1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. בחירות 2020

המהלך הטרי של נתניהו בכדי לפגוע בליברמן

אחרי שהוביל לבחירות חוזרות, ליברמן סופג מכה מנתניהו בקרב על האלקטורט הרוסי: ראש הממשלה מינה היום את עו"ד אריאל בולשטיין ליועץ מיוחד לענייני יוצאי מדינות ברית המועצות לשעבר • ליברמן לעג: מחר נשמע על יועץ מיוחד לענייני דובים

ארי קלמן, ט' סיון תשע"ט 12/06/2019 23:23

הקרב על קולות הרוסים ליברמן ונתניהו ליברמן ונתניהו צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

הקרב על קולות הרוסים בין הליכוד לישראל ביתנו עולה שלב, לאחר שראש הממשלה הודיע כי קמפיין הרוסים של הליכוד יוכפל וישולש לקראת הבחירות הקרבות, ואף החליט למנות יועץ מיוחד למגזר הרוסי.

בליכוד הודיעו כי נתניהו מינה היום את עו"ד אריאל בולשטיין ליועץ מיוחד לענייני יוצאי מדינות ברית המועצות לשעבר. ראש הממשלה ציין כי "העלייה ממדינות אלה תרמה רבות להצלחת ישראל בעשורים אחרונים, אך ישנם סוגיות רבות שדורשות טיפול מיוחד. ביחד נצליח לקדם פתרונות של פנסיות, דיור ציבורי ונושאים חשובים אחרים".

יו"ר 'ישראל ביתנו' מיהר להגיב למינוי ולעג לנתניהו. לטענתו, "אתמול ראש הממשלה מינה יועצת לענייני בעלי חיים. היום לאחר פרסום הסקרים בכלי התקשורת, בהם "ישראל ביתנו" משיגה 10 מנדטים, מינה יועץ לענייני עולים מברית המועצות לשעבר. זה מעיד שראש הממשלה נמצא בלחץ היסטרי וכנראה כבר מחר נשמע עוד בשורה - יועץ מיוחד לענייני דובים בקוטב הצפוני".

בליכוד מיהרו להגיב לליברמן ומסרו, "ההשוואה ההזויה של איווט בין העולים מברית המועצות לבין בעלי חיים מעידה בעיקר על פאניקה וזלזול בציבור".

"אנו בטוחים שעו"ד אריאל בולשטיין, שעלה לישראל ב-1990, בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני במנהל מבר-אילן, חבר לשכת עורכי דין וחבר דירקטוריון של מכון ז'בוטינסקי, יוכל לתרום רבות לקידום מעמדם של יוצאי ברה"מ לשעבר ולפתרון האתגרים של ציבור חשוב זה בחברה הישראלית".

"חבל שלאיווט אכפת רק מאיווט - לא מהפנסיות שראש הממשלה נתניהו יביא ובטח לא מהעולים", הוסיפו בליכוד.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הוא יכול לשמש גם יועץ לעניני דובים  

    צבי

  2. הרוסים צריכים להוקיע את המנוול הזה  

    צבי

;