1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

גנץ תוקף: "ללכת לאמא של ינקלביץ, בושה"

לאחר שאמה של חברת הכנסת פנתה ל'בחדרי חרדים' כדי להעביר לה מסר שתצטרף לממשלה, חבר הכנסת גנץ תוקף את העובדה שנעשתה פנייה לאמה "כדי להפעיל עליה את כל הרבנים בסביבה" בעוד האם פנתה אלינו מעצמה 

קובי עוזיאלי, כ"ה אייר תשע"ט 30/05/2019 07:25

לאחר פנייתה ל'בחדרי' בני גנץ בני גנץ צילום: נועם ריבקין-פנטון, פלאש 90

אחרי הפרסום ב'בחדרי חרדים', יו"ר 'כחול לבן' חבר הכנסת בני גנץ תקף. כזכור, אמה של חברת הכנסת עומר ינקלביץ' פנתה לכתב 'בחדרי חרדים' וביקשה "העבירו לה מסר, אנא, שתכנס לביבי ותגיד לו - יש לך ממשלה".

האם הוסיפה ואמרה בשיחה עם 'בחדרי חרדים', "שתעשה קידוש שם שמיים. היא צריכה להודות לבני גנץ מאוד על כך שהיה השליח מאת הקב"ה לעזור לה".

כאמור, ח"כ גנץ תקף בנאום אולי אחרון לכנסת זו, את הפרסום מעל דוכן הכנסת ואמר, "דנו על דברים אחרים בניסיון להסיט אנשים עלו הצעות בנזיד של משהו לעשות קומבינה. יש דבר אחד שזה הדהים אותי עד כמה הולכים לדברים הקריטיים ביותר. מיקי [חיימוביץ] קיבלה הצעה שיחליפו לה את הכסא עור בכיסא אחר".

"חווינו התקפות אישיות וירידה למקומות נמוכים בצורה בלתי רגילה, אני מניח שאם יהיו בחירות זה יקרה שוב. לא נורא, עברנו אימון יסוד נעבור אימון מתקדם", הבטיח גנץ.

כאן עבר והזכיר את הפרסום ב'בחדרי חרדים' ואמר, "אבל ללכת לאמא של ח"כ עומר ינקלביץ ולהפעיל עליה את כל הרבנים בסביבה שיפעילו עליה דיני תורה כאלה ולהפעיל עליה את בסביבה שכל מה שהיא מנסה לעשות בכוחה הדל זה הבלתי אפשרי לשבת בסיעה של 35 חכים שאינם מהמגזר החרדי ולהפעיל עליה לחץ אם לא הגענו לבושה אז הגדרתם את הבושה מחדש. הייתה אחת שניסתה לקרב ומישהו גרם לה להרחיק. ההיסטוריה תשפוט אותו. ממש בושה. כשמתברברים בניווט הולכים לנקודה האחרונה שהכרנו. שנתניהו יחזור לנקודה האחרונה שלו וינסה להתחיל מהתחלה", כך יו"ר 'כחול לבן' שבקושי התרגל לתואר חבר כנסת.

עוד דווח ב'בחדרי חרדים' כי בימים האחרונים הגיעו מספר פניות לבית שר התורה הגר"ח קנייבסקי בבקשה ליזום פניה לח"כ עומר ינקלביץ' במטרה שתערוק מכחול לבן לממשלת ימין.

כן פורסם כי הפונים טענו כי ינקלביץ', אשה חרדית, לא תוכל לעמוד אל מול פניה ישירה של מרן שר התורה ותפעל על פי ציוויו, אך מבית שר התורה נמסר כי הרב לא עוסק בנושאים שכאלו וכל הפניות נדחו על הסף.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. החרבן בא בגלל: ''יַעַן כִּי גָבְהוּ בְּנוֹת צִיּוֹן וַתֵּלַכְנָה נְטוּיוֹת גָּרוֹן'' [ישעיה ג]  

  ליפא

  • למדת את הגמרא על הפסוק? 


  • בגלל חז''ל הבאנו את הפסוק. כי מנין יודעים אנו פסוקים אם לא או מהגמרא או מ'קצות החשן' 

   ליפא

 2. גנץ ולפיד, שני בכיינים  (ל”ת)


 3. ונראה לכם שהוא יתנצל?  


 4. למה בושה? אנו בדמוקרטיה, זכותה לבקש! גנץ תפסיק להסית ולפלג  (ל”ת)

  אפשטיין חרדק

 5. איבדו את הבושה  

  מוריב

 6. מעבר לזה שגנץ עילג ואי אפשר להבין מה הוא רוצה להגיד  

  תהילה

 7. עומר בעד נושאי דת  (ל”ת)


 8. צחןק מר  

  חוי

  • היא לא טובלת עברה את הגיל (ל”ת)


  • למה היא לא חרדית ? יש לך מד חרדיות ? היא רוצה להיות פעילה חברתית וגנץ נתן לה כרטיס כניסה שהחרדים התבייתו עליו- כאילו היא שלהם (ל”ת)


 9. כל עוד שעומר לא מזיקה זה טוב שיש אחת משלנו בתוך מרכז שמאל  (ל”ת)


 10. פנייה מהאמהות של הכתבים, קובי עוזיאלי וארי קלמן- תפסיקו להיתמם  

  אמא של קובי ואמא של ארי

 11. כל בר דעת יודע שזה היה רעיון מטומטם מיסודו ופסול מדין לולב הגזול.. ממשלה חרדי שבנוי על קולות גזולים לא שווה שקל וד''ל  (ל”ת)

  Donald

  • כמו ממשלת רבין באוסלו 2.