1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

ליברמן מסית: "נותנים גיבוי ומימון למתפרעים"

ההפגנות הערב של קיצוני המגזר החרדי, נופלות כפרי בשל לידיהם של חורשי רעתנו בתקופת מערכת הבחירות והראשון שקופץ על הגל, הוא לא אחר מאשר איווט ליברמן שתוקף ומבהיר; "יש פה ניסיון לבנות מדינה בתוך מדינת ישראל"

קובי עוזיאלי, כ"א סיון תשע"ט 24/06/2019 22:43

על רקע הפגנות הקיצונים ליברמן/הפגנת קיצוניים ליברמן/הפגנת קיצוניים צילום: יונתן זינדל/נועם ריבקין-פנטון, פלאש 90

ההפגנות וחסימות הכבישים המתרחשות הערב (שני) בירושלים ובבית שמש, נותנות דלק להסתה וחומר בערה לתעמולת הבחירות של יו"ר 'ישראל ביתנו' ח"כ אביגדור ליברמן, למרות שמדובר בחרדים קיצוניים שאינם נהנים מתקציבי המדינה ואינם מצביעים כלל בבחירות.

בהודעה שפרסם הערב ליברמן לכלי התקשורת, הוא כתב, "שוב אנו עדים, להפגנות וחסימות כבישים מצד חרדים קיצונים לצד עימותים קשים עם כוחות הביטחון בסוגיית הגיוס לצה"ל".

"כפי שאמרתי בעבר מספר פעמים, יש פה ניסיון לבנות מדינה בתוך מדינת ישראל, שמאיימת על הציביון והמרקם של החברה הישראלית כולה" ציין ליברמן בהודעתו.

עוד הוסיף לסיום, "זו הסיבה שבעטייה דרשנו ונדרוש גם בעתיד להעביר את חוק הגיוס ככתבו וכלשונו. כמו כן אנו דורשים לנקוט ביד קשה נגד מפרי הסדר ובעיקר נגד אלו שמסיתים, ונותנים גיבוי ומימון למתפרעים".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. טיפש  

  ספרדי

 2. צבי מנדלביט נשבע כי ליברמן הוא גוי כפרי. לפי העיניים המוזרות - כשתיין מילדות  (ל”ת)

  ליפא

 3. נותנים לו חומר  

  יגאל

  • סוכן הק.ג.ב. הזה לא צריך חומר אם לא זה היה לו משהו אחר שה' יעזור שהוא וכל בוחריו הפוטנציאלים ימח שמם יתפגרו במהרה (ל”ת)

   שפוי

 4. לא נותנים לו חומר. ליברמן איבד את הברקסים. לדעתי אחרי הכשלון שלו  


 5. גם אם יהיה חוק גיוס, אף חרדי לא יתגייס.  

  שריר

;