בית פורומים בחדרי חרדים

אכזריות נוראה נגד אברך=דאעש הסתננו לשורות משטרת ישראל?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/9/2014 00:31 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2014 00:41 לינק ישיר 

עדר מגיבים שוטים.

בסרטון רואים בנאדם מסכן המתנגד בטיפשותו למעצר, ושוטרים המנסים לאוזקו בכוח אך ממש לא באלימות.

כל שאר הבלה בלה בלה לא קשור לעניין.

נ.ב. מעניין מה הייתם אומרים אם האיש היה ערבי או אריתראי או חלילה להבדיל סתם פרענק מגודל...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2014 01:37 לינק ישיר 

ראשית, להתנגד באלימות מול שוטרים זה טיפשי וברוב המקרים לא מועיל.

צריך שתהיה לאדם סיבה מאוד הגיונית להתנגד למעצר או להתנגד לכך שיאזקו אותו באזיקים,

סיבה רפואית היא סיבה מוצדקת, שאין לי מושג אם היא נכונה,

ולגבי פיצויים,

נתון מעניין וחשוב ! 

משטרת ישראל משלמת בחמש השנים האחרונות,

בממוצע מליון ש"ח לחודש פיצויים על התנהגותה כלפי אזרחים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2014 01:42 לינק ישיר 

השוטרים התנהגו באלימות ובאכזריות
שמתאימה לשוטרים בשנות ה- 40 [ אסור להגיד את המילה האמיתית.....]

באם הוא היה טיפש ונותן להם לשים עליו איזקים ללא התנגדות
את המכות שהיה מקבל ברכב......... ואח"כ לא היה ניתן לצלם

ולכן טוב עשה שהתנגד שלכל הפחות יוכלו לצלם

לא רחוק היום שהיה, ששמו יד של אסיר באזיקים על ריצפה לוהטת ועשה כויה גדול לנאזק
אלו שוטריך ישראל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2014 01:44 לינק ישיר 

היו צריכים לשלוח את השוטרים לקו החזית ולכניסה הקרקעית בעזה
ולהשאירם שם בשבי
ושהעזתים יטפלו בהם קצת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2014 01:46 לינק ישיר 

צריכים לדעת
שאנחנו נמצאים במדינה ישמעאלית
ששוטריה הם ישמעאלים אכזרים
תלמידיהם של האנשי....... משנות הארבעים

שרוצחים אנשים בדם קר

ברכת 'ולמלשינים' מהרה תעקר.... בתפילת שמו"ע 3 ביום מכוונת אליהם ללא פרשנות אחרת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2014 01:59 לינק ישיר 

מאור,
בנאדם (ולא יודע מה היה באמת בסיפור) המסכן את ילדיו בנסיעה ללא התקני ריסון מתאימים, גרוע יותר מכל שוטר פלסטיני ישמעאלי או רוסי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2014 02:44 לינק ישיר 

מ_וישי כתב:

תגובת המשטרה כפי נמסרה הערב:

"במהלך פעילות משטרתית סמויה לאיתור נהגים המסיעים ילדים ללא התקני ריסון כחוק, תוך סיכון חייהם, נראה רכב נוסע ובו שלוש ילדות קטנות שאינן חגורות כחוק.

השוטר הזדהה בפני הנהג, הסביר לו את מהות העבירה והסיכון הכרוך בה וניגש לרשום לו דוח.

על אף בקשתו של השוטר שהנהג והנוסע ימתינו ברכב, יצאו השניים והחלו להתלהם ולצעוק עליו, תוך שהם מתסיסים אזרחים נוספים כנגד השוטר.

הנהג סירב לחתום על הדוח והשליך אותו ארצה וכשפנה השוטר לעזוב את המקום, אחז הנוסע את דלת הניידת ולא איפשר לו לסגור אותה ולנסוע.

השוטר ניסה להסביר לו מספר פעמים שהם משוחררים אך בתגובה, סגר הנוסע את הדלת בחוזקה על גופו של השוטר.

השוטר הודיע לנוסע על מעצרו ובשל התנגדותו נאלץ השוטר לכבלו תוך שימוש בכח סביר.

כנגד הנוסע נפתח תיק פלילי והוא ייחקר בגין החשדות נגדו. לציין כי המשטרה תנקוט אפס סובלנות כלפי התנהגות ביריונית ואלימה כלפי שוטרים המבצעים פעילות למען הצלת חיים בכבישים".

בתוך כך פנה ח"כ יעקב אשראל תנ"צ אלברט אוחיון, סגן ראש אגף התנועה, בדרישה לחקור את פרשת הכאת האברך בבני ברק. "התחושות שהציבור החרדי חש מהסיפור היום כלפי המשטרה קשות", אמר אשר.

אוחיון הבטיח לתחקר את האירוע

והנה כרגיל אנחנו שומעים פתאום זמירות מהצד השני של המטבע
לא ניתן לדעת וכנראה לא נדע לעולם מי המציא פה סיפורים או מי התנהג בטפשות

שתי הצדדים כאן נהגו בלי שכל
שוטרים שרואים אדם עם מקל נכים, צריכים לעצור אותו בעדינות או לא  לעצור, הרי לא ייתכן כדי להגן על ילדים שלא נחגרו, יהרסו חיים של אדם אחר, ואולי יהפכו אותו לנכה לכל החיים
גם העצור נהג בלי שכל, יו טיוב מלא בסרטונים מהארץ ומהעולם, וממש לאו דווקא חרדים, כל מי שמתנהג למעצר, בסוף נעצר, בתוספת מכות וחבלות ובושות, 
המלחמה כאן היתה בעצם על כבוד נטו, וגם השוטרים לא השכילו להבין שחרדי לא חונך לציית לשוטר בכל מקרה, ושהוא חייב לציית למעצר, הם הלכו איתו ראש בקיר כמו תינוקים

והערה לאספסוף
אתה ממש בכוח מנסה לדחוף את הויכוחים פה להתנצחות חרדים וחילונים..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2014 03:04 לינק ישיר 
בתור אחד שלובש מדים מידי פעם

אם הסיפור אכן נכון הרי זאת בושה וחרפה ההתנהגות המגעילה של השוטרים הנ"ל

אבל כמו שלא החרדים הם נטורי קרתא שמצטלמים עם נשיא אירן כך גם לא כל השוטרים מושחתים.

יש מספיק שוטרים ובפרט בבני ברק שמרחמים ומוותרים לאברכים זה מאוד תלוי בהתנהגות של הבן אדם כלפי השוטר כי גם השוטר אחרי הכל בן אדם.

מה שברור זה שבסיטואציה פה יש התנגדות למעצר כמובן שלאברך הנ"ל אין מושג מה זה ועד כמה זה חמור וכואב הלב לראות שכך זה התגלגל.

ומה שלי אישית קצת משונה זה שיש סירטון שרץ ברשת על שוד בסניף דואר בתל אביב ששם השוטרים מתנהלים כמו איפנטילים מול שודד שמסרב להעצר ותוקף אותם ומסכן את הציבור והם לא מעיזים להתקרב .ואילו פה סה"כ אברך שלא פגע פיזית בשוטר מופעל עליו יותר מידי כח .

בתקווה שהצדק ייצא לאור ומי שצריך לעמוד לדין יועמד לדין

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2014 03:06 לינק ישיר 

תקראו שוב ושוב את התגובה של הניק מאור עיניים וזה עוד בעדינות ,
משטרת ישראל מאפיה לכל דבר וענין ,
הכוח היחיד נגדם זה כוח משפטי ,
אל לנו לשכוח את האיומים על ערוץ 10 מהבכירים במשטרה כששידרו תחקיר על אלימות משטרתית

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2014 04:13 לינק ישיר 

יש דבר אחד שצריך להסביר למשטרת ישראל שתסביר לשוטריה: להיות אנושיים. קצת.
אזרחים רבים לא מכירים את החוק, ולא מודעים לכך שכששוטר מחליט לאזוק אותך, גם על לא עוול בכפך לדעתך, זה מותר לו, כולל בכח, ולך אסור להתנגד.
כך גם האזרח האומלל שבסרטון, שכנראה הרגיש שמתנכלים לו, וניסה בתמימותו להתנגד, וסבל בכפליים.
יתכן שאילו השוטר היה מדבר איתו כמו אדם אנושי, ואומר לו משהו בסגנון:
"שמע נא ידידי, אם אתה חושב שאני לא בסדר בהחלטתי לעצרך אז תתלונן עליי בהמשך, אבל כעת אתה מחוייב על פי חוק לבוא למעצר, ועל פי חוק אני וחבריי נפעיל כח ואלימות אם לא תבוא מרצונך. לכן אני מבקש ממך: תבא מרצונך כדי שלא יגרם לך סבל ובושה".
אני חושב שדיבורים מהסוג הזה היו יכולים לעזור, האיש לא היה עבריין נמלט, לא היה שום סימן שהוא מתכוון לחמוק ולברוח, ולכן דיבורים שפויים וקצת עזרה פיזית בצורה מכובדת, היו גורמים לו לנהוג אחרת.
אבל השוטרים לא מחמיצים למרבה הצער אפילו הזדמנות אחת להיות לא אנושיים, והצורה שבה הם מתנהגים כלפי האזרח מזמינה פחד ולחץ. וזו התוצאה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2014 07:56 לינק ישיר 

מוציא_לאור כתב:
יש דבר אחד שצריך להסביר למשטרת ישראל שתסביר לשוטריה: להיות אנושיים. קצת.
אזרחים רבים לא מכירים את החוק, ולא מודעים לכך שכששוטר מחליט לאזוק אותך, גם על לא עוול בכפך לדעתך, זה מותר לו, כולל בכח, ולך אסור להתנגד.
כך גם האזרח האומלל שבסרטון, שכנראה הרגיש שמתנכלים לו, וניסה בתמימותו להתנגד, וסבל בכפליים.
יתכן שאילו השוטר היה מדבר איתו כמו אדם אנושי, ואומר לו משהו בסגנון:
"שמע נא ידידי, אם אתה חושב שאני לא בסדר בהחלטתי לעצרך אז תתלונן עליי בהמשך, אבל כעת אתה מחוייב על פי חוק לבוא למעצר, ועל פי חוק אני וחבריי נפעיל כח ואלימות אם לא תבוא מרצונך. לכן אני מבקש ממך: תבא מרצונך כדי שלא יגרם לך סבל ובושה".
אני חושב שדיבורים מהסוג הזה היו יכולים לעזור, האיש לא היה עבריין נמלט, לא היה שום סימן שהוא מתכוון לחמוק ולברוח, ולכן דיבורים שפויים וקצת עזרה פיזית בצורה מכובדת, היו גורמים לו לנהוג אחרת.
אבל השוטרים לא מחמיצים למרבה הצער אפילו הזדמנות אחת להיות לא אנושיים, והצורה שבה הם מתנהגים כלפי האזרח מזמינה פחד ולחץ. וזו התוצאה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2014 09:42 לינק ישיר 

משטרת ישראל בוז !!!!!!!

בשום עיר מערי המדינה אין אכיפה ונוכחות מאסיבית כל כך של משטרת התנועה כמו בבני ברק. גם לא 10% מזה .

מדוע ?

כי משטרת ישראל הגיבורה והמהוללת, חזקה מאוד בחלוקת דוחות רק על אזרחי סוג ת' החרדים שהם ללא כושר גופני צבאי/קרבי ואינם מקושרים לארגונים אפורים או שחורים.

זאת כמובן מעבר למה שלימדונו חז"ל שגדולה שנאה ששונאין עמי הארצות את תלמידי החכמים יותר משנאת אומות העולם לישראל.

בוז  !!!!!!!!   

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2014 09:49 לינק ישיר 

כך מתנהגים שראש עיר הוא חס"ג
לחס"ג גם בבני ברק לא היו מתנהגים כך
זה להראות את הכוחניות של חס"ג בכל המקומות

למה זייברט לא הגיע
כנראה היה עסוק בלנחם את משפ' אירנשטיין..........

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2014 11:12 לינק ישיר 

והערה לאספסוף
אתה ממש בכוח מנסה לדחוף את הויכוחים פה להתנצחות חרדים וחילונים..
[/quote]
ממש לא, להפך!! טענתי היא שבגלל שמדובר באברך "פון אונזרע" מול שוטר חילוני הרבה מאיתנו מאבדים את כושר השיפוט והופכים את זה לחילונים מול חרדים. לולי זאת, איך בכלל השתרבב ארגון דאעש לכותרת אשכול העוסקת במעצר פיזי של אדם שברור לכול שהסכסוך בינו לבין השוטרים החל על רקע כך שסיכן את חייהם של שלושת ילדיו ושהתנגד למעצרו?? בא נאמר שהיו צריכים לנהוג ביתר עדינות, ניחא! אבל דאעש?? או מגיבים אחרים שהשוו את השוטרים הללו לנאצים, על סמך מה??
אדרבה, לדעתי צריך לדון על כל מקרה לגופו ולשפוט אותו על פי העובדות בשטח ולא על סמך חרדים חילונים. 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אכזריות נוראה נגד אברך=דאעש הסתננו לשורות משטרת ישראל?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 ... 5 6 7 לדף הבא סך הכל 7 דפים.