כ' אייר התשפ"ד
28.05.2024

הלובי של ג'רוזלם אסטייטס, בשנלר, כבר עומד על תילו

כזכור, אחת העובדות המייחדות את מיזם הבניה היוקרתי ג'רוזלם אסטייטס על פני פרויקטים אחרים בירושלים, היא ההשקעה המדהימה בשטחים הציבוריים ברמה מלונאית גבוהה, מהלובאים בכניסה לבניין ובקומות המגורים, ועד לפסיליטיז

הלובי של ג'רוזלם אסטייטס, בשנלר, כבר עומד על תילו
הלובי המפואר צילום: יח"צ

כזכור, אחת העובדות המייחדות את מיזם הבניה היוקרתי ג'רוזלם אסטייטס על פני פרויקטים אחרים בירושלים, היא ההשקעה המדהימה בשטחים הציבוריים ברמה מלונאית גבוהה, מהלובאים בכניסה לבניין ובקומות המגורים, ועד לפסיליטיז.

אלו רק חלק מהסיבות שרבים וטובים מהארץ ומחו"ל, בחרו לקבוע את ביתם דווקא בג'רוזלם אסטייטס בשנלר. הם מבינים את הערך המוסף במקום שכזה, המאפשר ליהנות מאותנטיות ירושלמית במלואה, במרכז עיר הקודש - יחד עם מגורי איכות מודרניים מושקעים ברמה הגבוהה ביותר. פרטים אלו נבנים נדבך על גבי נדבך, עד שיוצרים את החבילה המושלמת, יצירה היסטורית למגורים בעיר הקודש.

Jerusalem Estates - הפרויקט החדש של דירות יוקרה באחוזת שנלר
וכך, במהלך השבועות האחרונים, עמלים אנשי המקצוע על הלובי שהפך לאחד מסימני ההיכר של בנייני ג'רוזלם אסטייטס. החיפויים המיוחדים הותקנו, מחיצות זכוכית הגלריה הועמדו על תילן. קירות המסך - חלונות עצומים עם קשתות אבן מתנשאים למלוא גובהן המרשים כ-2 קומות ושוטפים את החלל באור טבעי.

אפשר כבר לדמיין כיצד תשתקף מהן שדרת האמפורה הירוקה ותרחיב את הלב. בדיעבד, ניתן לראות בעין כיצד הדמיות יפהפיות שהוצגו בתחילת הדרך מחווירות אל מול המציאות המרהיבה. אדריכלית הפנים שרי גורשטיין-בכר שרטטה אותה ביד אמן, כיצירת אמנות העומדת ומשתלבת בתכניתו הגדולה של אדריכל הפרויקט המרכזי יהודה פייגין.

 כל בניין ובניין בג'רוזלם אסטייטס יקבל את פני הבאים בברכת 'ברוכים הבאים' חמימה בלובי ראשי מפואר וממוזג (!) בחוויה מיוחדת של יוקרה מקיר לקיר. וילונות הדורים, פינת ישיבה נוחה ועוד ועוד.  תאורה רכה נסתרת בחלקה, מאירה את משרביית המתכת האמנותית, משני צידיה שתי נברשות הדורות המצטרפות לשנדליר המרכזי התלוי במרכז חלל הלובי. תחתיהן מוצגת רפליקת המטבע ההיסטורית על הדלפק - מוצג ייחודי המאפיין כל לובי בכל בניין, בהתאם לשם המטבע שנבחר עבורו.

ריצוף השיש משולב האבן בריצפת הלובי, משתלב עם חיפוי האבן הטבעית על הקיר, בהרמוניה זורמת עם חיפוי האבן הירושלמית שבחוץ. כל אלו עושים חשק לחזור הביתה כבר מרגע היציאה, ומספקים את ההרגשה שאתה גר במקום ייחודי במינו, כזה שנותן את מלוא הכבוד לעיר ירושלים הסובבת אותו, ולדיירים המתגוררים בו.

 

ג'רוזלם אסטייטס שנלר מתחם שנלר ירושלים

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד