1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

בשל שמו היהודי: הנהג נשדד והוכה נמרצות

בגלל שמו היהודי: נהג מונית יהודי-צרפתי נשדד והוכה בצורה קשה על ידי חבורה של כעשרה צעירים שהפתיעו אותו וניצלו את המידע שסיפקה להם האפליקציה כדי לפגוע בו • "הם משכו אותו בשערו החוצה ובעטו בו"

יענקי פרבר, כ' אייר תשע"ט 25/05/2019 21:41
תגיות:

תקיפה אכזרית תנועת אגרוף. אילוסטרציה תנועת אגרוף. אילוסטרציה צילום: pixabay

בסוף השבוע האחרון הותקף קשות נהג יהודי, בן 33 מאזור פריז, בשל שמו היהודי - ישראל חי.

הנהג סיפר כי הוא קיבל נסיעה ביום חמישי האחרון בבוקר, באמצעות "אובר", שם הנהגים והנוסעים יכולים לראות את השמות אחד של השני לקראת הנסיעה.

לרוע מזלו, אדם בשנות ה-20 לחייו המתין לישראל חי במקום המיועד וביקש לשבת במושב הקדמי, ואז הקיפו לפתע את המכונית כ-10 צעירים.

אחד התוקפים אמר לישראל חי: "ישראל, יש לך כסף, אנחנו נצטרך לחטוף אותך", את הדברים הוא סיפר לאשתו ולהוריו שהגישו תלונה למענו במשטרה; גם בארגון נגד אנטישמיות בצרפת BNVCA הגיעו לתחנת המשטרה על רקע המקרה.

על פי הדיווח באתר של הארגון נגד אנטישמיות, הכנופיה הכתה את הנהג בצורה קשה בראשו וגרמו לו חבלו;  לאחר מכן הם גררו את ישראל חי מחוץ למכונית, הם משכו אותו בשערו החוצה ובעטו בו; הם גנבו ממנו תכשיטים".

לפי הדיווח, "חלקם היו רעולי פנים עם כפפות, וכמה מהם הכו אותו באלות; אחר כך הם גנבו את המכונית, המשקפיים, הארנק ונעליו; הם גנבו את המסמכים שלו הכוללים: כסף, דרכון, כרטיסי אשראי, רישיון נהיגה וכן את מכשיר הפלאפון שלו יחד עם קמע דתי "יהודי" וספר תהלים.

ישראל חי ביקש מעוברים ושבים להסיע אותו לתחנת משטרה - שם הפנו אותו שוטרים לקבל לטיפול רפואי; הוא אושפז עם זעזוע מוח וחבלות נוספות וקיבל טיפול רפואי.


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. ערבים מסריחים!  (ל”ת)

    יוני שטריקר

  2. בשביל מה בחר בפרובוקציה הגאון היהודי ?