1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2020

ליברמן ללפיד: כשאזדקק לעצתך, אפנה אליך

לאחר שנטען כי קיימים תיאומים חשאיים ביניהם, שיגר אביגדור ליברמן עקיצה פומבית ליאיר לפיד: "‏כשאזדקק לעצתך אפנה אליך בטלפון באופן אישי", כתב לו

ארי קלמן, י"ז אייר תשע"ט 22/05/2019 16:30

עקיצה בפומבי ליברמן בישיבת סיעה ליברמן בישיבת סיעה צילום: ארי קלמן, בחדרי חרדים

בדרך ללשכת ראש הממשלה כדי לדון על ההסכם הקואליציוני וגיבוש הקואליציה, יו״ר ישראל ביתנו עוקץ בפומבי את יו״ר יש עתיד חה״כ יאיר לפיד לאחר שהיה נראה כי בין השניים תיאומים וברית פוליטית לשיתוף פעולה.

בעקבות דיווחים על פגישה מתכוננת בין ליברמן לנתניהו הערב, מיהר יאיר לפיד לצייץ ולאתגר את ליברמן וכתב לו בטוויטר, ״אתה נפגש היום עם נתניהו. תגיד לו שיש לך את כל האצבעות שאתה צריך מהאופזיציה כדי להעביר את הפנסיות לעולים. אל תוותר לו״.

ליברמן סירב לקבל את העצה של לפיד והשיב לו בעקיצה, ״ידידי יאיר לפי‬⁩ד, ‏כשאזדקק לעצתך אפנה אליך בטלפון באופן אישי ולא בטוויטר״. הוא מוסיף ״גם בנושא הפנסיות כדאי שכבר תלמד שלא מדובר על פנסיות לעולים, אלא על הכנסת מינימום בסך 3710 ש"ח לכל אזרח ישראלי שהגיע לגמלאות. ‏ואני מדגיש במיוחד בשבילך: לכל אזרחי ישראל- לעולים וותיקים, לדתיים ולחילונים״.

לפיד גם הוא לא נותר חייב ולאחר שצייץ בשבוע שעבר כי על ליברמן להמתין ולגבש קואליציה בראשות כחול לבן, כתב ״איווט, עוד יותר טוב. יש לך אפשרות להעביר לכל פנסיונר 3710 שקל, אין לנו בעיה להעביר את זה יחד. אני לא מציע לך עצות, אלא אצבעות בכנסת למאבק הכי צודק בעולם. לך תגיד לביבי - ״או שתתן לי את זה, או שאני מעביר לך את זה על הראש עם האופוזיציה״.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בלוני טרור תמורת דולרים לחמאס  (ל”ת)

  חוגגים את חג ההצטות גם בעזה

 2. זה נבילה וזה טריפה  (ל”ת)

  יענקל

 3. צבועים  

  יוסף

;