1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

המקובל הרב עדס שליט"א בהתייחסות מיוחדת להגרלת יד לאחים על ספר התורה

התעניינות שיא בהגרלה הנדירה על ספר תורה שעליה הכריז יד לאחים • בימים האחרונים עלה רף הנרשמים להגרלה באופן משמעותי, זאת בשל הודעה מיוחדת שנמסרה מהמקובל הרב יעקב עדס שליט"א, בה הוא מברך את כל התומכים בפעילות ההצלה החשובה של יד לאחים

שימי פרקש, כ"ה אייר תשע"ט 30/05/2019 14:32

הזוכה בהגרלה משנה שעברה הזוכה בהגרלה משנה שעברה צילום: יד לאחים

התעניינות שיא בהגרלה הנדירה על ספר תורה שעליה הכריז יד לאחים, זו השנה התשיעית ברציפות. ממוקד ההגרלה של יד לאחים מדווחים כי בימים האחרונים עלה רף הנרשמים להגרלה באופן משמעותי, זאת בשל הודעה מיוחדת שנמסרה מהמקובל הרב יעקב עדס שליט"א, בה הוא מברך את כל התומכים בפעילות ההצלה החשובה של יד לאחים אשר משתתפים בהגרלה הנדירה על ספר התורה. המקובל הרב עדס ביקש גם להדגיש כי כל תרומה הנה הצלת נפשות של ממש.

התהלוכה בשנה שעברה • קרדיט: יד לאחים

מארגון יד לאחים נמסר כי בהגרלה הזאת לא מדובר על אותיות או עמודים אלא על זכייה בספר תורה שלם. "ההגרלה מעניקה הזדמנות פז לקיים את המצווה בה מחויב כל יהודי: לכתוב לעצמו ספר תורה. הזוכה בהגרלה יקבל גם מימון תהלוכת הכנסת ספר התורה, וכן מודעות רחוב ובעיתונות המבשרות על הכנסת ספר התורה לבית הכנסת שלו, לזכותו ולעילוי נשמת יקיריו" אומרים במוקד יד לאחים.

הרכב המפואר שליווה את תהלוכת ספר התורה בשנה שעברה • קרדיט: יד לאחים

משפחת שדה משכונת הדר גנים בפתח תקווה - שזכתה בספר התורה בשנה שעברה, שחזרה השבוע את הרגעים הדרמטיים בהם הגיע הטלפון מיד לאחים על זכייתם בהגרלה. "במשך שעה ארוכה מיאנו להאמין. זה היה נשמע לנו מדי טוב. אחרי ששכנעו אותנו שמדובר בזכייה אמתית ולא במתיחה, לא ידענו את נפשנו מרוב התרגשות.

הרב יעקב עדס • קרדיט: יד לאחים

"חובה עלינו להדגיש כי יד לאחים עמד מאחורי דבריו עד לפרט האחרון. יד לאחים העביר לידינו ספר תורה חדש שאנו בחרנו, נרתיק מהודר לספר התורה, מודעות רחוב ופרסום בעיתונות על הכנסת ספר התורה לבית הכנסת שלנו, תהלוכת ענק עם לפידים שנערכה ברוב עם בליווי רכב מיוחד ומפואר ועוד... והכי חשוב: ספר התורה הוא לעילוי נשמת יקירינו".

ממוקד ההגרלה נמסר לא לחכות לשעות הלחץ של היום האחרון. ההגרלה תתקיים אי"ה ביום חמישי ג' סיון תשע"ט - לקראת חג מתן תורה. לכניסה להגרלה, חייגו בכל שעה למוקד יד לאחים: 1800-620-640. או לחצו כאןעוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;