1. עמוד הבית
  2. מומלצים
  3. ייעוץ

אתם תתעסקו בחתונה אנחנו נטפל בהלוואות

החתונה של הבן או הבת מתקרבת, ואתה הרבה רגעים של אושר ושמחה • סדר היום מלא בהכנות וטרדות שמחות, ההוצאות לא קלות וכולם מחפשים פתרונות להקל על המצב

כתבה אינפורמטיבית, י"ז אייר תשע"ט 22/05/2019 14:05

חתונה חרדית חתונה חרדית צילום: אינספאייר

החתונה של הבן או הבת מתקרבת, ואתה הרבה רגעים של אושר ושמחה. סדר היום מלא בהכנות וטרדות שמחות של הזמנות בגדים דירה בקיצור לדאוג שהחתונה תהיה מושלמת ושהזוג הצעיר יוכל להתחיל את חייו נטול דאגות. רק מה שכולנו יודעים שלחתן ילדים זה לא קל וגם כך ההוצאות היום יומיות כבדות. כדי להקל עליכם מומחי שיא מימון פתרונות פיננסיים מבית טריא בנו מסלול ייחודי למחותנים. במסגרת המסלול תוכלו לקבל הלוואה בתנאים ייחודיים, שתאפשר לכם לצלוח בקלות את תקופת החתונה. אנחנו ב'שיא מימון' נדאג לכל הפרוצדורה ואתם תוכלו להיות רגועים ולהתרכז בשמחת החתונה.

מהיום תוכלו לחתן בכבוד את ילדכם • קרדיט: יח"צ

ב'שיא מימון' מאמינים כי הלוואה צריכה להיות חלק מפתרון פיננסי כולל ומותאם. תוכלו להיעזר במומחים שלנו על מנת לבנות תכנית כלכלית מקיפה שתיתן לכם מענה כולל שחלק ממנו היא הלוואה מותאמת אישית לצרכים וליכולת ההחזר שלכם ותאפשר לכם לצעוד לחופה בלב שקט ורגוע.

'שיא מימון פתרונות פיננסים מבית טריא' מתמחה בהלוואת למגזר החרדי. 'שיא מימון' נהנית מהגב הכלכלי של חברת 'טריא' שהיא חברת ה- P2P הגדולה בישראל

מתוך הכרת הצרכים הייחודים של המגזר החרדי, בנו מומחי 'שיא מימון' מגוון מסלולי הלוואה למשקי הבית, לעסקים קטנים ומסלול ייחודי עבור הקהילות. כמו כן מציעים ב'שיא מימון' הלוואת אקספרס אותה ניתן לקבל בתוך מספר ימים.

רוצים לדעת עוד? לקביעת פגישה עם מומחי 'שיא מימון' לחצו כאן


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.