1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

זו הסיבה שלא שמעתם על הפיגועים אתמול

מידי יום ביומו מושלכים סלעים ובקבוקי תבערה שיש בהם כדי להרוג - לעבר כלי רכב ישראלים הנעים באזור יו"ש ואין פתרון שנראה באופק | רק אתמול הושלכו שנים עשר בקבוקי תבערה לצד יידויי אבנים - למה לא שמעתם על כך? כי הפיגועים הללו הסתיימו בחסדי השם ללא נפגעים

אלי שלזינגר, ט"ו סיון תשע"ט 18/06/2019 12:01

הפך לדבר שבשגרה אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: unsplash

הטרור אינו מרים ראש, כי הוא תמיד למעלה. מידי יום מושלכים אבנים ובקבוקי תבערה לעבר כלי רכב ישראלים, כאשר בחסדי שמים במרבית המקרים אין נפגעים.

מדוע אתם לא שומעים על כך בכלי התקשורת הגדולים? כי זו שגרה איתה מתמודדים תושבי האזור הנאלצים לנסוע דווקא בכבישים אלה וברוב המקרים שכוונתם להרוג ולפצוע - הם מסתיימים בניסים ללא נפגעים בגוף ובנפש. ולכן כל עוד אין משהו חריג כפציעה חמורה או מוות ח"ו - התקשורת לא תדווח על כל אירוע שכזה.

אמש (שני) בשעות הערב בלבד הושלכו תריסר בקבוקי תבערה בכבישי יו"ש בלבד, וזאת מלבד פיגועי אבנים.

ממעקב "הצלה ללא גבולות" עולה כי פורעים ערבים יידו חמישה בקבוקי תבערה לעבר כביש המנהרות, אולם רק שניים מהם עברו את הגדר ונפלו בכניסה למנהרה הדרומית בכביש ירושלים גוש עציון. בעקבות כך הכביש נחסם למשך שעה ארוכה ונרשמו עומסי תנועה.

בנוסף, פרצה שריפה צפונית לבעל חצור כתוצאה משלושה בקת"בים שיידו פורעים ערבים, ברוך השם לא היו נפגעים בפיגוע הטרור הזה.

גם ליד מודיעין עילית: מחבלים ערבים יידו שלושה בקת"בים בכביש 446 סמוך לנעלין, לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

בנוסף, מחבל מסילוואד יידה בקת"ב לעבר רכב צפונית לעפרה. גם אירוע זה הסתיים ללא נפגעים.

הנוסעים בכבישים הללו, בעיקר תושבי האזור, נאלצים להמשיך ולהשתמש באותן הדרכים, תוך סיכון חייהם מידי יום וחווים על בשרם ניסים ונפלאות. לצד זאת הם לא מוכנים להתרגל לשגרה הזאת ושואלים, עד מתי יהיה לנו זה למוקש? רק נזכיר כי שר הביטחון בימים אלה הינו חבר הכנסת בנימין נתניהו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. כל זמן שלא תפגינו, לא יקרה כלום במדינה הזו  (ל”ת)

    אבי

  2. הם יודעים ללכת לרקוד עם תושבי קדיס בחתונה שלהם , אז יום עסל (דבש) יום בסל (בצל) לא לבוא בטענות בזמן שתושבי מודיעין מבקרים בכל הכפרים שלהם בסביבה. ואח"כ אתם באים בטענות או שתחרימו אותם וזהו , לא רואים לא שומעים .אי אפשר לרקוד על שתי מסיבות.  (ל”ת)

    אברהם פיש

    • פשוט לא קשור. אתה רוצה שהממשלה לא תכיר בנו בגלל שיש פרחחים במאה שערים? כל תושבי דיר קדיס אינם עוינים כלל, ולחתונות בכפרים העוינים אף אחד לא נכנס אז לא לערבב ענינים לא קשורים. (ל”ת)


;