י"ב אייר התשפ"ד
20.05.2024
אחרי התאונה המחרידה

זהו ההסדר שנחתם עם הנהג שמחק משפחה

פרקליטות מחוז דרום הגיעה להסדר טיעון עם הנהג לורן אנקרי, אשר הודה ונטל אחריות להריגת בני משפחת עטר ז"ל בתאונה הנוראית שאירעה לפני שמונה חודשים. הפרקליטות תעתור להשית עליו עונש של 13 שנות מאסר בפועל

זהו ההסדר שנחתם עם הנהג שמחק משפחה
קבריהם של שמונת בני משפחת עטר שנהרגו בתאונה צילום: פלאש 90

שמונה חודשים לאחר התאונה הנוראית שבה נהרגו כל בני משפחת עטר ז"ל בכביש 90 סמוך לעין בוקק, פרקליטות מחוז דרום הגיעה להסדר טיעון עם הנהג לורן אנקרי (52), הוא הודה ונטל אחריות להריגת בני משפחת עטר ז"ל.

בעקבות מספר ישיבות גישור שהתקיימו תוך כדי ניהול ההוכחות בבית המשפט המחוזי, הגיעה היום הפרקליטות להסדר טיעון, במסגרתו הודה הנאשם ונטל אחריות להריגת 8 בני משפחת עטר ז"ל.

על פי עובדות כתב האישום המתוקן, לנקרי גרם לתאונה והביא למותם של בני משפחת עטר עקב נהיגתו הפזיזה. הנאשם, אשר נהג ברכב כשבגופו סמים, הורשע בעבירה המקורית של הריגה ועקיפה בדרך שאינה פנויה.

באשר לעונש, הפרקליטות תעתור בשלב הטיעונים לעונש להשית עליו עונש של 13 שנות מאסר בפועל, לצד ענישה נלווית. "מדובר בענישה משמעותית ההולמת את נסיבות העניין והפסיקה" אמרו בפרקליטות. לעומת זאת, צוות ההגנה של הנהג יעתרו לעונש מופחת של שבע שנות מאסר בלבד.

משפחת עטר ז"ל

פרקליטות מחוז דרום הבהירו כי עמדה בקשר רציף לאורך כל הליך עם בני המשפחה, עידכנה אותם בדבר פרטי ההסדר והם נתנו את הסכמתם לכך.

שמונת בני משפחת עטר הובאו למנוחות בבית העלמין בנתניה, אב המשפחה יריב בן 45, שושי, אם המשפחה, בת 47, וילדיהם יעקב ישראל בן 12, עטרת בת 11, איילה בת 9, מוריה בת 7, ידיד בן 5 ואביגיל בת 3.

אסון משפחת עטר אסון משפחת עטר מפסגות הסדר טיעון תאונה קטלנית כביש 90 נהיגה בשכרות נהיגה מסכנת חיים

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד