1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

נמלט מהשוטר ללא רישיון ודפק את האוטו

בן 19 שנהג ללא חגורת בטיחות, התבקש על ידי שוטר לעצור בצד, אך במקום זאת בחר להתחכם והאיץ את המהירות | המרדף הסתיים בכך שהתנגש בעיקול הכביש ופונה יחד עם נוסע נוסף לבית חולים | מתברר נהג ברכב ללא טסט וללא שהוציא רישיון מעולם 

קובי עוזיאלי, י"ז אייר תשע"ט 22/05/2019 07:55 עודכן: dateModified.ToString("dd/MM/yyyy HH:mm")

לא שעה לקריאות "עצור בצד" הרכב לאחר התאונה הרכב לאחר התאונה צילום: דוברות המשטרה

בן 19 ללא רישיון נהיגה, נתפס על ידי שוטרי אגף התנועה לאחר שניסה להימלט.

במהלך פעילות אכיפה ממוקדת עבירות מסכנות חיים באזור הצפון על כביש 65, הבחין שוטר אגף התנועה בנהג הנוסע ללא חגורת בטיחות.

במטרה לבצע אכיפה, ביקש השוטר מהנהג לעצור באמצעות מערכת הכריזה ואורות כחולים, אולם זה הבחין בניידת, והחל להאיץ את מהירות הרכב תוך ניסיון להימלט כאשר לוחית הרכב אינה תקינה, כחומר - חלק מהמספרים מחוקים.

מיד החל השוטר דולק אחרי הנהג ובמקביל מדווח לכוחות משטרה נוספים ע"מ לעצור את הרכב. הנהג שאינו נשמע להוראות המשיך בנסיעה פרועה, תוך סיכון משתמשי הדרך וביצוע עקיפות של כלי רכב בשוליים.

כעבור זמן קצר נכנס לכביש 6 ובעיקול הכביש איבד שליטה על הרכב והתנגש במעקה הבטיחות.

ברכב נכחו נהג בן 19 תושב בקה אלגרביה ונוסע נוסף, שניהם נפצעו קל ולמקום הוזמן אמבולנס של מד"א שפינה אותם לטיפול בבית החולים.

מתחקור ראשוני בשטח עלה כי הנהג לא הוציא רישיון נהיגה מעולם, והרכב נקנה יום קודם לכן כשתאריך רישיון הרכב פקע בנובמבר 2018.

לאחר הטיפול הרפואי הנהג יובא לחקירה בגין נהיגה ללא רישיון, נהיגה וניסיון הימלטות מהשוטר. באשר לרכב, הושבת ונגרר מהמקום למגרש האחסנה של המשטרה.הרכב במגרש המשטרתי. צילום: דוברות המשטרה


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.