1. עמוד הבית
  2. תיירות
  3. חדשות תיירות

טיפים לשומרי מסורת ושבת שמטיילים ביוון

אין ספק שטיסות הלואו קוסט פתחו בפני הישראלים עולם חדש של תיירות ונופש • אם בעבר חשבנו הרבה לפני שהמראנו לעבר מדינה זרה, הרי כיום המציאות שונה באופן משמעותי 

כתבה אינפורמטיבית, י"ג סיון תשע"ט 16/06/2019 15:43

יוון יוון צילום: pixsabay

אין ספק שטיסות הלואו קוסט פתחו בפני הישראלים עולם חדש של תיירות ונופש. אם בעבר חשבנו הרבה לפני שהמראנו לעבר מדינה זרה, הרי כיום המציאות שונה באופן משמעותי. ישראלים רבים בוחרים לצאת לחופשה לחו"ל לעיתים קרובות למדי. אחת המדינות המבוקשות היא יוון. האי היווני טומן בחובו נופים מקסימים וחוויות אטרקטיביות אשר מצליחות להזמין תיירים רבים מאזורים רבים ברחבי הארץ וגם מישראל.

רכישת חבילות נופש זוגית יוון

לקראת יציאה לחופה בחו"ל תר הלקוח אחר חבילות נופש זוגיות ליוון אשר יוכלו לענות על הדרישות שלו ולספק לו חופשה מרעננת ונעימה. המטרה היא לאתר דילים ליוון ולשוב ארצה בתחושה של סיפוק וקורת רוח, עם כוחות מחודשים להמשך השגרה העמוסה. יש לציין כי אין חבילת נופש אחת אשר היא זו שאידיאלית ומתאימה לכולם. שכן לכל זוג ולכל קבוצה יש מאפיינים ודרישות מיוחדות אשר יאפשרו להם לנפוש בצורה המושלמת לרצונם. במיוחד כאשר מדובר על שומרי מסורת אשר יקפידו כמובן גם בימות החופשה בחו"ל על אורח החיים שלהם.

שומרי מסורת? שומרי שבת? קבלו טיפים לטיול מוצלח ביוון

  • כבר בשלב בו הנכם מבררים על חבילות נופש זוגית יוון חובה לוודא כי חברת התיירות אשר מציעה דילים ליוון מכירה את אורח החיים שלכם ואת הכללים, והיא מאפשרת גם לקהל מסורתי לצאת לטייל וליהנות מתוך הבנה ורצון לאפשר.
  • בעניין כשרות המאכלים יש לבדוק לפני היציאה מהארץ האם בארץ היעד תוכלו להשיג מזון כשר. במידה ולא, יהיה עליכם להצטייד בכמות גדולה של מאכלים אשר יחזיקו מעמד לכל אורך הנסיעה.
  • יש לברר האם ניתן להימנע מפעילויות ביום השבת. כיוון שיש מקרים בהם מטיילים שומרי מסורת יימנעו מיציאה או פעילות, אך עליהם לבדוק כי יהיה להם היכן לשבות בנוחות ובאווירה נעימה.
  • במידה ומדובר על חברת תיירות אשר מציעה חבילות לשומרי מסורת היא לרוב תימנע מפעילויות מיוחדות בשבת, וזאת כדי לא לגרום לתחושה של החמצה בקרב המטיילים הנמנעים. וודאו כי תוכלו לקחת חלק בטיולים וביציאות המשמעותיות.
  • בכל מדינה כמעט יש חנויות או אזורים בהם ניתן להשיג מזון בכשרות הולמת. יש ארצות בהם זה בבית חב"ד, יש אזורים בהם יש יישוב יהודי מקומי וכן הלאה. כמו כן ניתן לברר על מאכלים אותם ניתן לרכוש ללא כשרות ובלי חשש בכל מדינה כגון פירות וירקות.

ליהנות מטיול מוצלח

כן, אם אתם חולמים על טיול מוצלח ליוון, ואתם מבררים על חבילות נופש זוגית יוון וחשוב לכם לחזור מרוצים ושבעי רצון מהנסיעה שלכם חשוב להתארגן מראש ולחשוב על כל הפרטים. על הציוד ועל אורך הטיול, על היעדים ועל מקום הלינה, וכמובן גם על אורח החיים המיוחד שלכם ועל האפשרות שלכם לצאת לטיול מהנה בלי לוותר על פרטי ההלכה המנחים את אורח החיים - בטיולים כמו בשגרה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. טיול בחו"ל לפי ההלכה  

    גבי

;