1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

ראש המוסד לשעבר בהתבטאות מקוממת: "מצביעי נתניהו חסרי דעת"

ראש המוסד לשעבר שבתי שביט בהתבטאות מקוממת כנגד מצביעי הליכוד התומכים בראש הממשלה בנימין נתניהו אותם הוא מכנה "חסרי דעת" • מדובר בהתבטאויות מקוממות למדי שכבר מעוררות סערה בקרב מצביעי הימין בכלל ובפרט בקרב מצביעי הליכוד • 'בחדרי' עם הפרטים

יוסי אסולין, י"ז סיון תשע"ט 20/06/2019 08:28

הגרבוז הבא? שביט על רקע מצביעי ליכוד שביט על רקע מצביעי ליכוד צילום: בן קלמר ויונתן זינדל

ראש המוסד לשעבר שבתי שביט בהתבטאות מקוממת כנגד מצביעי הימין בכלל ומצביעי הליכוד התומכים בראש הממשלה בנימין נתניהו בפרט, אותם הוא מכנה "חסרי דעת".

בראיון שנתן לעיתון 'מעריב' וצפוי להתפרסם מחר (שישי), אמר שביט כי "המלחמה שלי היא לא עם סמוטריץ", לדבריו, "אלא עם הליכוד בראשות נתניהו. הבוחרים שלו הם אנשים חסרי דעת, חסרי הבנה".

שביט הוסיף עוד כי "הבייס הפוליטי שלו (של נתניהו י.א) זה אנשים שהסף הנורמטיבי שלהם הוא בגובה דשא". על כוחו הפוליטי של בצלאל סמוטריץ' אמר שביט: "אתה מוכן לחיות במדינת ישראל שהוא מתאר? בארץ ישראל של סמוטריץ’ אני לא אשאר דקה".

על המתיישבים ביהודה ושומרון אמר שביט מחד כי רבים מ־100 אלף המתנחלים מחוץ לגושים יסכימו להתפנות בתנאים מתאימים. מאידך אמר שביט כי "אין ספק שביהודה ושומרון יש כוח אמוני, אפילו משיחי, שעבורו הישיבה ביהודה ושומרון היא צו האל. אני בז להם, כי זו לא היהדות האמיתית".

נתניהו מודה למצביעי הליכוד ביום הכרזת הניצחון. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ח"כ אלוף (מיל') עוזי דיין מגיב לדברי ראש המוסד לשעבר, שבתי שביט, לפיהם "הבוחרים של נתניהו הם אנשים חסרי דעת, חסרי הבנה. אנשים שהסף הנורמטיבי שלהם הוא בגובה דשא".

"‏לכוכב (שבתאי) שביט (אלה שבאים ונעלמים ברוך השם) שלא מבין שדמוקרטיה = שלטון העם, לא התרגל לכך שההגמוניה עברה מהמתנשאים ל"עמך" ישראל ואמר צרור שטויות המעיד על סף אינטליגנציה בגובה דשא. בשם הליכודניקים חסרי הדעת אבל בעלי הדעה וזכות ההצבעה כמו שלך", דברי דיין.

ח"כ מיקי זוהר (ליכוד), מסר בתגובה לדברי שבתאי שביט: "צר לי על עוד התבטאות מזלזלת מצד אנשי שמאל כלפיי מצביעי הימין אך זה לא מפתיע אותי משום שהתנשאותם כבר הפכה לעניין שבשגרה. ההצבעה לנתניהו והליכוד נובעת מכך שברוך ה', אזרחים רבים במדינה יודעים להבחין בין טוב לרע בשונה ממר שביט שמעדיף להתרכז רק ברע, בע"ה נמשיך להוביל את המדינה על אפם וחמתם של כל המלעיזים".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מי שמדבר  

  ימני גאה

  • לא הבנתי למה ביבי נקרא ימין,מה הוא עשה כדי להחשב ימני ??? זה מעצבן (ל”ת)


 2. מעניין כמה משלם נתניהו לגרבוז התורן בכל מערכת בחירות.  (ל”ת)

  דניאל

 3. להחליף את העם  

  אביב

 4. שבתאי שביט דברי הבל  

  בן אברהם

 5. שביט מי אתה? זבל שבזבלים!!!!!!!!!!!!!!!!  (ל”ת)

  רפי כהן

 6. שפל תת רמה טינופת של אדם חסר בושה כלב למה אנשי ימין לא משרתים בצבא אנחנו מצביעי הליכוד והימין עושים צבא יותר מכל הקוקקסינלים של השמאל שלך ושל לפיד חתיכת שרמיט שחי ע"ח המדינה אוכל חינם אתה תטיף לנו חתיכת נבלה סרוחה שאין לה מושיע.  (ל”ת)

  רמי גלבוע

 7. לא נורא  

  מיכאל

 8. קבל את האמת ממי שאמרה.  

  שריר

 9. שבתאי שביט  


 10. חבל שהוא עשה את זה כל כך מוקדם. זה טוב בשביל הבליץ האחרון של נתניהו לפני הבחירות  

  ללי

 11. משרתים יותר מכל אנשי השמאל בצבא תורמים יותר מכולכם ראשונים בכל אתם לא רוצים להודות שהימין יותר אטרקטיבי במדינה יותר עושה פחות מדבר ואצלכם הכל להפך.  (ל”ת)

  צבי דביר

 12. למגיב 7 איזה אמת? של גבאי הדפוק !!!!!!!!!  (ל”ת)

  חיים

 13. איך זה שראשי השבכ הם שמאלנים  

  חיים

 14. אנשים כמוך בהחלט אינם ראויים למדינה נאורה ויהודית זו .  

  ליבי

;