בית פורומים בחדרי חרדים

האדמו"ר מסלונים הודיע כי לא יתערב ולא יורה לחסידיו להצביע בסיבוב השני

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/11/2018 00:39 לינק ישיר 

"הכרזה" זו תוספת חדשה כנראה בכתבה שאני לא ראיתי והיא כמובן מחזקת את דבריי. לעניות דעתי הכרזה לא בדיוק צועד ביחד עם "לא יורה ולא יודיע" (בלשון המעטה)

מה שאתה מביא שפשוט יש התנגדות עקרונית של האדמור למכתב על מועמדים לא חרדים התנגדות שגם היא כפופה לכאורה להחלטת המועצת, בדיוק כמו התנגדות האדמור מסלונים לריצת דייטש אולם הוא הכפיף את דעתו למועצת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2018 00:41 לינק ישיר 

בעניין ריצת דייטש כך פירסם כמדומני בזמנו הכתב יאיר שרקי על התנגדות האדמור ולאחר מכן יוסי דייטש או מקורביו הסבירו שהוא התכופף למועצת או משהו כזה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2018 00:48 לינק ישיר 

מוקוטובסקי כתב:
בלי להביע דעה לעצם העניין ועבור מי צריך להצביע - קצת מגוחך ואפילו נלעג להציג את ליאון, נציגו של ליברמן, הלוחם הכי אנטי-חרדי בכנסת, כ'צדיק' לעומת ברקוביץ ה'רשע'....

האם תאמר כך על האדמו"ר מפרמישלן מב"ב שליברמן הוא אחד ממעריציו?

טענו חיטים והודה לו בשעורים. ליברמן מעריץ מאד את האדמור מפרמישלאן וברקוביץ אולי מעריץ אדמורים אחרים...

מה זה נוגע למה שכתבתי?

אני ציינתי עובדה הכי עובדתית: ליברמן הוא הלוחם האנטי-חרדי הכי חריף בכנסת, כמו לפיד אם לא יותר, בנושא הגיוס ובכל הנושאים של דת ומדינה, מאז ומתמיד.
.
חמור מזה, בשנה האחרונה הוא טרח להפוך כל נושא דתי לסלע מחלוקת, הבן אדם טרח לבוא לאשדוד בשבת כדי לתמוך בפתיחת חנויות בשבת.

אריה דרעי הכריז אז "אני עם ליברמן גמרתי", אבל דרעי כמו דרעי, רק הריח אפשרות לרווח פוליטי והוא כבר רץ לידיו של ליברמן וביחד דואגים לחבר.

והליטאים החליטו לשתף פעולה עם הלוחם האנטי דתי, ועם צרכן הבצל התעלולן הפוליטי.

תוקן על ידי שיגרה ב- 06/11/2018 22:48:36

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2018 00:52 לינק ישיר 

כברהיה כתב:
"הכרזה" זו תוספת חדשה כנראה בכתבה שאני לא ראיתי והיא כמובן מחזקת את דבריי. לעניות דעתי הכרזה לא בדיוק צועד ביחד עם "לא יורה ולא יודיע" (בלשון המעטה)

מה שאתה מביא שפשוט יש התנגדות עקרונית של האדמור למכתב על מועמדים לא חרדים התנגדות שגם היא כפופה לכאורה להחלטת המועצת, בדיוק כמו התנגדות האדמור מסלונים לריצת דייטש אולם הוא הכפיף את דעתו למועצת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

כבר היה היקרה
פלפולי הסרק מיותרים ולא מכבדים אותך
העיקר להאשים את אריה ארליך שהוא בודה מליבו כי הוא פגוע

נ.ב. אריה ארליך הוא מהבודדים שלא שייכים לזרם המרכזי שנשלט ע"י דגל התורה (וש"ס), זו הסיבה שאתה מנסה לגמד אותו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2018 01:35 לינק ישיר 

תמהני שדווקא כאשר מובא מקור מכיכר השבת על כוונת האדמור מסלונים להכריז על תמיכה בליאון אתה כותב ככה....

לצערי בסיפור הנוכחי (דייטש וכו') ארליך פשוט מתנהל בסוג של פאנטיות בלתי מוסברת. זה או כסף או קנאות דתית. וודאי זה רחוק מאוד ממקצוענות. צר לי.

להגיד שהוא העיתונאי היחיד וכו'... טוב נו... הזיכרון של הציבור לא כל כך קצר, וכולם זוכרים מי הם אלו ששיכנעו את כל הציבור שהנה הנה דייטש נבחר ומעביר אליו את כל תומכי ברקוביץ.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2018 01:36 לינק ישיר 

פדהאל כתב:
 אורי מקלב מכריז באצילות: אם יוסי דייטש יתמודד בסיבוב השני, אנחנו נתמוך בו!

כולנו נצביע ליאון בסיבוב שלישי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2018 01:38 לינק ישיר 

נתלים באמירה אנמית של אורי מקלב, ואת השאלה האמיתית והמשמעותית לא שאלו אותו (כי אין תקשורת, יש יחצנים שעובדים בשירותם).
השאלה שהיתה צריכה להישאל, זה מה יהיה אם בסיבוב השני יעלו משה ליאון (והתופינים) מול יוסי דייטש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2018 02:06 לינק ישיר 

ארליך מתנהג בפאנאטיות או אתם? . אתם שהולכים כמו עיוורים אחרי דרעי וחבריו ליברמן והנכד? תעצרו רגע לחשוב למה לא הלכתם עם דייטש? הרי אם ליאון וברקוביץ היו מנצחים היו רצים אחרי החרדים שיהיה להם רוב בדיוק במצב שאנחנו היום. רק רוע רשעות חוסר פירגון רצון למלחמת ליטאים בחסידים. או בשלוש מילים גאווה גאווה גאווה או גאווה תאווה לנצח את החרדי החסיד ורדיפה אחרי כבוד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2018 12:04 לינק ישיר 
ben_nahum

נוירולוג כתב:

האם ר' סלונים הוא זה מעמנואל ? זה שסרב לקבל תלמידות על רקע גזעי?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2018 12:07 לינק ישיר 

כברהיה כתב:
תמהני שדווקא כאשר מובא מקור מכיכר השבת על כוונת האדמור מסלונים להכריז על תמיכה בליאון אתה כותב ככה....

לצערי בסיפור הנוכחי (דייטש וכו') ארליך פשוט מתנהל בסוג של פאנטיות בלתי מוסברת. זה או כסף או קנאות דתית. וודאי זה רחוק מאוד ממקצוענות. צר לי.

להגיד שהוא העיתונאי היחיד וכו'... טוב נו... הזיכרון של הציבור לא כל כך קצר, וכולם זוכרים מי הם אלו ששיכנעו את כל הציבור שהנה הנה דייטש נבחר ומעביר אליו את כל תומכי ברקוביץ.

נשלח מהאנדרואיד שלי

ככה זה כשחיים בבועה
כל מי שלא מתיישר עם הזרם שנותן את הטון ושולט בתקשורת החרדית, הוא "מקבל כסף".
בבחירות הללו ראינו בצורה גלויה איך שעיתונאים עובדים בשירות מפלגה, איך אנשים שקוראים לעצמם עיתונאים מתפקדים כיחצנים לכל דבר ועניין. ולא קשה לנחש מה המניע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2018 12:53 לינק ישיר 

חבל מאד שחלק נכבד מאותם הקוראים לעצמם חסידים שכחו חסידות מה היא, ומונעים משנאה ונקמה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2018 21:16 לינק ישיר 

כברהיה כתב:
נוירולוג כתב:

כברהיה כתב:
נוירולוג כתב:

קדימה
להתחיל לתקוף, לזלזל, לקלל וכל מה שאתם כל כך אוהבים לעשות.

זה לא אתה שפתחת אשכול ללעוג ולזלזל ברב עדס שאמר דעה הפןכה משלך?

נשלח מהאנדרואיד שלי

ידידי. תנסה משהו אחר או בהזדמנות אחרת, אתה יורה לא בכיוון.
לא זלזלתי ולא לעגתי לו, ולמיטב זכרוני אף אחד שם לא זלזל ולא לעג לו.

תבדוק שם. הקשית קושיות. אני מכבד את האדמור מסלונים ולא אקשה קושיות שצפות. רק זאת אומר:

אני משוכנע (וגם קצת יודע) ב100% שהאדמור מסלונים מבין מה המשמעות האיומה של ברקוביץ בראשות העיר ירושלים והוא יעשה כל אשר לאל ידו למנוע את זה בלי שום התחשבות בשיקולים קטנוניים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי כברהיה ב- 06/11/2018 21:02:58

נשמח לתגובתך

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האדמו"ר מסלונים הודיע כי לא יתערב ולא יורה לחסידיו להצביע בסיבוב השני
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 סך הכל 5 דפים.