בית פורומים בחדרי חרדים

כל הכבוד לגננות של זייברט!! המהפכה מתחילה!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/8/2015 02:09 לינק ישיר 

כמדומני כתב:

השכל, מבין את הצד השני ששוק חפשי לא יכול באמת להתקיים כמו שצריך עם הכוח הכמעט בלתי מוגבל של וועדי עובדים, ושאין סיבה מוסרית שאדם שרוצה לפתוח עסק ולהעסיק אנשים בשכר נמוך, לא יוכל לעשות זאת.

מאידך, לא יתכן שוק חפשי פרוע שידרוס את כל הנקרה בדרכו, ללא ספק צרכים תקנות שעה שיאזנו את הכשלים בשוק החופשי.

בשוק חופשי אמיתי, העובדים יכולים להתאגד ולמעסיק יש הרבה דרכים להתמודד עימם. בסוף, "היד הנעלמה" תאזן את הכוחות והצדדים יגיעו להסכמה הולמת לפי תנאי השוק.

אבל בישראל אין שוק חופשי. העובדים זוכים להגנה אוטומטית, ולכן הוועדים הפכו לכנופיות מאורגנות שחולבות את המדינה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2015 13:51 לינק ישיר 

כוח משחית, כשהוא אצל הבוס זה מנוצל להתעמרות וניצול העובדים ואילו כשזה אצל  הועדים  זה מנוצל לחגיגות בלי  חשבון,גם במחיר החרבת המפעל וכדומה.
שום יד נעלמה לא עוזרת ולא עזרה עד שהגיעו החוקים הסוציאלים, לכן הדבר  הראוי הוא לעגן בחקיקה את הזכויות לא לתת  לועד לחגוג ולא לתת למעסיק לנצל עובדים!!!  שאף אחד לא יהיה כוח מלא!!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2015 15:44 לינק ישיר 

תוקן על ידי בני ברק ב- 18/08/2015 16:32:00

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2015 15:45 לינק ישיר 

פסיקה של עו"ד???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2015 17:39 לינק ישיר 

דברוני האם הביזנס בו התאגדו העובדים לא היה של גערר גם היית קופץ ? ואיך מלכ"ר יכול להיות נגד התאחדות זה לא חברה שבעל הבית יפסיד כסף מכיסו . אלא אם כן ... לא, לא יכול להיות .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2015 12:10 לינק ישיר 

פייביש אני כותב מה הפתרון, אני גם נגד  שיטת העסקה של עובדי קבלן, אבל כל עוד המדינה רוצה בזה זה  ימשך,
הפתרון הקיצוני של שלי יחמוביץ[ועדי עובדים] לא מתאים למדינה,  צריך להיות וויתור מצד העובדים כדי שיתקבל ויתור מצד המדינה שמעסיקה אותם, 
 וכל זה כמובן עדיף בחוק  שמסדיר את יחסי הכוחות ודואג לכולם.
שום פתרון בסגנון  שמעביר כוח לצד [עובד או מעביד]אחד הוא לא טוב, כוח משחית לא משנה באיזה צד!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2015 21:14 לינק ישיר 

מעניין מה חנוך זייברט חושב על כל הסיפור הזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/8/2015 01:21 לינק ישיר 

מתקדם משהו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/8/2015 07:44 לינק ישיר 
ראה כאן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2015 17:56 לינק ישיר 

http://www.bhol.co.il/Article.aspx?id=89200

ביה"ד התערב: 'מגן הלב' לא תוכל לפטר עובדים

ביה"ד האזורי לעבודה אסר על 'מגן הלב', לפטר עובדים ולפגוע בתנאי שכרם על רקע התארגנותם

7  | 

בית הדין האזורי לעבודה בבאר שבע, אסר על פיטורי עובדים ופגיעה בתנאי שכרם של עובדי עמותת "מגן הלב". 

עמותת 'מגן הלב', שמרכזה באשדוד הוקמה על ידי ראש עיריית בני ברק חנוך זייברט, ולה מעל ל-500 עובדות חרדיות. היא מפעילה את רשת צוהר הלב שלה מסגרות לחינוך מיוחד. 

השופט צבי פרנקל מבית הדין לעבודה בבאר-שבע הורה האתמול (ד') לעמותת "מגן הלב" לא לפגוע בעובדים על רקע התאגדותם וקיבל את בקשת ההסתדרות והוציא צו שאוסר על עמותת מגן הלב לפגוע בצורה כלשהי במעמדם או בתנאי העסקתם של העובדים לעומת תנאי העסקתם בשנת הלימודים תשע"ה. 

ההסתדרות טענה בפני בית הדין שהגננות ברשת התבקשו לחתום על חוזים חדשים המרעים את תנאיהן לעומת השנה שעברה, וגננות שלא הסכימו לחתום, לא שובצו לשנת הלימודים שהחלה השבוע - פוטרו. 

מנגד, העמותה טענה שהקיצוצים הם על רקע כלכלי בלי קשר להתאגדות העובדים בהסתדרות. עוד הוסיפו פרקליטי מגן הלב, כי 20 העובדות שטרם שובצו לשנת הלימודים הבאה, לא ברור האם הינן חברות בהסתדרות או לא, ובכל אופן רובן כבר שובצו למעט בודדים שגם לגביהם יש אפשרות שיימצא פתרון בימים הקרובים. 

במגן הלב טענו כי ישנה התארגנות נוספת של עובדים חוץ מההסתדרות החדשה, ולכן העמותה אינה יודעת מי הארגון היציג ומול מי עליהם להתנהל. בסופו של דבר סוכם כי ברגע שמגן הלב יגיעו להסדר מול ההסתדרות או איגוד עובדים אחר, ההסכמות יחולו על כלל העובדים שהוחתמו. 

לגבי מי יהיה זה שייצג את העובדים, נקבע כי רשימות העובדים נכון לתאריך 23/07/2015 (היום בו הודיעה ההסתדרות היא הארגון המייצג), יועברו לידי הממונה על יחסי עבודה במשרד הכלכלה במחוז הדרום. מקביל ההסתדרות תעביר אליו את טפסי ההצטרפות, והוא יבחן את הנתונים ויעביר אותן לבית המשפט. 

בית הדין כאמור אסר על פיטורי העובדים שעבדו בשנה שעברה ברשת המעסיקה מאות עובדים ומפעילה גנים לחינוך המיוחד במגזר החרדי ואסר על פגיעה כלשהי בתנאי העסקתם וקבע בהחלטתו את חשיבות הזכות להתארגן בארגון עובדים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2015 18:19 לינק ישיר 

האירגון עובדים החדש הוא "אירגון מטעם". כך נודע לי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2015 20:46 לינק ישיר 

מטעם מי?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2015 20:47 לינק ישיר 

זייברט אירגן אירגון מתחרה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2015 20:48 לינק ישיר 

מה ההיגיון שמישהי תצטרף לזה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2015 20:50 לינק ישיר 

לאסלקאדעתך כתבה:

מה ההיגיון שמישהי תצטרף לזה?

לא בהיגיון. בכח.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > כל הכבוד לגננות של זייברט!! המהפכה מתחילה!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 ... 6 7 8 9 לדף הבא סך הכל 9 דפים.