1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

אביגדור ליברמן רותח מזעם על קובי: "ליצן"

נלחמים על קולות שונאי הדת: לאחר שקובי הודיע כי יקים מפלגה על טיקט שנאה לחרדים אתה ירוץ לבחירות - ליברמן תקף: "זאת מפלגת ליצנים שכל תכליתה - לקחת קולות מישראל ביתנו"

ארי קלמן, ט"ו סיון תשע"ט 18/06/2019 09:18

בהצלחה לשני הצדדים ליברמן וקובי ליברמן וקובי צילום: דוד כהן, פלאש 90

לאחר שהודיע על כוונתו להתמודד לכנסת ולאחר שרשם את מפלגתו החדשה ׳הימין החילוני׳ בפני רשם המפלגות - יו״ר ישראל ביתנו חה״כ אביגדור ליברמן יוצא במתקפה נגד רון קובי על כוונתו להתמודד לכנסת.

בראיון שקיים הבוקר (שלישי) לתקשורת הרוסית אמר ליברמן כי ״ראש העיר טבריה רון קובי הוא ליצן שלא הצליח להקים קואליציה עירונית, לא הצליח להעביר תקציב ועכשיו רץ לכנסת. זאת מפלגת ליצנים שכל תכליתה - לקחת קולות מישראל ביתנו".

כאמור, דברים אלו מגיעים מחשש כי מפלגתו של רון קובי תפגע בקולות של ישראל ביתנו, שכן שתי המפלגות יתמודדו על אותו טיקט ואותו מצע הפונה לקהל הימין האנטי דתי ואנטי חרדי באמצעותו ליברמן מתכוון להיות לשון המאזניים ולהכריע ממשלת אחדות על כחול לבן והליכוד.

כזכור, בתחילת השבוע הודיע רון קובי כי הוא מתכוון להקים מפלגה שתתמודד לכנסת ותקף את יו״ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן: ״ליברמן העתיק את כל מה שהוא עושה עכשיו ממה שאנחנו עשינו בחצי שנה האחרונה. המלחמה בכפייה החרדית התחילה בטבריה. הם ראו את הטרנד הזה ונמשכו אליו".

קובי נשאל מודע לא יתמודד יחד עם ליברמן או במסגרת ישראל ביתנו והשיב כי ״ליברמן לא יציב, לא ראיתי אותו עושה משהו בצורה עקבית. בבחירות לראשות העיר בירושלים הוא הלך עם אריה דרעי״.

נזכיר כי ההתקפה ההדדית של ליברמן וקובי לא הפריעה לשניים לשתף פעולה בעבר - כאשר מפלגת ישראל ביתנו לקחה את אוטובוס השבת שהופעל בשבת בעיר טבריה תחת חסותה, כאשר פעילי המפלגה יחד עם חה״כ עודד פורר הגיעו לחזק את קובי במאבקו נגד השבת בעיר טבריה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. זה נבלה וזה טריפה  


 2. שיכניסו גם אותו להגר"ח...  (ל”ת)

  יוסף

  • אתה קלמנוביץ או דויטש? טומבק או טריגר? (ל”ת)

   חיים

 3. ליצנים  

  יוסף

  • חחחחחחחחחח גדול ! (ל”ת)

   בעלת תשובה

 4. דוברמן וקוברן  


 5. עכשיו תהיה תחרות מי יהיה יותר ליצן  (ל”ת)

  יוסי

 6. טוב מאד שילחמו ביניהם ולא יעברו את אחוז החסימה  (ל”ת)

  חיה

 7. 2 משוגעים, 2 חולי כבוד..."מצא מין את מינהו"... טוב שלא מתאחדים...  (ל”ת)

  חי

 8. בושה  

  ח

 9. מקווה ששניהם לא יכנסו ויהיה להם הרבה זמן לריב  (ל”ת)


 10. פירוד לרשעים טוב לעולם  (ל”ת)


  • רשע 


  • שונאי דת 


 11. תרגיל מבריק של ביבי כדי שליברמן לא יעבור את אחוז החסימה  

  יניב

 12. אל תעשה לחברך  

  ימית

;