1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. נדל"ן

עשרות מיהרו וחתמו על הסכמי רכישה ב'שחר העיר' ב"ב

מתחם 'שחר העיר' מבטיח שכונה איכותית צעירה, מיקום מעולה, איכות גבוהה, ערבות בנקאית מלאה ומשכנתא מהשלב הראשון • המלאי מוגבל - הולך ונסגר חלון ההזדמנויות לגור בבני ברק ולשפר את איכות המגורים

כתבה אינפורמטיבית, כ"ח אייר תשע"ט 02/06/2019 11:10

בניה בבני ברק בניה בבני ברק צילום: יעקב נחומי פלאש 90

רק לפני שבוע החל פרויקט 'שחר העיר' בשיווק שלב ב', לאחר שמכירת הדירות בשלב א' הסתיימה במהירות, והבשורה עשתה לה כנפיים ברחבי העיר בני ברק ובציבור החרדי כולו  עם ביקושים רבים שנרשמו במשרדי השיווק.

המכירות בשלב ב' החלו לפני כשבוע ומאז נחתמו מספר עסקאות. כל הדירות בנות-3.5 חדרים נמכרו, מה-3 חדרים נשארה אחת וה-4 חדרים נמכרות במהירות. יזמי הפרויקט צופים את סיומו של שלב ב' בקרוב, כך שהולך ונסגר חלון ההזדמנויות לרכישת דירה בבני ברק במתחם איכותי במחיר הוגן, ותוך אפשרות לממן את מרבית הסכום הדרוש באמצעות משכנתא.

והנה אחת העסקאות שהתרחשו במשרדי המכירה ממנה ניתן להבין את הפוטנציאל הרב ב'שחר העיר'. משפחה צעירה עם ארבעה ילדים כ"י המתגוררת ברח' עזרא בב"ב בדירת 3 חד', הוא אברך, היא עובדת בחברת ביטוח. הזוג צבר כ- 200,000 ₪ ובעזרת גמ"ח הגיעו להון עצמי של כ- 400,000 ₪ - הם הופתעו להיווכח לשמחתם הרבה שזה הספיק להם לדירה חדשה ומרווחת בשחר העיר.

השבוע, לאחר שאושרה להם משכנתא לדירה הנרכשת, הם רכשו בשעטו"מ בשחר העיר (בניין B) דירה נהדרת בת 4 חדרים בגודל 97 מ"ר (פלדלת) ומרפסת של 12 מ"ר תמורת 1.69 מ"ש. בקרוב תהיה להם דירה חדשה ומרווחת בב"ב בפרויקט צעיר ומצליח.

רוכשי שחר העיר מקבלים ערבות בנקאית מלאה לכספם ואינם חייבים לסכן סכומי עתק על מנת לקנות דירה בבני ברק! הרוכשים גם אינם חייבים למכור דירה קיימת על מנת לגייס הון עתק ועם הון עצמי בסיסי הם יכולים לקבל משכנתא משלב הרכישה על הדירה הנרכשת.

בנוסף, רוכשי שחר העיר נהנים מדירה מרווחת הנמצאת במרחק הליכה קצר לרחוב רבי עקיבא ומרכז העיר, וקרובה לאזורי מסחר כמו "אושר עד" ו"קניון איילון" ולמתחם התעסוקה B.B.C. מסתבר שציבור הרוכשים יודע לזהות הזדמנויות – ובפרט כאשר לראשונה זה שנים מוקמת שכונת מגורים שלמה בת מאות דירות המתוכננת מן היסוד, לרבות סלילת כבישים ומדרכות חדשים, פיתוח סביבתי, מוסדות חינוך ובריאות וגינות משחקים רחבות ידיים.

קצת נתונים על השכונה החדשה שבלבה מוקם מתחם "שחר העיר": שכונת המגורים החדשה מתפרסת על פני שטח של 104 דונם, מדרום לרחוב הירקון, ממזרח למתחם ה-BBC. השכונה כוללת כ-50 מבני מגורים בני 6 קומות בתוספת קומת דירות פנטהאוז, ובהם כ- 1,400 דירות.

שכונת המגורים החדשה תכלול שני פארקים בשטח כולל של כ-12 דונם בתוספת שבילי הליכה שיחברו ביניהם. בנוסף כוללת השכונה כ-55,000 מ"ר שטחים שיוקצו עבור מבני ציבור בהם מוסדות חינוך, רווחה ובריאות. בקומות הקרקע של מבני המגורים יוקמו 28 גני ילדים. כמו כן, רחובות הירקון ואבו חצירא יתחדשו תוך תוספת חזיתות מסחריות לאורכן, נטיעות עצים, הקצאת נתיבי תחבורה ציבורית וחיבור המתחם לרכבת הקלה.

רוצים לדעת עוד על הפרוייקט של המשפחות החשובות בבני ברק? נשמח לתת את כל הפרטים בטלפון 03-8007000 או במספר 052-334-4721עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. סתם שתדכו הפרוייקט מספר אחד בציבור החרדי תשואת נכס מטורפת  (ל”ת)

    פישר שולי