בית פורומים בחדרי חרדים

אכזריות נוראה נגד אברך=דאעש הסתננו לשורות משטרת ישראל?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/9/2014 11:21 לינק ישיר 

י_קרויצפלד כתב:
אספסוף.

תאמין לי, באמת, לא קראתי מה שכתבת .

יופי של מנגנון התמודדות...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2014 11:46 לינק ישיר 

עצר אותי שוטר לא מזמן בבני ברק על הליכה במעבר חציה ברמזור אדום.
לדעתי ולדעת הסובבים אותי זה לא היגיע לי..
אמרתי לו שלום, לקחתי את הדוח והלכתי. .
כל מילה וכל הוצאת אנרגייה , מיותרת לגמרי. .
הם לא ישנו את דעתם ובכל עימות במקום, ידם תהיה על העליונה אז בשביל מה לתת להם את התענוג...

לפני שנתיים עצר אותי אחד השוטרים השנואים בבני ברק על אי עצירה מלאה בתמרור עצור. והוא כנראה צדק.
שאל אותי מה יש לי לומר. עניתי לו שאני מודה לו על ההערה ומחכה שיכתוב את הדוח כמה שיותר מהר כי אני ממהר לעבודה. הלך לניידת וחזר ואמר לי שכרגע בגלל עבר נקי שלי הוא כותב רק הזהרה. אמרתי לו תודה ונסעתי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2014 11:51 לינק ישיר 

גינגישראלי כתב:
בנאדם (ולא יודע מה היה באמת בסיפור) המסכן את ילדיו בנסיעה ללא התקני ריסון מתאימים, גרוע יותר מכל שוטר פלסטיני ישמעאלי או רוסי.
בינינו מי אמר שהבוקסרים (אני מקוה שאני מאיית נכון - מילה חדשה שלמדתי רק מאשכול זה) באמת זה מגביר או בטוח לילדים בשנים עברו לא ידעו מה זה בוקסרים וחגרו ילדים עם חגורה והכל היה בסדר עכשיו באים ומקשים על אנשים את החיים וכותבים להם דוח"ת אח"כ על שטויות שמישהו המציא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2014 12:06 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2014 22:12 לינק ישיר 

assafsuf כתב:

.

כשאני רואה אצלך יותר משתי שורות, אני מתאר לעצמי מה כתוב שם, וזה ממש לא תוכן ששווה להשקיע עליו.

תוקן על ידי י_קרויצפלד ב- 02/09/2014 22:22:48

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2014 22:16 לינק ישיר 

מזמן ראיתי שהמשטרה בארץ הם סתם חוליגנים 
שכל ממש לא רואים שם
פענוח ממש לא רואים שם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2014 16:05 לינק ישיר 
נכון מאוד!!

י_קרויצפלד כתב:

.

כשאני רואה אצלך יותר משתי שורות, אני מתאר לעצמי מה כתוב שם, וזה ממש לא תוכן ששווה להשקיע עליו.

תוקן על ידי י_קרויצפלד ב- 02/09/2014 22:22:48

הייתי צריך לומר "השוטרים הללו ממש אנשי דאע"ש, הם יותר גרועים מהנאצים. איך הם סתם תפסו אברך תמים שעבר ברחוב ופיצצו אותו במכות רק כי הוא עם זקן ופאות. הוא פשוט היה נראה להם בנאדם במראה חרדי טיפוסי, והם עצרו אותו בעת שסתם פסע לו ברחוב, ושברו לו את כל הגב, והפכו אותו לנכה לכל החיים. מה זה, בסרטון רואים איך הוא ממש לא מפסיק להתחנן אליהם שיעצרו אותו ושיבוא אתם בלי להפעיל כוח, והשוטרים האכזריים מתעלמים מכך ומתעקשים לפרק לו את הגב" 
ואז מבחינתך הייתי אומר דברים חכמים ששווה לך לבזבז עליהם זמן, צודק!! אלא שאין לכך כל קשר לאמת, ואתה יודע זאת!!.

פשוט מבחינתך כל מה שלא מתאים לדעותיך לא ראוי לבזבז עליו זמן. כמו שאמרתי, זהו מנגנון הגנה שמאפשר לך לא לסכן כלל את דעותיך הישנות ולא להיחשף לדעות חדשות שאולי יגרמו לך למחשבה חדשה. אני באופן אישי מעולם לא נמנע להקשיב לדעות שונות משלי, וזהו כלל ראשון לאדם מחפש אמת. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2014 00:41 לינק ישיר 

אם היית מכיר אותי, היית צוחק על מה שכתבת. אבל עזוב, אם אני אאחל לך שכל ילדיך יהיו שוטרים, תחשיב את זה לקללה?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אכזריות נוראה נגד אברך=דאעש הסתננו לשורות משטרת ישראל?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 ... 5 6 7 סך הכל 7 דפים.

2009 © כל הזכויות שמורות לבחדרי חרדים. קטגוריית אקטואליה וחדשות: עשרות פורומים הכוללים חדשות נעייס, מה קורה בחצרות חסידים, חדשות מחסידויות שונות בארץ ובעולם, דיונים בנושאי אקטואליה, פוליטיקה, בטחון ועוד.