י"ב ניסן התשפ"ד
20.04.2024

לראשונה בהסטוריה: הברכה הנדירה של מרן 'שר התורה'

לראשונה בהסטוריה: ברכה נדירה מרשכבה"ג רב חיים קנייבסקי שליט"א – להתארס עד ראש השנה תש"פ

לראשונה בהסטוריה: הברכה הנדירה של מרן 'שר התורה'
ברכת מרן שר התורה צילום: דוד זר - קופת העיר

השנה, לראשונה בהיסטוריה, מרן שר התורה רב חיים קנייבסקי שליט"א בברכה נדירה שכל מי שיתרום 470 ₪ לכלות יתומות שמו יוכנס למעמד התרת קללות ותפילה בעמוקה ביום ההילולא - ויתארס עד ראש השנה תש"פ!

אם את מחכה כבר שנים להתארס כמו כל חברותייך, אם ביתך הולכת לה לעבודה כל יום וחוזרת לחדר שינה שלה מהילדות, אם בנך לומד בישיבה אך משתוקק להקים בית משלו... את הברכה הנדירה הזאת של מרן שר התורה אתם חייבים לעצמכם.

לראשונה, יערוך מרן הגרמ"ש אדלשטיין שליט"א עבור תורמי קופת העיר מעמד 'התרת קללות' בעמוקה, ביום ההילולא. סדר המעמד יהיה כפי שערך אותו מרן הגר"י אדלשטיין זיע"א, סדר התפילה כמו שנהג לעשות, הכוונות, הייחודים, ותפילות על פי מה שהורה, ופרק קי"ט, המכיל את אותיות שמותיהם של כל המבקשים ישועה.

כל מי שיתרום סכום של 470 ש"ח עבור כלות יתומות יזכה להבטחתו הנדירה של מרן שר התורה ויוכל להעביר את שמו למעמד התרת קללות ותפילה בעמוקה ביום ההילולא.

למסירת שמות לחצו כאן>>>

 קודם כל יגרשו את מלאכי החבלה, לאחר מכן יתירו את הקללות והנידויים, וירחיקו את הכעסים והקפידות, ואז – בהתרגשות כבירה, יחל מעמד התפילה...

שני החלקים, גם מעמד התרת הקללות, וגם סדר התפילה למבקשי ישועה – שניהם על פי המתכונת המיוחדת והכוח המיוחד שקיבל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זיע"א, והחיבור שלהם למקום המסוגל, ביום המסוגל, ברוב עם, בדחילו וברחימו – יקרה הפעם לראשונה, ואין ספק שהכוח העצום הזה יביא ישועות עצומות.

למסירת שמות לחצו כאן>>>

ביום ההילולא של רבי יהונתן בן עוזיאל, על ציונו הקדוש, מקום שעל פי חז"ל לא זזה ממנו שכינה, כי מאז החורבן משרה הקב"ה שכינתו על קבריהם של הצדיקים, על פי הסדר שהתווה מרן הגר"י אדלשטיין זצוק"ל, על ידי בנו ממלא מקומו מרן הגרמ"ש אדלשטיין שליט"א, סדר 'התרת קללות', ומיד לאחריו מעמד תפילה שבוקע שערי שמיים...

ומרן הגר"י אדלשטיין זצוק"ל יעמוד מלמעלה, ויעלה את התפילות ישר אל כיסא הכבוד... ביחד עם ברכתו הנדירה של רשכבה"ג מרן שר התורה...

הכינו את הבגדים, הערכו לעוגות ולמטעמים. הישועה שלכם במרחק נגיעה  - אתם חייבים את זה לעצמכם!!

למסירת שמות לחצו כאן>>>

קופת העיר שר התורה ברכה אירוסין

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד