בית פורומים שידוכי חרדים

מזל טוב!מזל טוב!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/11/2020 10:57 לינק ישיר 

סטאטית כתבה:

היי חבר'ה...
סליחה שאני מערבבת באשכול המזל טוב לסתם בחור את המזל טוב שלי, מקווה שזה בסדר...
אז נכנסתי כדי לבשר שהערב אני מתארסת בעז"ה... 

וואו סטאטית, בלי עין הרע. מזל טוב!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/11/2020 16:26 לינק ישיר 

סטאטית כתבה:

היי חבר'ה...

וואוו מזל טוב !
שיהיה בשעה טובה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/11/2020 16:33 לינק ישיר 

סתםבחור כתב:

בתתימן כתבה:
בתתימן

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:

בס"ד

סתם בחור, ספר מה גורם לך פתאום לחשוב כך?
היה משהו או שסתם מחשבות, שבאות מחשש?

טוב אז קודם כל תודה לכולם ובפרט רציף על העצות.
תכלס באמת נראה לי שאנחנו מתאימים בצורה מושלמת. באמת כל פעם אחרי דייט איתה אני בעננים. רק אחרי כן נכנסים חששות.
יש עוד אלמנט שהיא מאוד מושכת גברים. כאילו ברמה שכל פעם שאני הולך איתה אני מרגיש הרבה מאוד מבטים. והכי חצוף זה שיש גברים שמעיזים להתחיל איתה בנוכחותי!
מה שקרה זה שיצאנו והייתה קבוצה שבהתה בה והיא עשה להם שלום ואחד מהם קרץ לה. שאלתי אותה למה עשתה שלום אז היא אמרה שזה כדי להביך אותם. עכשיו אני מאמין לה. היא רגילה מן הסתם מגיל ממש צעיר שמתחילים איתה ולמרות זאת היא דחתה את כולם עד אלי. אבל עדיין מרגיז אותי שהבחור שקרץ לה חשב שהנה היא הולכת איתי ולמרות זאת היא עושה לו שלום. זה העיר בי את ה"גבר הקדמוני" וכמעט הלכתי "להסביר" לבחור איפה לשים את האף שלו. בקיצור לא רוצה להתחתן ולהיכנס לתסביכי קנאה וכו' לא היה חסר לי כלום לפני וזה רק יוצר בעיות

נשלח מהאנדרואיד שלי

באמת עזות מצח להתחיל איתה בנוכחותך....
אתה צריך להבין שיש טיפוסים שזה יוצא להם באופן בלתי נשלט הקריצות האלה.. רק רואים מישהי שמוצאת חן בעיניהם ישר קורצים לה.. לא שזה בסדר, אבל דברים כאלה ומבטים קורים לכל אישה (המון פעמים אני מוצאת אנשים שמסתכלים עלי באוטובוס וכו' ואני לא נדירה בנוף בכלל!)
חוץ מזה שאתה צריך להבין שאישה נורמלית יכולה לאהוב רק גבר אחד בו זמנית, אני חושבת שכשתרגיש שהיא שלך ותסמוך עליה לא תצטרך לחשוש כל כך מי מתחיל איתה ואיפה...

אם מה שאת אומרת נכון, אז אני יכול להיות רגוע

נכון, ודאי,
אישה לא פוזלת החוצה
אם בעלה נותן לה מה שהיא צריכה,
היא זקוקה למשהו קטנטן ;
להיות בעינך ; הכי חשובה בעולם,
וזוגתך היא אכן הכי הכי ב"ה,
והיא גם אישה שמיחה,
אתה תדע מדי יום לפנק אותה
במילים יפות, להתעניין בה, ובאמת להיות שותף שלה לדרך. יהיה טוב

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2020 03:40 לינק ישיר 
חייכנית770

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:

בס"ד

תכלס באמת נראה לי שאנחנו מתאימים בצורה מושלמת. באמת כל פעם אחרי דייט איתה אני בעננים. רק אחרי כן נכנסים חששות.
יש עוד אלמנט שהיא מאוד מושכת גברים. כאילו ברמה שכל פעם שאני הולך איתה אני מרגיש הרבה מאוד מבטים. והכי חצוף זה שיש גברים שמעיזים להתחיל איתה בנוכחותי!
מה שקרה זה שיצאנו והייתה קבוצה שבהתה בה והיא עשה להם שלום ואחד מהם קרץ לה. שאלתי אותה למה עשתה שלום אז היא אמרה שזה כדי להביך אותם. עכשיו אני מאמין לה. היא רגילה מן הסתם מגיל ממש צעיר שמתחילים איתה ולמרות זאת היא דחתה את כולם עד אלי. אבל עדיין מרגיז אותי שהבחור שקרץ לה חשב שהנה היא הולכת איתי ולמרות זאת היא עושה לו שלום. זה העיר בי את ה"גבר הקדמוני" וכמעט הלכתי "להסביר" לבחור איפה לשים את האף שלו. בקיצור לא רוצה להתחתן ולהיכנס לתסביכי קנאה וכו' לא היה חסר לי כלום לפני וזה רק יוצר בעיות

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

באמת נשמע לא נעים להיות במקום של "המקנא" ו"השומר"... מה גם שאם היא לא מתביישת לעשות שלום לידך?
זה מראה על סוג של פתיחות מסוימת באופי...
כך שיש סיכון שאם לא תהיה לידך? היא תנסה להביך גברים בעוד דרכים ולפעמים זה גם עלול להמשיך הלאה, במיוחד אם זה ייפול על יום לא טוב שתריבו בבית וזה קורה לפעמים...

כך שאתה צריך לקחת בחשבון שאכן תצטרך להתמודד עם חיים כאלו וזה המחיר למי שרוצה להתחתן עם אישה יפה
יש מעלות וחסרונות בכל דבר בחיים!

מה שכן לדעתי, צריך לברר איתה מה היא חושבת על שיחה עם אנשי צוות בעבודה אחרי חתונה ומה הגבולות שלה בנושא...מאד חשוב שיהיה לה חשוב לשמור על דיסטנס עם עובדים/ שכנים!
וכמובן שתסכים לעבוד במשרד עם נשים/ משרד נפרד! רוב הרומנים קורים במקום העבודה!
אך בכללית? יועצים אומרים שרוב מקרי הבגידות של נשים קורות לא בגלל האדם "שהתחיל " איתם, אלא כי היה חסר להן בבית משהו! נגיד אהבה/ הערכה וכו'... כך שככל שתעשה השתדלות גדולה יותר להיות בן זוג טוב ואוהב באמת? היא תהיה נאמנה אלייך בעז"ה!
אישה מלכתחילה נאמנה! אם היא רואה שהגבר לא אוהב אותה ולא דואג לה/ מדבר על נשים אחרות/ עם נשים אחרות, היא לומדת מבן זוגה ועושה גם כך!

בכל מקרה כדאי שתתייעץ, כי זה אכן משהו שתצטרך להתמודד איתו הרבה בחייך איתה... ואתה צריך להכיל זאת בהבנה, כי אישה אוהבת קנאות מתוקה אך לא "הגבלת תנועה"/ התערבות בחייה/ חוסר אמון בה וכו'...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 26/11/2020 03:53:36

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-26/11/2020 10:39 לינק ישיר 

חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:

בס"ד

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

באמת נשמע לא נעים להיות במקום של "המקנא" ו"השומר"... מה גם שאם היא לא מתביישת לעשות שלום לידך?
זה מראה על סוג של פתיחות מסוימת באופי...
כך שיש סיכון שאם לא תהיה לידך? היא תנסה להביך גברים בעוד דרכים ולפעמים זה גם עלול להמשיך הלאה, במיוחד אם זה ייפול על יום לא טוב שתריבו בבית וזה קורה לפעמים...

כך שאתה צריך לקחת בחשבון שאכן תצטרך להתמודד עם חיים כאלו וזה המחיר למי שרוצה להתחתן עם אישה יפה
יש מעלות וחסרונות בכל דבר בחיים!

מה שכן לדעתי, צריך לברר איתה מה היא חושבת על שיחה עם אנשי צוות בעבודה אחרי חתונה ומה הגבולות שלה בנושא...מאד חשוב שיהיה לה חשוב לשמור על דיסטנס עם עובדים/ שכנים!
וכמובן שתסכים לעבוד במשרד עם נשים/ משרד נפרד! רוב הרומנים קורים במקום העבודה!
אך בכללית? יועצים אומרים שרוב מקרי הבגידות של נשים קורות לא בגלל האדם "שהתחיל " איתם, אלא כי היה חסר להן בבית משהו! נגיד אהבה/ הערכה וכו'... כך שככל שתעשה השתדלות גדולה יותר להיות בן זוג טוב ואוהב באמת? היא תהיה נאמנה אלייך בעז"ה!
אישה מלכתחילה נאמנה! אם היא רואה שהגבר לא אוהב אותה ולא דואג לה/ מדבר על נשים אחרות/ עם נשים אחרות, היא לומדת מבן זוגה ועושה גם כך!

בכל מקרה כדאי שתתייעץ, כי זה אכן משהו שתצטרך להתמודד איתו הרבה בחייך איתה... ואתה צריך להכיל זאת בהבנה, כי אישה אוהבת קנאות מתוקה אך לא "הגבלת תנועה"/ התערבות בחייה/ חוסר אמון בה וכו'...

יוו נשמה, מאיפה כל כך הרבה נסיון חיים ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2020 11:39 לינק ישיר 

חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

יועצים אומרים שרוב מקרי הבגידות של נשים קורות לא בגלל האדם "שהתחיל " איתם, אלא כי היה חסר להן בבית משהו! נגיד אהבה/ הערכה וכו'... כך שככל שתעשה השתדלות גדולה יותר להיות בן זוג טוב ואוהב באמת? היא תהיה נאמנה אלייך בעז"ה!
אישה מלכתחילה נאמנה!

חייכנית, אישה בוגדת כי אישה רוצה לבגוד ולא בגלל *אף סיבה* אחרת. אל תעבדי על עצמך! יש שפע של נשים שלא מקבלות את הצרכים שלהם מהבן זוג ועדיין לא בוגדות. אולי חותרות לגירושין אבל לא בוגדות.
לומר שזה בגלל הגבר, זו האשמת הקורבן בצורה הכי חזקה שיש ומקביל לא פחות לטענה שגבר אונס בגלל איך שהבחורה התלבשה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2020 12:18 לינק ישיר 

בכל מקרה חייכנית שאר הטיפים שלך טובים. מצחיק אותי שאחרי כל הוויכוחים שלי איתך מסתבר שבסוף התחתנתי עם בחורה שדומה לך:)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2020 13:16 לינק ישיר 
בתתימן

סתםבחור כתב:
בכל מקרה חייכנית שאר הטיפים שלך טובים. מצחיק אותי שאחרי כל הוויכוחים שלי איתך מסתבר שבסוף התחתנתי עם בחורה שדומה לך:)

נשלח מהאנדרואיד שלי

חחח חמוד  במה היא וחייכנית דומות?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2020 14:01 לינק ישיר 

בתתימן כתבה:
בתתימן

סתםבחור כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

היא רוצה להרגיש מיוחדת ונסיכה ושאפנק אותה בלי גבול

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2020 14:10 לינק ישיר 

בס"ד

חחחחח איזה כיף לשמוע...

לדעתי, זה גם בגלל שהשלמנו בסוף והבנת לליבי... כך בעצם המבט שלך על בחורות בסגנון כזה השתנה...
והיה לך קל יותר להבין אותה ולאהוב אותה...

אבל בכללית? המון בחורות אוהבות להרגיש כך... רק שיש כאלו שיודעות לבטא את רצונן ויש שלא... 
אז זכית באחת שיודעת להתבטא...

נ.ב

מה למשל היא ביקשה שתפנק אותה?

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-26/11/2020 14:14 לינק ישיר 
בתתימן

סתםבחור כתב:
בתתימן כתבה:
בתתימן

סתםבחור כתב:
בכל מקרה חייכנית שאר הטיפים שלך טובים. מצחיק אותי שאחרי כל הוויכוחים שלי איתך מסתבר שבסוף התחתנתי עם בחורה שדומה לך:)נשלח מהאנדרואיד שלי

היא רוצה להרגיש מיוחדת ונסיכה ושאפנק אותה בלי גבול

נשלח מהאנדרואיד שלי

חחח בחורה קלאסית 
בטח עכשו זה כבר לא מפריע לך..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2020 14:16 לינק ישיר 
חייכנית770

סתםבחור כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

רגע אז כבר הספקת להתחתן?

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-26/11/2020 14:18 לינק ישיר 
חייכנית770

סטאטית כתב:
היי חבר'ה...

בס"ד

ואוו מזל טוב לך צדיקה... הייתה לי הרגשה שזה יהיה כך... כי באמת רצית להתחתן מהר!

חייבת לפתוח לכבודך אשכול...

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-26/11/2020 14:26 לינק ישיר 
בתתימן

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

יועצים אומרים שרוב מקרי הבגידות של נשים קורות לא בגלל האדם "שהתחיל " איתם, אלא כי היה חסר להן בבית משהו! נגיד אהבה/ הערכה וכו'... כך שככל שתעשה השתדלות גדולה יותר להיות בן זוג טוב ואוהב באמת? היא תהיה נאמנה אלייך בעז"ה!אישה מלכתחילה נאמנה!

חייכנית, אישה בוגדת כי אישה רוצה לבגוד ולא בגלל *אף סיבה* אחרת. אל תעבדי על עצמך! יש שפע של נשים שלא מקבלות את הצרכים שלהם מהבן זוג ועדיין לא בוגדות. אולי חותרות לגירושין אבל לא בוגדות.
לומר שזה בגלל הגבר, זו האשמת הקורבן בצורה הכי חזקה שיש ומקביל לא פחות לטענה שגבר אונס בגלל איך שהבחורה התלבשה

נשלח מהאנדרואיד שלי

נראה לי שרוב הנשים שבוגדות זה בגלל שהם מצאו מאהב/מחזר יותר טוב מהבעל שלהן... ז''א שמישהו עבד על זה... לא נראה לי שזה קורה ככה פתאום. ברור שמדובר בנשים ירודות מבחינה מוסרית אבל זה עדיין לא אומר שלבעל אין דרך למנוע דברים כאלה.. 
לגבי מה שאומרים בגלל איך שהבחורה התלבשה זה באמת שטויות. כי עובדה בשטח שאונס קורה אצל כל סוגי הנשים בכל המצבים. אני עוד לא הצלחתי לחשוב על מכנה משותף למקרים שבהם עלול להתפתח אונס.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2020 14:31 לינק ישיר 
בתתימן

חייכנית770 כתב:
חייכנית770 כתבה:
בס"דסתם בחור, ספר מה גורם לך פתאום לחשוב כך?היה משהו או שסתם מחשבות, שבאות מחשש?
טוב אז קודם כל תודה לכולם ובפרט רציף על העצות.תכלס באמת נראה לי שאנחנו מתאימים בצורה מושלמת. באמת כל פעם אחרי דייט איתה אני בעננים. רק אחרי כן נכנסים חששות.יש עוד אלמנט שהיא מאוד מושכת גברים. כאילו ברמה שכל פעם שאני הולך איתה אני מרגיש הרבה מאוד מבטים. והכי חצוף זה שיש גברים שמעיזים להתחיל איתה בנוכחותי!מה שקרה זה שיצאנו והייתה קבוצה שבהתה בה והיא עשה להם שלום ואחד מהם קרץ לה. שאלתי אותה למה עשתה שלום אז היא אמרה שזה כדי להביך אותם. עכשיו אני מאמין לה. היא רגילה מן הסתם מגיל ממש צעיר שמתחילים איתה ולמרות זאת היא דחתה את כולם עד אלי. אבל עדיין מרגיז אותי שהבחור שקרץ לה חשב שהנה היא הולכת איתי ולמרות זאת היא עושה לו שלום. זה העיר בי את ה"גבר הקדמוני" וכמעט הלכתי "להסביר" לבחור איפה לשים את האף שלו. בקיצור לא רוצה להתחתן ולהיכנס לתסביכי קנאה וכו' לא היה חסר לי כלום לפני וזה רק יוצר בעיותנשלח מהאנדרואיד שלי
בס"דבאמת נשמע לא נעים להיות במקום של "המקנא" ו"השומר"... מה גם שאם היא לא מתביישת לעשות שלום לידך?זה מראה על סוג של פתיחות מסוימת באופי...כך שיש סיכון שאם לא תהיה לידך? היא תנסה להביך גברים בעוד דרכים ולפעמים זה גם עלול להמשיך הלאה, במיוחד אם זה ייפול על יום לא טוב שתריבו בבית וזה קורה לפעמים...כך שאתה צריך לקחת בחשבון שאכן תצטרך להתמודד עם חיים כאלו וזה המחיר למי שרוצה להתחתן עם אישה יפהיש מעלות וחסרונות בכל דבר בחיים!מה שכן לדעתי, צריך לברר איתה מה היא חושבת על שיחה עם אנשי צוות בעבודה אחרי חתונה ומה הגבולות שלה בנושא...מאד חשוב שיהיה לה חשוב לשמור על דיסטנס עם עובדים/ שכנים!וכמובן שתסכים לעבוד במשרד עם נשים/ משרד נפרד! רוב הרומנים קורים במקום העבודה!אך בכללית? יועצים אומרים שרוב מקרי הבגידות של נשים קורות לא בגלל האדם "שהתחיל " איתם, אלא כי היה חסר להן בבית משהו! נגיד אהבה/ הערכה וכו'... כך שככל שתעשה השתדלות גדולה יותר להיות בן זוג טוב ואוהב באמת? היא תהיה נאמנה אלייך בעז"ה!אישה מלכתחילה נאמנה! אם היא רואה שהגבר לא אוהב אותה ולא דואג לה/ מדבר על נשים אחרות/ עם נשים אחרות, היא לומדת מבן זוגה ועושה גם כך!בכל מקרה כדאי שתתייעץ, כי זה אכן משהו שתצטרך להתמודד איתו הרבה בחייך איתה... ואתה צריך להכיל זאת בהבנה, כי אישה אוהבת קנאות מתוקה אך לא "הגבלת תנועה"/ התערבות בחייה/ חוסר אמון בה וכו'...

אני ממש מופתעת שאת מכניסה לו כאלה רעיונות לראש.. להתחיל לברר מולה מה הגבולות והגדרות שלה? אויש זה הדברים הכי מעצבנים שיש... (ובכלל הרעיון לעבוד במשרד נפרד בלבד זה ממש קיצוני)
אני מציעה לך אם כבר לזרום איתה בנושאים האלה ולעשות מהם צחוק, זה מה שיגרום לה להיות פתוחה איתך ולספר לך על כל מי שמתחיל/התחיל איתה... ורק יחזק את האימון ביניכם.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > שידוכי חרדים > מזל טוב!מזל טוב!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 ... 8 9 10 11 לדף הבא סך הכל 11 דפים.