפריט הנ"ל,שיש כאן חלב עכו"ם,

אבל גם אלו המנפנפים בפסקו של הגר"מ פיינשטיין כדאי שישימו לב למה שהוא כותב בתשובה הנ"ל שמותר לשבת ליד אשה אם אין מקום אחר, זאת אומרת שלכתחילה צריך לפנות לצוות ולבקש אפשרות של החלפת מקום, 
בונדמן כתב:

וזה לשון השו"ע באבן העזר סימן כ"א סעיף א'  "צריך אדם להתרחק מהנשים מאוד מאוד"    יתכן שהסעיף הזה נראה מיושן וארכאי בעיני כמה חכמים בעיניהם, כמו קורח שהיה גם חכם גדול בעיני עצמו, אבל בעזהשי"ת אנחנו נמשיך לראות יהודים חרדים לדבר ה' המדקדקים על קלה כבחמורה שלא נרתעים מהמלעיגים והמסטינים למיניהם, ומבקשים שלא לשבת על יד אשה, 

גברת רבינוביץ מוזמנת לטוס עמי השבוע בעז"ה, ושם היא תראה כיצד היא לא יושבת על ידי,

וכמובן שהגר"מ פיינשטיין זצ"ל לא הכיר את השו"ע וחבל שלא קמו בזמנו כמה ניקים מסאטמר שיאירו את עיניו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

לדעתי כבר מאות שנים שלא קיים "חלב עכו"ם" אלא חלב נוכרי שהשימוש בו נפוץ ביותר בציבור הרחב ורק מיעוט זעום אינו משתמש בו באופן קבוע.
כך שמדובר דווקא בהיתר שהרוב הגדול קיבל וסומך עליו.
צריך להיות מוח עקום במיוחד כדי שאפילו אחרי ההיתר של הרב פיינשטיין צריך לבקש לעבור מקום.
לגבי תרומת זרע וכן הלאה, ממילא מדובר במקרים נדירים שרלוונטיים לחלק קטנטן מהאוכלוסיה, אז אני לא חושב שניתן לעשות איזושהי השלכה בין מקרה זה, לבין ההיתר הכלכך רווח ונפוץ של השימוש בחלב נוכרי.

הוא גם לא היחידי שהתיר תרומת זרע מגוי אבל לידידו של ווברמן אין בעיה לשקר.

אדרבה, אולי תאיר את עינינו איזה עוד פוסק שמקובל על הציבור התיר תרומת זרע מגוי ? 

האובבסיה והלהיטות של סוטה כמוך להעלות גרה בכל עת מצוא את ווברמן לא תשנה את העובדה שהוא הורשע על סמך עדותה של מופקרת ופורקת עול, ועל סמך עדותה הרשיעו אותו חבר מושבעים בערכאות של נוכרים באופן שהיה נפסל על הסף בכל סנהדרין שהוא,

הרצחת וגם ירשת. היא התפקרה לאחר שנאנסה ע"י ידידך ווברמן. הרשיעו אותו בצדק. כנראה שבסאטמר ללכת לכותל יותר חמור מאונס. אתה גם נוהג לקנות לבנים לנערות ולקחת אותם לטייל?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2017 02:25 לינק ישיר 

אניכברחוזר כתב:
הנתון המקושקש הזה הוא בגלל המוח הסטייתי שלו
וכמו שכתוב "אין אדם רואה אלא מנגעי עצמו "
הסוטה *איש חשוב* חושב שכולם סוטי מין כמוהו

היות ואני רואה שהמקום כאן פרוץ, וכל אחד יכול להגיב ככל העולה על דעתו כי ההנהלה הפקירה פשוט את המקום לכתיבה פתוחה והשמצות

א. אני יודע כמו שכולם כאן יודעים שאתה בא משתי ניקים, הניק השני שלך הוא "ולשרה_בן, בכל פעם שמישהו כאן מעצבן את שרה_בן אתה מתעורר לענות
ב. מי מנוול פה כולם יודעים, בניק השני שלך אתה נותן לעצמך דרור לרשום מילים של ניבול פה ממש, ורמיזות שאינן ראויות לפורום חרדי, כבר ציטטתי בכמה אשכולות
ג. שמעתי עליך דרישות שלום ממקום מושבך הטמא בחו"ל, מוטב שתסתום את פיך בנושא סטיות... וד"ל, אסור לעשות פה אאוטינג, אבל יש עוד דרכים לטיפול בסוטים כמוך

שימו לב הניק הסוטה *אישחשוב* כותב כאן מפורשות שכל הסיבה שהוא מטנף כאן את האשכולות היא בגלל שהניק שלי הוא בעצם שייך לניק ולשרהבן 
ובכן צריך להיות מטומטם גמור וחסר מינימום של אייקיו כדי לחשוב שאני והניק ולשרה בן זה אותו אחד  

מספיק להיווכח בסגנון הכתיבה השונה לגמרי ביננו  ומגוון נושאים הרחב שאני כותב עליהם כאן לעומתו ובמיוחד שהוא אחד שמסיבותיו השמורות אצלו די אוהד את חסידות גור כפי שאפשר להיוכח מכתיבתו כאן 

אין לי שום קשר אליו אני בכלל לא יודע מי הוא חוץ מכך שהוא כותב מחו"ל
כך שלקשר ביננו ולטעון שאנחנו אותו אדם  צריך להיות אדם בעל הזיות רציניות!

שים לב שמעולם לא טענתי שאתה והניק יצחק הספרן הם אותו אדם אפילו שאתם כותבים באותם השעות בדיוק (ארבע חמש לפנות בוקר ....) אפילו שהוא הניק היחיד שתומך בך כל פעם שאתה משפריץ כאן את ההודעות המטונפות שלך עם המח הסוטה שלך 
כיון שלפי סגנון הכתיבה שלכם אפשר להיווכח שזה לא מגיע מאותו הכותב 

ובקשר לאאוטינג אתה הטיפוס האחרון שמעניינים אותו חוקי הפורום כי אחרת לא היית מעז לכתוב את הסטיות שלך כאן ולקלל בשפה גסה ואלימה כל מי שמתנגד לך כפי שרבים מהניקים כאן העירו לך 

כך שאתה משקר שוב כאילו שבגלל כך אתה נמנע מאאוטינג 
אם רק היתה לך האפשרות לכך היית רץ לעשות זאת מייד 

אני ועוד עשרות ניקים כאן מבקשים ממך להפסיק עם הכתיבה החולנית שלך
די לאלימות מילולית די לסגנון הכתיבה עם המח המעוות והסוטה שלך 

לא מובן מדוע ההנהלה כאן ממשיכה לתת לטיפוס סוטה ומבחיל שכמוך להמשיך לכתוב כאן את הגיגיו החולניים 

*אישחשוב* 

האם אתה בן 80 ? בן 90? 
לפחות לפי הסאניליות שאתה לוקה בה כאן אפשר לחשוב כך 

הוכחתי כאן מפורשות שאין לי שום קשר לניק ולשרהבן אבל אתה ממשיך להתבלבל כאן בין שנינו 
עונה לי על מה שקשור אליו ועונה לו על מה שקשור אלי 
  כלך לך מכאן איש סוטה ואלים מקומך לא איתנו !

אני בטוח שתוכל למצוא באינטרנט פורומים שמתאימים לסוטי מין כמוך 
לך לשם ועזוב אותנו כאן במנוחה 

באמת שכבר הגיע הזמן 

תוקן על ידי אניכברחוזר ב- 26/06/2017 02:31:22

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2017 02:31 לינק ישיר 

"אתה ועוד עשרות ניקים"..
זה אתה, והחולה נפש השני שהוא בעצם פיצול האישיות שלך שרה בן, היחידים שרצים אחרי לכל אשכול ומשפירצים טינופת - כלשונך, אין שום בעיה לזייף סגנון, מכיר עוד כמה ניקים פה כמוך
אתה סוטה, מקומך אינו במקום ציבורי כי אם במקום סגור
די לראות את ניבול הפה שאתה משפריץ משתי הניקים שלך כדי להבין איזה סוטה יש לנו פה
תעשה טובה , לטובת כל חברי הפורום, תפסיק לרוץ אחרי אנשים פה, אתה הפכת להיות מטרד, אתה אומר שכותבים לך לפרטי ומטרידים אותך, הבאת תמונה של לפני חצי שנה, אבל בעצם אתה הוא זה שלא מפסיק להטריד ולרוץ אחרי אנשים פה בכל תגובה שלהם, שחרר שחרר כבר נמאסת 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2017 02:38 לינק ישיר 

ולשרה_בן כתב:

הרצחת וגם ירשת. היא התפקרה לאחר שנאנסה ע"י ידידך ווברמן. הרשיעו אותו בצדק. כנראה שבסאטמר ללכת לכותל יותר חמור מאונס. אתה גם נוהג לקנות לבנים לנערות ולקחת אותם לטייל? 

שכחת להוסיף את הכי חשוב
המנוול הזה דאג להתקין על דלת החדר שבה הוא הסתגר עם הילדה האומללה הזאת לא פחות משלושה מנעולים שונים כדי שחלילה וחס לא יפריעו לו ב"מלאכתו" 
וזה שהוא מכנה אותה מופקרת הוא למד את זה מרבו אהרוני במקום לעזור לקורבן האומלל הזה עוד העיז לכנות אותה ז**ה לעיני אלפים מחסידיו !

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2017 02:41 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:
"אתה ועוד עשרות ניקים"..
זה אתה, והחולה נפש השני שהוא בעצם פיצול האישיות שלך שרה בן, היחידים שרצים אחרי לכל אשכול ומשפירצים טינופת - כלשונך, אין שום בעיה לזייף סגנון, מכיר עוד כמה ניקים פה כמוך
אתה סוטה, מקומך אינו במקום ציבורי כי אם במקום סגור
די לראות את ניבול הפה שאתה משפריץ משתי הניקים שלך כדי להבין איזה סוטה יש לנו פה
תעשה טובה , לטובת כל חברי הפורום, תפסיק לרוץ אחרי אנשים פה, אתה הפכת להיות מטרד, אתה אומר שכותבים לך לפרטי ומטרידים אותך, הבאת תמונה של לפני חצי שנה, אבל בעצם אתה הוא זה שלא מפסיק להטריד ולרוץ אחרי אנשים פה בכל תגובה שלהם, שחרר שחרר כבר נמאסת 

חחחחחח

לסוטה *איש חשוב* אין אפילו משהו מקורי אחד לכתוב 
כל מה שהוא עושה זה "העתק הדבק" ממה שכותבים עליו עשרות הניקים כאן 
סוטה מין חולה נפש

ואם זה עושה לך טוב אגלה לך שיש לי מנין של ניקים כאן לא רק ולשרהבן 
דפוק בראש 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2017 02:57 לינק ישיר 

"עשרות ניקים"
איש חולה וסוטה מדומיין
איפה אתה "רואה"את כל "עשרות הניקים" אותם אתה מדמיין בכל פעם שאתה כותךב על משהו "עשרות ניקים"
דחוף דחוף שמע לי, לך תתאשפז אצל פסיכיאטר
עשרות ניקים אמרו לך את זה כבר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2017 03:25 לינק ישיר 

אם מוחך רפה השכל לא מבין זאת כשכתבתי שעשרות ניקים כתבו וגערו בך והזדעזעו מסגנון הכתיבה האלימה והסטיה שלך עשו זאת לכל אורך כתיבתך כאן
לא רק באשכולות של הימים האחרונים
רק באשכול הזכור כאן לכולנו על אחד שמפריע לו שילדות קטנות גרות בבנין שלו ואתה היחיד שתמך בסוטה הזה!! כל הניקים ללא יוצא מהכלל ( דבר נדיר ביותר בפורום ) הזדעזעו ממך
ולאורך השנים גינו אותך עשרות רבות של ניקים מכל צד בציבור החרדי

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2017 03:50 לינק ישיר 

אניכברחוזר כתב:

אם מוחך רפה השכל לא מבין זאת כשכתבתי שעשרות ניקים כתבו וגערו בך והזדעזעו מסגנון הכתיבה האלימה והסטיה שלך עשו זאת לכל אורך כתיבתך כאן
רק באשכול הזכור כאן לכולנו על אחד שמפריע לו שילדות קטנות גרות בבנין שלו ואתה היחיד שתמך בסוטה הזה!! כל הניקים ללא יוצא מהכלל ( דבר נדיר ביותר בפורום ) הזדעזעו ממך

איש חשוך שקורא לעצמו איש חשוב ,
יורד על כל מי שלא חושב כמוהו !!
מזלזל בדעת הרב פיינשטיין זצל על מנת להצדיק את החומרות שלו !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2017 04:25 לינק ישיר 

אניכברחוזר כתב:

אתה היחיד שלקח בן אדם, עם שמו המלא שפורסם, ופרסמת נגדו שהוא סוטה
וזאת כי הוא התנהג קיצוני מאוד בשמירת עינים, הוא לא רצה בנות מול הבית שלו
אתה החלטת שהוא סוטה, היה לנו שם ויכוח האם הוא סוטה או לא

סוטים כמוך מחפשים לגור מול ילדות, אבל הוא לא רצה לגור מול ילדות
אתה רשע!!!! אתה הוצאת עליו שם רע!!!!
תתביש לך איש סוטה ורע מעללים
מתחבא מאחורי מקלדת, ומדביק שמות לאנשים ששמם ידוע, הייתי חוסם אותך

אז מכל האשכולות שחיפשת תמיכה בסוטים, מצאת אשכול בו אתה טפלת על אדם שהוא סוטה

אין ולא היו עשרות ניקים, אתה בשתי הניקים שלך פה, היחיד! שרץ אחרי לכל אשכול מכפיס ומדביק כינויים
אותו דרך שפלה כמו באשכול ההוא,
כל מי שחושב אחרת ממך, אתה מתחיל להוציא עליו שם רע
רשע מרושע!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2017 04:48 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

אניכברחוזר כתב:

אתה היחיד שלקח בן אדם, עם שמו המלא שפורסם, ופרסמת נגדו שהוא סוטה
וזאת כי הוא התנהג קיצוני מאוד בשמירת עינים, הוא לא רצה בנות מול הבית שלו
אתה החלטת שהוא סוטה, היה לנו שם ויכוח האם הוא סוטה או לא

סוטים כמוך מחפשים לגור מול ילדות, אבל הוא לא רצה לגור מול ילדות
אתה רשע!!!! אתה הוצאת עליו שם רע!!!!
תתביש לך איש סוטה ורע מעללים
מתחבא מאחורי מקלדת, ומדביק שמות לאנשים ששמם ידוע, הייתי חוסם אותך

אז מכל האשכולות שחיפשת תמיכה בסוטים, מצאת אשכול בו אתה טפלת על אדם שהוא סוטה

אין ולא היו עשרות ניקים, אתה בשתי הניקים שלך פה, היחיד! שרץ אחרי לכל אשכול מכפיס ומדביק כינויים
אותו דרך שפלה כמו באשכול ההוא,
כל מי שחושב אחרת ממך, אתה מתחיל להוציא עליו שם רע
רשע מרושע!!

התחלת לכתוב באדום, הדם עולה לך לראש.
אני בעד שטיפוסים כמוך ישרצו כל היום באינטרנט ולא יזיקו לסביבה.
אם תשאל רב הוא יתיר לך לכתוב אפילו בשבת.
לילה טוב חמודון.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2017 05:11 לינק ישיר 

איזה לילה טוב ? הוא כותב מהארץ אצלו כבר בוקר , הוא שורץ כאן כל שעות היום והלילה ולא רק הפעם ,
תביט בהיסטוריה שלו, כנראה שהוא מכור לגמרי לאתרים "מסויימים" כמו כל הסוטים מסוגו ,
ולא יכול להיפרד מהאינטרנט ולו לרגע אחד !

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2017 05:18 לינק ישיר 

מה שאפשר לומר בעצם גם עליך
אני הרי לא מתכתב עם האויר רק איתך ובן הזוג שלך פיצול האישיות שלך - שרהבן
הייתם פה כל הלילה
אלא מה - אמרו חז"ל הפוסל במומו פוסל

אם אתה בא ואומר על אדם, שהוא נמצא הרבה כאן בפורום, כי הוא נמצא באתרים של ניבול
זה מספר בעצם עליך. בזה סיפרת בעצם על אניכברחוזר-שרהבן
הדבר הזה שאתה נמצא בו, אתה חושב שאחרים נמצאים בו, כי אתה רואה את הסובבים אותך במשקפים שלך

כבר ציינתי מקודם שאתה בן אדם מטונף, לא ראיתי עוד אחד שמנסה בצורה נואשת להדביק כינוי "סוטה" כל הזמן על אחרים
וכמה מצער לראות שהפורום הזה מוטל ללא השגחה, לא בשעות היום ולא בשעות הלילה
איש העולה על רוחו יעשה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2017 05:28 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

הייתם פה כל הלילה
אלא מה - אמרו חז"ל הפוסל במומו פוסל

אם אתה בא ואומר על אדם, שהוא נמצא הרבה כאן בפורום, כי הוא נמצא באתרים של ניבול
זה מספר בעצם עליך. בזה סיפרת בעצם על אניכברחוזר-שרהבן
הדבר הזה שאתה נמצא בו, אתה חושב שאחרים נמצאים בו, כי אתה רואה את הסובבים אותך במשקפים שלך

כבר ציינתי מקודם שאתה בן אדם מטונף, לא ראיתי עוד אחד שמנסה בצורה נואשת להדביק כינוי "סוטה" כל הזמן על אחרים
איש העולה על רוחו יעשה

אצלי עכשיו עשר וחצי. אני הולך לישון חמוד, לטובת הציבור המשך לכתוב.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2017 05:42 לינק ישיר 

ולשרה_בן כתב:

אצלי עכשיו עשר וחצי. אני הולך לישון חמוד, לטובת הציבור המשך לכתוב.

נראה לך שהוא לא יודע שאתה מחו"ל ?
הסוטה הזה אומנם גם סאנילי כפי שכבר הוכחתי מקודם, אבל עדיין הוא יודע טוב מאוד היכן אתה גר
וכמו בכל ההודעות שלו כל מה שהסוטה *אישחשוב* יודע לעשות זה "העתק הדבק" 
מה שכותבים עליו הוא מעתיק מילה במילה וכותב בחזרה 
זה מה שקורה כאשר אין לו שום דבר לענות בתגובה 
חסר שכל לחלוטין 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2017 06:02 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:
הייתם פה כל הלילה

סוטה עלוב שכמוך
היינו כאן כל הלילה
כשאצלך היה לילה
אתה שורץ כאן כל היום וכל הלילה 24 שעות ביממה !

לא ראיתי עוד אחד שמנסה בצורה נואשת להדביק כינוי "סוטה" כל הזמן על אחרים  

שקרן שכמוך !!
שום על אחרים, ולא תצליח לרמות כאן את הציבור 
אני ועוד עשרות הניקים האחרים שטוענים עליך שאתה סוטה מסוכן לא כתבו כך מעולם על אף ניק אחר בפורום
ולא משנה כמה שרק חלקו עליו ולא הסכימו לדעתו 
אתה הוא הניק היחיד כאן שזכה לכינוי שכזה בגלל שאתה אכן סוטה עלוב 

איש העולה על רוחו יעשה

בזה אני מסכים איתך לחלוטין עצם הדבר שההנהלה כאן מניחה לסוטה שכמוך להמשיך ולכתוב כאן ולהעליל עלילות שווא שקרים וכזבים על ניקים אחרים רק בגלל שהעמידו אותך על מקומך מראה שאכן הפיקוח בפורום הוא מינימלי אם בכלל

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הסוף למחזות המבישים בטיסות אל על
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 6 לדף הבא סך הכל 6 דפים.