בית פורומים בחדרי חרדים

על הכינוס ההזוי שאמור להתקיים בארה"ב

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/5/2012 12:50 לינק ישיר 

בהחלט. וראוי גם שהעובד השחור יראה לאן הגיע עובד שחור בדומה לו, ומהו כיוון ה"שינוי" אותו הוא מוביל..
"לגופם של דברים"? קראת משהו מגיבוב השטויות חסרות המקור האמין שב"חשיפה" של שאולזון?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/5/2012 12:55 לינק ישיר 

אבל שוב, אין שום קשר בין שני המקרים, פרט להיותם "עובדים שחורים".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/5/2012 12:58 לינק ישיר 

אתה צודק במאה אחוז.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/5/2012 15:10 לינק ישיר 

יעקברוכמן כתב:
עשית בליל שלם של טענות

ועל כך כבר אמרו חז"לנו: 'ליצנות אחת דוחה בליל שלם של טענות'

'אשר קרך בדרך-משל לאמבטי רותחת שאין כל בריה יכולה לירד בתוכה בא בן-בליעל אחד וקפץ וירד לתוכה. אף על פי שנכוה, הקרה אותה בפני אחרים'.  

-----------------

שומר פיו ולשונו
שומר מצרות נפשו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/5/2012 15:26 לינק ישיר 

יהיה הכי יפה לראות את הכינוס בשידור חי... דרך האינטרנט כמובן 
ואם לא שידור חי... אפשר לסמוך על המארגנים שיהיו לנו תמונות מהרגעים המרגשים בחיי חיותם...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/5/2012 17:54 לינק ישיר 
כשם שמצווה לומר דבר הנשמע כך מצווה שלא לומר דבר שאינו נשמע

אין מצב שלא נזדקק לאינטרנט... יכולים רבנים ועסקנים לצעוק, להתריע, למחות  כמה שרוצים....אי אפשר לשנות את המציאות הטכנולוגית.
בדיוק על כגון דא נאמר: "כשם שמצווה לומר דבר הנשמע כך מצווה שלא לומר דבר שאינו נשמע"
בוודאי שיש בעיה עם הכלי הטכנולגי הזה דמתקרי 'אינטרנט' . אוי כמה שצריך לשנן את ה "ולא תתורו אחרי לבבכם ואחרי עיניכם..." בוודאי שחובה ליצור פלטפורמות נקיות עם חסימות ראויות וטובות. בוודאי שצריך ליצור "מורא אדם כמורא שמיים" (למשל ע"י כך שהשכן או החבר הקרוב או האישה וכו' יוכלו לראות היכן אנחנו גולשים וכדו')  
אבל האיסור הגורף גם למה שחיוני, מותר ומועיל, רק גורם לאנשים לומר : אם אני כבר שייגעץ... אז עד הסוף....
הרי כל היהדות מבוססת על העיקרון של לשים 'גבולות'.
. אתה אוכל אבל רק מה שמותר.
אתה מתחתן אבל רק עם ומתי שמותר. וכו'
אתה גולש אבל רק להיכן שצריך ומותר.....
האנרגיות צריכות להיות מופנות לאיך מתמודדים עם המציאות הטכנולוגית.  איך מייצרים וממציאים גדרים כדי שלא ניכשל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/5/2012 18:07 לינק ישיר 

הזוי שכמה אנשים יושבי קרנות על המקלדת יחליטו בסברות שונות ומשונות וליצנות (שזה החלק החזק ביצר הרע) מה זה כנס הזוי ומה לא, מהצד השני יושבים רבנים גדולים חכמים ואנשי שם דיינים לומדי תורה ורבבות אלפי ישראל, אבל הכמה ליצים כאן, הם רוצים לקבוע, הזוי אמרנו, 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/5/2012 18:19 לינק ישיר 

יעקברוכמן

לא הבנתי למה כל מי שכאן, עושה פחחחחח על הרבנים כלשונך
הרבנים יוצאים נגד אינטרנט לא מסונן
כך שכל טענתך נשמטת

ענין זה גם מוציא את כל הרוח מטענותיך האחרות שאי אפשר בלי אינטרנט
והשיעור הליטאי שלכולם היה אימייל, גם לאינטרנט כשר יש אימייל

ככלל, הציבור החרדי כולו מאוחד בדעה נגד השימוש באינטרנט לא מסונן, וגם מי שנופל ואינו גובר על יצרו בנושא, יש לו לפחות נקיפת מצפון, לפעמים היא חוסמת אותו לפעמים פחות

הגישה שלך של לכתחילה אינטרנט, ושל הצחוק על רבנים, והחלטתם לחזק בנושא, מעמיד אותך כאדם הבז לדבר שבקדושה, אינני יודע מה לבושך, אבל הפנימיות שלך היא של חרדי חדש, ואתה ממש בטל במיעוט, מול מאות אלפי חרדים לדבר ה', אבל מה זה בטל במיעוט, בקושי 2-3% (נכון פה יש לך הרבה חברים, מובן גם למה)
קצת ענווה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/5/2012 18:30 לינק ישיר 

בעקבות הקישור שנתן רוכמן, לאתר לדעת, שם גם פורסם (או פרסם..) דברי ההבל שלו
אצטט מה שענו לו שם
(אל תעירו לי על טעויות כתיב, אין לי שם ניק בכלל)

להלן הציטוט:

כבר בשורות הראשונות שלך אתה מגלה את בורותך העמוקה , בזה שהנחת הנחה על מטרת הכינוס שהוא נגד שימוש באינטרנט בכלל, ובזה תקעת את החץ במקום שאתה רוצה, ובכל המלל הארסי  שאתה כותב בהמשך אתה מצייר את העיגולים מסביבו, אבל אדוני טעה ביסוד המהות של הכנס שעיקרו  מיועד דווקה לאותם רבבות יראים ושלמים שהאינטרנט הינו הכרחי ביום יום שלהם, כן כן אותם אלו שאתה בפתיחתך משמיץ וטוען שבעצם הימצאותם באינטרנט עושים  פחחחחח כדבריך,  להם הרבנים מרגישים שצריך לעורר ולהזהיר בצורה החזקה ביותר עד כמה שלמרות ההכרח ישנם דרכים להישמר ולא להיפגע וזאת ע"י שימוש בסננים וכו', כמובן שגם יעוררו לאותם אלו שאינם צריכים להגיע לאינטרנט בכלל עד כמה צריך להתרחק, אך עיקר העיקרים הוא בזה שהרבנים למרות הזלזול שלך באינטליגנציה שלהם הבינו טוב מאד שהאינטרנט "חי קיים ובועט" כלשונך אך עדיין הם מרגישים שישנה אפשרות בס"ד להטמיע בציבור את הצורך להשתמש בו בצורה אחראית ונקיה. 

מעבר לכך אעלה מה ששמעתי בשם הרה"ק מסקולן שליט"א , ביחס לרמת האפקטיביות של הכנס והפתרונות המעשיות הקיימות, והוא הסביר שגם אם אין פתרונות במאה אחוז צריך לדעת שכלל ישראל עמד בפני התמודדיות ומצבים רבים בהיסטוריה שנראה היה שאין פיתרון ועצה מעשית שיציל אותם, וכשכלל ישראל השכיל באותם זמנים להתאחד ולצעוק אל השי"ת ובכוח הרבים והתפילה פתאום התגלה סייעתא דשמיא בצורה לא צפויה, והוא הסביר שדבר זה אינו רק בגזירות בגשמיות אלא גם ויותר מכך ברוחניות שבעצם זה שכלל ישראל מתאחד וצועק להקב"ה שאינו רוצה להיכשל ח"ו בוודאי יראו סייעתא דשמיא וגם יתגלו פתרונות יותר טובים מאלו הקיימים היום, אך הוסיף ע"ז האדמו"ר מסקולן עד כמה חשוב ההשתתפות במעמד כי היחיד שפורש מן הציבור לא בטוח יזכה לאותה סייעתא דשמיא של הרבים.  

כך שבדבר אחד אתה צודק ש"כ"כ הרבה רבנים ואדמורי"ם מתגלים בפחדנותם ובהיסטריה שאחזה בהם" אכן כן יש לנו עוד מנהיגים גם בדור השפל הזה שעדיין מצטיינים ביראת החטא ויראת שמים שהם מפחדים מפגעי הטכנולוגיה אבל לא מהטכנולוגיה עצמה.

ציתות מהדברים שלך  "כעת, כמעט עשרים שנה לאחר פרוץ הwww, שמו לב כמה ממנהיגי (האם ניתן לכנות מונהג בשם מנהיג? לדעתי לא), הציבור החרדי לעובדה שהשליטה נשמטה מידיהם, ובעוצמה מאיימת."  בדברים הנ"ל אתה בעצם משתמש בטיעון הנבזי והשקרי של כל הגרועים באויבינו (מבפנים) לדוג' חדו"ש מר"ץ וקודמיהם בחמישים שנה האחרונות שכל  המערכות של גדולי ישראל על היהדות אינם אלא מאבקי שליטה בבורים החרדים שלא ייצאו לאור העולם עפ"ל, כך שאתה מעלה תהייה אם אתה בעצם לא שליח של אחד מזרועות "הקרן לישראל החדשה" ובכלל לא אחד מציבור שומרי תורה ומצוות, וההתייחסות אליך אמורה להיות בהתאם.

אז כן אדוני גם בוולוזין היו מבפנים כאלו שטענו שאין ברירה דעת תורה אהין דעת תורה אהער אך ההשכלה הינו "חיה קיימת ובועטת" ואותם מנהיגים (מונהגים) מפחדים "ואין אדם שליט ברוח לכלוא את הרוח" וכל הבלה בלה בלה שכתבת, ואני בטוח שחלק מאותם חצאי משכילים עוד הלכו עם כיפה והחזיקו את עצמם "היימישע" וגם אולי קראו להם רוכמן, אך מה נשאר מהם, איפה הדורות שלהם, איפה הזכר שלהם, שום כלום נמחקו מכלל ישראל, אומנם הם הספיקו לעשות נזק עצום גם לציבור הירא והשלם שהשתדל ללכת אחרי מנהיגיו (מונהגיו כדבריהם) אך לפחות מאותו ציבור נשאר שריד והמשך בדמות עולם התורה והחסידות שישנו עמנו היום בחסדי שמיים.

אז אם אני צריך לבחור עם מי להזדהות ולהשתייך (כמובן שהייתי משתתף פיזית אם הייתי בארה"ב) עם אותם זקינים מנהיגים קדושים וטהורים  כדוגמת  האדמו"ר מסקולן, האדמור מוויזניץ מונסי, הגר"מ סולומן, האדמו"ר מרחמיסטרבקא, הגר"מ גרין, הגה"ר רוזנבלום (מניתי רק כמה מזקני המנהיגים שיש קונצנזוס מקיר לקיר בגדלותם וקדושתם וכמובן שיש עוד) ועוד מאות רבנים ואדמורים, או להבדיל לחילופין עם הנאורים והחכמים שרמת שפתם ואוצר המילים שלהם הוא אלעק פחחחחח ובו.... (סליחה שאני לא מוכן להוריד את מקלדתי לרמה כ"כ נמוכה), ברור לי מה הבחירה שלי.

אהה ולגבי ההימור שלך אני בהחלט מוכן לקבל 300 ש"ח על כל מכשיר שבעקבות הכינוס יותקן סינון עליו, זה יהיה העיסקה הכי מוצלחת שלי בשנים האחרונות (ועשיתי בס"ד כמה עסקאות טובות), ואם תשאל אותי איך אני יודע, אז לך תבדוק עם הידיד שלך בארה"ב איזה לחץ היה כבר לפני הכינוס בחודשיים האחרונים בנקודות להתקנת חסמים למכשירים שפתחו בבתי מדרש השונים.

ולבסוף את ידידך מארה"ב  תרגיע שלא ירגיש טיפש ושלא יילך, גם כך חסר מקום למעל עשרים אלף איש שרוצים לבוא ואין להם מקום, ואם במקרה הוא כבר עשה מעשה מטופש וקנה כרטיס שיילך למכור אותו מהר בעשרות אחוזי רווח, רק אם חלילא יבוא יום והוא יראה מי מצאצאיו נשאבים ח"ו לתהום שלא ירוץ אז לאותם עסקנים או רבנים שימצאו לו מזור, אלא יבוא אליך לעזרה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/5/2012 18:41 לינק ישיר 

לצנינים כתב:
אבחן, אני מבין שגיליתם את חיים שאולזון.
מקווה שתבינו, שאין מקום ל2 אתרים על אותה הנישה...
הוא עושה כבר במשך שנים, את אותה עבודה שלכם, פחות או יותר. לא בהצלחה יתירה..
מקומו ההזוי הצהוב והעילג, כבר שמור לו זה עידן ועידנים...

כנראה שאתה לוקה בהבנה. יש לי את המקורות שלי. שלא כמוך אני לא קורא את  הגיגיו של חיים שאולזון. קשה להאמין כיצד מתנהלים הדברים.
אנחנו לא בישיבה והטפות המוסר של מי ששורץ 24 ביממה באתר הזה מיותרות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/5/2012 18:48 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

ולבסוף את ידידך מארה"ב  תרגיע שלא ירגיש טיפש ושלא יילך, גם כך חסר מקום למעל עשרים אלף איש שרוצים לבוא ואין להם מקום, ואם במקרה הוא כבר עשה מעשה מטופש וקנה כרטיס שיילך למכור אותו מהר בעשרות אחוזי רווח, רק אם חלילא יבוא יום והוא יראה מי מצאצאיו נשאבים ח"ו לתהום שלא ירוץ אז לאותם עסקנים או רבנים שימצאו לו מזור, אלא יבוא אליך לעזרה.

הוא ענה לך טוב, אבל על תענה לו חזרה כי אין לך מה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/5/2012 18:56 לינק ישיר 

לשרה, דיברתי אליך?
אולי באמת תפנה ליוסי איתן עם מקורותיך שלך..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/5/2012 18:59 לינק ישיר 

לצנינים אתה כנראה לא מבין שהמטרה מתגובה היה שאין התיחסות לטענתו של איש -חשוב שמקלקל להם את האשכול

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/5/2012 19:03 לינק ישיר 

אני מתקשה לזהות מטרה בתגובה שלא ממין העניין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/5/2012 19:13 לינק ישיר 

כרגע מסתובב בבורו פארק רכב המכריז שנשים ונערות יוכלו לראות בשידור חי
באחד הבתי ספר את האסיפה נגד הטכנולוגיה.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > על הכינוס ההזוי שאמור להתקיים בארה"ב
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 ... 6 7 8 9 לדף הבא סך הכל 9 דפים.