בית פורומים כשרות

כל מה שרצית לשאול

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/9/2008 21:18 לינק ישיר 
לגבי תרופות

בס"ד

לSVUT, ולכל מאן דבעי, לגבי התרופות, צריך לחלק:

יש תרופות, ויש ויטמינים ותוספי מזון. את האחרונים- גם אם רופא הורה לצרוך, יש לצרוך כאלה עם כשרות. חברת "סולגר" (SOLGAR) מפרסמת חוברת שנתית בה מופיעים כל מוצריה ומצויין איזה מוצר כשר ובאיזה הכשר. כמו"כ בד"ץ "העדה החרדית" ירושלים נותן הכשרים והממונה על האגף הבריאותי מכיר בע"פ המון מוצרים ואפשר לשאול אותו איזה מוצר ומאיזה חברה לצרוך. (מי שצריך יכול לבקש ממני את המספר באישי, אני לא פוקד את הרשת כל יום, אך ברגע שאראה אשתדל בלנ"ד להשיב)

לשרגאבטיהרא, מעדות אישית, הרב מנת מפקח על המקום ביד רמה, ואפשר לסמוך עליו בלי ספק. הוא יודע את מלאכתו ומבצע אותה נאמנה. אשתדל להמציא לך גם את המספר שלו.

מסטוגי, לגבי השאלה שלי, אשמח לתגובה

הרבה סלה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/9/2008 13:41 לינק ישיר 

ברצוני לשאול בקשר לכשרות תרופת מאלוקס פלוס. כדורי מאלוקס פלוס משמשים כתרופה נגד צרבת. לתרופה יש טעם טעים ונועד ללעיסה ולכן לכאורה צריך להיות כשר.
בחיפושים בנט מצאתי שהOU מאשר כל מוצרי מאלוקס http://www.oukosher.org/btus_issues/Behind-Fall05.pdf.
השאלה שלי זה
א. האם כדורי מאלוקס פלוס כלול באישור
ב. האם האישור כולל את כל המדינות ופסי ייצור של מאלוקס, או שזה רק כולל את ארה"ב. השאלה שלי הוא על מאלוקס שמיובא לישראל

אודה על התייחסותכם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2009 14:23 לינק ישיר 

שלום רב,
רצינו לברר לגבי הכשרות המופיעה על דגני בוקר תלמה  - בהשגחת הרבנות ערד מהדרין. האם ניתן לסמוך על רבנות מהדרין ערד.

כמו כן, מה לגבי מהדרין הרב חרל"פ, מופיע על מוצרי אוסם שונים כגון חטיפים, אבקות מרק.
תודה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/3/2009 20:23 לינק ישיר 

רבנות ערד מהדרין  על הדגנים וכן הרב חרלפ מהדרין  על מוצרי אוסם. הם אותה רמה גם ללא סמל הבד"צ. מדובר בהבדלים מינוריים שהעדההחרדית מחמירה בהם. אך זה עדיין ברמת מהדרין. בעניין הדגנים למשל יש איזו חומרה בעניין הפרשת חלה. אך זו ממש חומרה .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/5/2009 21:40 לינק ישיר 

שלום מסטוגי,
לגבי אחד מסוגי הדגנים של קלוגס הנקרא שוקוס הכשרות שרשומה עליו היא MK.
השאלה היא כזו קודם כל האם MK זה בדץ מנצ'סטר?כי זכור לי שזה BDM.
מה גם שאין עליו אישור של הר"ר לישראל וכידוע לי זה סימן שמחוייב לעניני כשרות בא"י.
אם ככה האם המוצר הוא כשר בכלל או כשר ואפילו בדץ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2009 19:56 לינק ישיר 

רציתי לשאול לגבי כשרות ה"טבסקו" יש עליו בחו"ל כשרות k מי זה ומה זה אשמח לתשובה בעיניין

"המחירים בשמים אל על"
      אברהם העברי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/6/2009 11:22 לינק ישיר 

שלום רב

האם ידוע מהי רמת ההשגחה בנושא ערלה של המחסן בראשון לציון בהשגחת הרב נחשוני. והאם זה מתאים למקפידים על רמת מהדרין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2009 22:24 לינק ישיר 

פנה לרב נחשוני ותשאל אותו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/8/2009 10:02 לינק ישיר 

שאלה כללית
מה רמת כשרות "מהדרין ירושלים" למסעדות דגים בירושלים?
האם זה תלוי בכל מקום בנפרד מי המשגיח, או שיש רמה כללית אחידה בכל המקומות
תכל'ס, יהודי שנזהר בקלה כבחמורה יכול לאכול במסעדה כזו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/8/2009 18:54 לינק ישיר 
זה מאד תלוי מי המשגיח

באופן כללי יש היום הרבה בעיות וחילוקי דעות בניהול הדבר שנקרא רבנות ירושלים, ולכן צריך לשטול באופן אישי את המשגיח (במידה ויש משגיח צמוד...) באיזה מוצרים משתמשים, ומהי רמת הרצינות של ההשגחה ספציפית במסעדה מסויימת.

בתקווה שהמצב ישתפר בשלב מסוייים....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/8/2009 17:32 לינק ישיר 

מוטיו
האם אפשר להסתמך על המשגיח?
וכי אני בכלל יודע מיהו?
לכן שאלתי האם יש הגדרות שחייבים לעמוד בהם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/8/2009 19:56 לינק ישיר 

אפשר לעמוד על רצינות המשגיח בשיחה קצרה, ואח"כ כדאי להתעניין ב'בישול ישראל' לאשכנזים ולספרדים, ירקות עלים, וכשרות הדגים. ככה תוכל גם לראות אם המשגיח בכלל יודע על מה מדובר...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2009 22:58 לינק ישיר 

מהי רמת הכשרות של רובין?
ומי הוא עיקר הציבור שאוכל השגחה זו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/9/2009 16:23 לינק ישיר 

מסטוגי

מכיר את ההשגחה של מסעדת גוונא בגוש עציון? הם מתהדרים בכשרות למהדרין של הרב אליהו אבא שאול מקידר, ידוע לך על כך משהו?

כמו כן בית ההארחה של בי"ס שדה כפר עציון מפרסמים שהם כשרים למהדרין, ידוע לך על כך?

שלישית, האם יש לך רשימת שאלות אותן אני יכול להפנות למשגיח כשרות ובכך לעמוד על כשרותה של מסעדה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/9/2009 16:30 לינק ישיר 

כל אחד קורה לעצמו מהדרין, מבלי שהוא יודע מה זה בכלל

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > כשרות > כל מה שרצית לשאול
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 ... 5 6 7 לדף הבא סך הכל 7 דפים.