בית פורומים בחדרי חרדים

לא חב"דניק, וטוען שהרבי מתאים להיות המשיח יותר מכל הדורות הקודמים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/7/2016 17:23 לינק ישיר 

יתכן, אך לא הבאת את שם הספר שהוא משלו שהוא כתב בעצמו.
הבאת קונטרס שהוא כתב, פחות מ30 עמודים. והבאת ספר של אדמו"ר קודם שהוא ערך והוסיף הערות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2016 17:34 לינק ישיר 

הגדה של פסח זה לא "ספר של אדמו"ר קודם". הפכת לאיש הזוי לגמרי, אתה כבר לא אוחז מי נגד מי ולמה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2016 17:45 לינק ישיר 

בעמוד השער של ההגדה כתוב נלקט ונערך ע"י הרבי...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2016 17:48 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2016 18:02 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2016 18:06 לינק ישיר 

החסר משוגעים אנכי?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2016 18:08 לינק ישיר 

למה משוגע? הוא אומר בצורה יצירתית את מה שהמשיחיסטים אומרים... משיח מן המתים וכו'. בדיוק נמרץ, לא פחות ולא יותר. לכן הבאתי. ואם לו אתה קורא משוגע אז...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2016 18:09 לינק ישיר 

בקשר להגדה של הרבי מצ"ב מתוך התוספת התורנית של עיתון המודיע ערש"ק חוקת התשע"ו:

היה זה לאחר פורים, ידוע שלר' אברהם הערש היה חיות מיוחדת בהגדה של הרבי [כ"ק מרן אדמו"ר מליובאוויטש זצוק"ל]....הרב קופשיץ ניסה להתפלפל ולתרץ את הגר"א אך לא הצליח, וביקש שישאיל לו את ההגדה ליום אחד. למחרת ראה שהקושיא אכן חזקה וביקש רשות ליטול את ההגדה ולהראות לרב מבריסק (הגרי"ז), למחרת סיפר שהתפלפל בזה יחד עם הרב מבריסק שעה ארוכה ולא מצאו תשובה, ביקש ממנו הגרי"ז להשאיר את ההגדה לכמה ימים. לאחר כמה ימים אמר לו הרב מבריסק: יש לי כמה דרכים לתרץ אך הקושיא עדיין נשארת קושיא, היינו שהתירוצים דחוקים והקושיא אכן צריכה עדיין עיון ("די קשיא איז פארט א קשיא"). והוסיף, שבימים אלו עיין בעניינים נוספים שכתב הרבי בהגדה ואמר: ידעתי שהוא למדן, אבל עד כדי כך לא שיערתי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2016 18:10 לינק ישיר 

הם משוגעים לדבר אחד, בוודאי. למה אתה חושב שלא?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2016 18:13 לינק ישיר 

לא יודע, מהאשכול הבנתי שאתה מגן על עמדתם, לא?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2016 18:29 לינק ישיר 

אם הרבי יצא נגדם בכל כוחו, ואני מעריץ את הרבי, אז מה תהיה עמדתי?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/7/2016 20:36 לינק ישיר 

אני פוגש חב"דניקים שונים מפעם לפעם, החלטתי לשאול אותם קצת מה הם סבורים בעניין גדלותו של הרבי שלהם.
והתברר באופן מוזר למדי, שהם אכן בטוחים כמו פותח האשכול שכל חכמי ישראל כקליפת השום ביחס אליו.

שאלתי אותם על מה הם מתבססים? איך הם כל כך בטוחים בזה? האם הם הכירו את כל חכמי ישראל ומדדו את היחסיות ביניהם?
הם לא ענו תשובה ברורה, אך מבין השיטין עלה שמכיון שהוא המשיח, פשוט שכולם כאין וכאפס ביחס אליו.

ומאותה סיבה, ברור גם שהוא יותר גדול מכל חכמי ישראל בדורות הקודמים, שהרי עובדה היא שהוא זכה להיות המשיח והם לא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/7/2016 20:39 לינק ישיר 

שוב, אין לנו מושג מי היו חכמי הדורות הקודמים כדי לערוך השוואה בין הרבי אליהם, ולכן מתייחסים אל מי שאנחנו מכירים כהכי גדול, ולא מצביעים על חזקיהו למשל.

ובהחלט יתכן שהרבי היה גדול מכל קודמיו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/7/2016 20:44 לינק ישיר 

וגם אין לנו מושג בכל חכמי הדור הזה.
וכשהגמרא כתבה אם הראשונים כמלאכים וכו', היא לא ידעה שהרבי יבוא יום אחד.
וכשמשה רבינו בקש שהתורה תנתן ע"י רבי עקיבא, הוא גם לא ראה שיהיה יום אחד את הרבי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/7/2016 21:11 לינק ישיר 

האחרונים כננס על גבי ענק. ואנחנו בהחלט יכולים להסתכל על חכמי דורנו, כמו שהתלמידים החליטו שרבם הוא המשיח, בגמ' סנהדרין צח.

לגבי משה ור"ע, חז"ל אמרו זאת אחרי שנולד רבי עקיבא, ולא לפני. אז למה שחז"ל ידברו על מי שלא נולד?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > לא חב"דניק, וטוען שהרבי מתאים להיות המשיח יותר מכל הדורות הקודמים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 ... 7 8 9 10 לדף הבא סך הכל 10 דפים.