בית פורומים בחדרי חרדים

כל הכבוד לגננות של זייברט!! המהפכה מתחילה!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/9/2015 20:52 לינק ישיר 

לא הבנתי,
הם הקימו אירגון, והוא בתגובה ניסה לפגוע במתארגנות, וביה"ד מנה בעדו, לא כך?
אז איך הוא יכול למנוע את ההתארגנות ההיא?
העובדות יכולות להתארגן באיגוד משלהן, וביה"ד יהיה לטובתן, לא?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2015 20:57 לינק ישיר 

במקביל להפעלת הלחץ להסיר את החברות באירגון הראשון. פתחו אירגון "מתחרה* ומעבירים לשם את העובדות ומנסים להביא מצב שהארגון החדש יהיו בו יותר עובדים והוא ייבחר כמייצג.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2015 20:59 לינק ישיר 

העובדות גוריות?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2015 21:01 לינק ישיר 

לאסלקאדעתך כתבה:

העובדות גוריות?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2015 21:02 לינק ישיר 

הן נאבקות את המאבק של כל העובדים החרדים העשוקים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2015 21:04 לינק ישיר 

נשגב מבינתי..
למה אחת שמעיקרא רצתה להצטרף לארגון שכזה,
תעבור לאירגון שבשליטת המעסיק, שרק יחזק את כוחו יותר?
אבל לך תבין דרוסות איש...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2015 21:05 לינק ישיר 

לאסלקאדעתך כתבה:

נשגב מבינתי..
אבל לך תבין דרוסות איש...

מבואר פה באשכול הלחץ האדיר שהופעל עליהן

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2015 21:07 לינק ישיר 

אז למה הן הלכו לביה"ד?
 היה נראה שהן לא מושפעות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2015 21:17 לינק ישיר 

כברהיה כתב:
לאסלקאדעתך כתבה:

העובדות גוריות?

תמיהני איך הנשים הללו מוכנות לחיות עם ה'תקנות' אך על שכר נמוך אינן מתפשרות?

ואפשר לומר שגם כאן הנשים הללו לא היו מרימות אף, אלא שכנראה הבעלים הם אלה שעומדים מאחורי היוזמה הזו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2015 22:22 לינק ישיר 

מדגם מייצג לסוג התגובות הליטאיות הענייניות בפורום,,
quote]נשגב מבינתי..
אבל לך תבין דרוסות איש... פשוט לא יאומן,  אחרי זה מישהו עוד יחשוב שדאגת העובדות החרדיות היתה בראש  מעיינכם,
אם כבודו עדיין לא מרגיש איך החמאה נוזלת על רואשו נזכיר לו עובדות לא עשוקות במודיעין עלית שבהוראת הרבנים, 
סתם כך, הורידו להם משכורת כדי שהבעל ירגיש מאן דאמר,,,,

לשפחות שלכם שגם צריכות לפרנס וגם לגדל את הילדים, גם לתת שרותי עונה הרבנים מבקשים שלא יתנו משכורות גבוהות רק כדי שאחרי כל ההטובות האלה לגברים הם ירגישו מאן דאמר.

כמובן שרק את  טובתם של העובדות רציתם, הייתם למען טובתם גם משיגים להם את הכסף שהממשלה לא נותנת, אלא בעל העמותה צריך להשיג?לא פררחי אינטרנט מתלהמים רודפי אקשן ינהלו את חיינו!!!

אם אתם רוצים שינקי קיינבסקי  ודוד שפירא ינהלו את חייכם בבקשה, אם אתם רוצים השגים כמו קרליץ בחריש בבקשה אנחנו רוצים שאנשים מוצלחים שנשמעים לגדול"י  ינהלו אותנו!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2015 22:43 לינק ישיר 

עדייןבגלות כתב:
הן נאבקות את המאבק של כל העובדים החרדים העשוקים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

אחרי הכל אותן "גדולים" ו"אדמו"רים" משמשים בובות בידי אנשים שתוצאות פעוליהם רעות (יתכן וחלק מהם רעים בפני עצמם, אך אינני שופט אנשים שאינני מכיר אלא את התוצאות), לקיים בהידור מה שנאמר: "מקום המשפט שם מקום הרשע", סביר להניח שבתקופה הקרובה תעבור הנהגת הציבור החרדי משלטון ה"גדולים" וה"אדמו"רים" לשלטון בתי המשפט, לקיים מה שנאמר: "אלמלא מוראה של מלכות איש את רעהו חיים בלעו".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2015 22:44 לינק ישיר 

תוקן על ידי לאסלקאדעתך ב- 03/09/2015 22:50:45

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2015 22:51 לינק ישיר 

לא חושב שהוא ירד לדיוטא התחתונה כמוך להשוות פררח צעיר לאדמור,וא"כ שיהיה לו לבריאות, את הקטע של מי גדול ומי לא אדמורים או ראשי ישיבות מיצנו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2015 23:18 לינק ישיר 

כצפוי, יצא לדברוני הגערער...

רק להזכירך, בתורה כתוב "שארה כסותה ועונתה לא יגרע", הבעל מחויב לאשתו, לא היא מחויבת לו בשרותי עונה, כלשונך העילגת.

זה שיש כאלה שחושבים שהם יותר חכמים מהתורה עצמה, וגורעים מעונתה של האשה על ידי תקנות כאלו ואחרות כביכול בשם הקדושה והטהרה, הם עתידים ליתן על כך את הדין. יש בזה גם בין אדם למקום וגם בין אדם לחברו. איסור דאורייתא ממש.

ואגב, הגברים מרגישים מאן דאמר בבית בזה שהם יושבים ועמלים בתורה כל היום, והאשה גאה בזה שבעלה ת"ח יודע ספר, בוודאי יותר מהאשה של הפולני שעסוק בעסקיו כל היום בחוצות העיר "הצנועות" (אם כי יאמר לשבחו שהינו משתדל ללמוד דף היומי בגמ' שוטנשטיין לעת ערב בשטיבל ממוזג היטב), ומדבר עם כל העולם ואשתו אך לאשתו יקרא רק בשם המשפחה או פססס, כמו שקוראים לחתולה ברחוב...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2015 10:54 לינק ישיר 

סקופער לא שאני חושב שיש מה להסביר למישהו שחושב  קולקטיבי כמו כל השבט שלו,[אם כולם חושבי אותו הדבר סימן שאף אחד לא חושב] אבל יש כאן טירונים כמו אספסוף ומואי שלא מבינים את עומק המחלוקת לכן דרושות הבהרות.
אני מסוגל להבין אנשים שטוענים שאין בימינו ת"ח  ושיטתכם במצוות עונה צודקת, אני מסוגל להבין  גברים שטוענים בשם  הגברים שזה הצורך שלהם, אבל לדבר בשם הנשים ? שהם רוצות צריכות?זה  משפט פתיחה של נערים בגיל הטיפש עשרה שרוצים לבצע את זמם,"אחנו דואגים לך"  לפעמים טוב שיש פה אחד כמו דרול שאל  אותו...

אנחנו במאה העשרים ואפשר לשאול אותם מה הם רוצות או צריכות ולא לדבר בשמם, ותתפלא עשו את זה לא  אצל החרדים או ב"ב אלא אצל נשות אנגליה מה הם מעדיפות כסות או עונה? תתפלא שופינג היה בראש!!!

אני מציע לך לכם לא להתבזות עם משפטי חיזור,, פתיחה של בני טיפש עשרה ולטעון שזה התורה רוצה,
אני לא מבין את עזות המצח שלכם, אחרי שהשפחות שלכם חייבות להביא פרנסה  ולגדל את הילדים, לקבל משכורת מופחתת כשי שתרגישו מאן דאמר,
אתם "דואגים" להם למצוות עונה,  כאב ראש לא יתקבל בברכה,למה ההתנהגות הבהמית אגואיסטית שלכם   מזכירה לי את אלה שרוצים לעושות טובה לזקנה ולהעביר אותו את מעבר החציה בעל כורחה....

אספסוף מואי אתם טירונים בויכוחים פנים חרדיות הויכוח פה לא היה מדאגה לגננות, אצל הגננות דורשים  שבעלי העמותות[החסידים] יתנו כסף שהם לא מקבלים מהממשלה,[למזכיר משהו א נותנים תבן אבל מחייבים לתת לבנים]
אבל אצל הליטאים [במודיעין עלית]כסף שבעל המפעל רצה לתת מנעו ממנו לתת לעובדות, עושק ממש, גניבה של ממש, רק כדי שהבעל ירגיש מאן דאמר!!!!![שהאישה תרוויח פחות מהבעל]

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > כל הכבוד לגננות של זייברט!! המהפכה מתחילה!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 ... 7 8 9 לדף הבא סך הכל 9 דפים.