1. עמוד הבית
  2. נשים
  3. העצמה נשית

כנס בעלות עסקים חרדיות למנהיגות עסקית

לאור הצלחת המחזורים הקודמים: בעלות עסקים קטנים ומנהלות מוזמנות להצטרף לתכנית אקסקלוסיבית לפיתוח עסקי – לרגל פתיחת מחזור 18 של קורס ניהול עסקי בכיר של מנהיגות עסקית צעירה בשיתוף קוקה-קולה

כתבה אינפורמטיבית, ט"ז אייר תשע"ט 21/05/2019 11:33

נשות עסקים נשות עסקים צילום: pixsabay

מנהיגות עסקית צעירה (חברה לתועלת הציבור) בשיתוף קוקה-קולה ישראל, מעניקים גם השנה הזדמנות לבעלות עסקים קטנים ומנהלות המחזיקות בעמדות מפתח בחברה החרדית להשתתף בקורס יוקרתי ומקצועי המעניק כלים לפיתוח העסק, להצלחה בניהול ולעידוד יזמות עסקית וחברתית.

במסגרת הקורס יושם דגש על נושאים החשובים לצמיחה והתפתחות של כל עסק: מודלים ניהוליים, אסטרטגיה שיווקית, בניית תכניות עסקיות, ניהול זמן יעיל, הנעת צוות ועוד. בסיום הקורס תקבלנה המשתתפות תעודת סיום של מנהיגות עסקית צעירה.

לוגו מנהיגות עסקית • קרדיט: יח"צ

את התכנים שיילמדו בקורס יעבירו המרצים הבכירים במשק, מנהלים מחברת קוקה-קולה ישראל ובעלי תפקידים בכירים במשק אשר צברו ניסיון רב בתחומים הנלמדים.

היקף הקורס הינו 70 שעות אקדמאיות והוא מתקיים בשעות הערב. הקורס המסובסד בעלות סמלית יתקיים פעמיים בשבוע (מפגש בוקר ומפגש ערב) ומיועד לנשים חרדיות המעוניינות לרכוש מיומנויות ניהול, לאחר ריאיון התאמה אישי.

המחזורים הקודמים של הקורס קצרו הצלחה רבה: 96% מהבוגרות מספרות על שיפור משמעותי בביצועים העסקיים שלהן במהלך היומיום בזכות הקורס. 92% אף היו ממליצות לחברותיהן להשתתף בקורס. 

זו ההזדמנות של מנהלות בחברה החרדית ליהנות מלמידה מקצועית, יסודית ומאתגרת שממומנת ברובה על ידי יוזמות התכנית כמחווה לקהילה: קוקה-קולה ישראל, מנהיגות עסקית צעירה בשיתוף עם האגף לשירותים חברתיים ומרכז הכוון תעסוקתי של עיריית בני ברק.

בקורס נותרו מקומות פנויים ספורים. להגשת מועמדות יש ליצור קשר בהקדם במייל atid.b@ybl.org.il  או בטלפון 073-2002606.

לוגו קוקה קולה • קרדיט: יח"צ

מעוניינת לשתף אותנו בתוכן מעניין? שלחי לנו הודעה בוואטסאפ - 0583288642
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;