ט"ו תמוז התשפ"ד
21.07.2024

אלפי ילדים יאמרו "שמע ישראל" רק בזכותכם

ב-48 שעות הקרובות רשת "שובו" תקיים מגבית חירום מיוחדת על מנת להציל את עשרות המוסדות שמציעים חינוך יהודי לאלפי ילדים בישראל, ועומדים על סף קריסה • גדולי ישראל במכתב מיוחד לתורמים: "יזכו לשמחה בביתם לתקופת השנה" • זכות נדירה שלא תרצו לפספס

אלפי ילדים יאמרו "שמע ישראל" רק בזכותכם
ילדי שובו צילום: איתן הימלשטיין

רשת "שובו" יוצאת במגבית חירום מיוחדת על מנת להציל את עשרות המוסדות שעומדים על סף קריסה מיידית. רשת "שובו" הפועלת לקירוב נוער ישראלי, מבתים שאינם חרדים, לתורה ולמסורת ישראל ומונה כ-80 מוסדות חינוך ברחבי הארץ. במוסדות הרשת לומדים כ-7,000 נערים ונערות שזוכים להיחשף לאור המיוחד שביהדות, במקביל ללימודים כלליים ברמה גבוהה.

לתרומות ולצפיה בתוצאות הקמפיין בזמן אמת הכנסו לכאן>>>

לאחר תכנית הבראה מקיפה שבמסגרתה הרשת נכנסה לתכניות התייעלות משמעותיות, הרשת זקוקה כעת נואשות לעזרתכם, על מנת להתפתח ולהמשיך בפעילות הייחודית שלה לקירוב לבבות עם ישראל לאביהם שבשמים. רשת "שובו" מקרבת לאורך כל השנה, לא רק את החניכים - אלא גם את הוריהם, שמתקרבים ליהדות, וחלקם חוזרים בתשובה ממש והופכים למשפחות אברכים ומקימים בתים של תורה.

גדולי ישראל ובראשם מרן רשכבה"ג שר התורה הגר"ח קניבסקי שליט"א ומרן רבנו ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין שליט"א פרסמו מכתב נרגש שעורר הדים נרחבים, שבו מובטח באופן נדיר, כי "התומכים והמסייעים אף הם במדה כנגד מדה, ויזכו לשמחה בביתם לתקופת השנה". תלמידי מרן שר התורה מציינים שזו ברכה שלא זכור אי פעם שנשמעה מפי מרן שר התורה באף מגבית ולשום ארגון.

בהמשך לברכתו של נשיא הרשת מרן שר התורה, התגייסו לטובת הרשת גם גדולי ישראל מכל העדים והחוגים, בהם גדולי וצדיקי הדור, אדמו"רים ושרי התורה והחסידות שליט"א שחתמו על הקריאה לסייע לרשת "שובו". בכינוס הנשיאות המיוחד בשבוע שעבר בבית יו"ר הנשיאות המשגיח הגר"ח ואלקין, השתתף באורך נדיר נכדו של הבבא סאלי האדמו"ר רבי שלמה בוסו שליט"א, שאף הביא את ברכתם והתגייסותם של שאר צדיקי המשפחה לטובת רשת "שובו".

לתרומות ולצפיה בתוצאות הקמפיין בזמן אמת הכנסו לכאן>>>

בואו היו שותפים למפעל הכביר הזה שמשפיע באופן ישיר על עתיד העם היהודי. עזרו לאלפי ילדים שמשתוקקים לומר שמע ישראל. אלפי ילדים שרוצים להרחיב את ידיעותיהם ביהדות, שרוצים להתקרב עוד קצת לאבינו שבשמים, ורק ממתינים לסיוע שלנו. על כל שקל שייאסף מהציבור, ידידי "שובו" בעולם יתנו שקל נוסף. תרמו - ותזכו בכפליים.

שובו מאצ'ינג יהדות חינוך

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד