1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

ח"כים חרדים לשעבר בלב חקירה פלילית

פשיטה משטרתית נערכה היום (רביעי) במשרדי חברת לובינג ברמת גן, בהקשר לתחקיר הפרוות, שעסק בטיסה של 4 ח"כים לדנמרק על חשבונן של יצרניות שהיו לקוחות של המשרד

אלי שלזינגר, כ"ג סיון תשע"ט 26/06/2019 15:29

פשיטה משטרתית משרדי להב 433 בלוד משרדי להב 433 בלוד צילום: פלאש 90

הבוקר (רביעי) ערכו שוטרי היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) בלהב 433, חיפוש במשרדי חברת לובינג במרכז הארץ. במסגרת החקירה מעורבים גם חברי כנסת חרדים לשעבר ששיתפו פעולה לכאורה עם שחיתות בחרת הלובינג.

החיפוש נערך במסגרת חקירה המתנהלת במשטרת ישראל שעניינה חשד לעבירות מתחום טוהר המידות. במסגרת החיפוש נתפסו מסמכים וחומרי מחשב.

שלושה חשודים זומנו לחקירה, ובשעה זו הם נחקרים באזהרה בשעה זו במשרדי להב 433 בלוד. החקירה מתנהלת ביחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) בלהב 433, בליווי פרקליטות מיסוי וכלכלה.

ב'דה מרקר' דווח כי המשטרה חקרה את אנשי משרד גלעד לובינג בהקשר לתחקיר הפרוות, שעסק בטיסה של 4 ח"כים לדנמרק על חשבונן של יצרניות שהיו לקוחות של המשרד. בין הטסים: הח"כים לשעבר מוזס מיהדות התורה ואמנון כהן מש"ס.

על פי הדיווח, גם כרמל שאמה הכהן היה בין הטסים שהצהירו כי הוזמנו ע"י שגרירות דנמרק כדי לבקר קהילות יהודיות במדינה אך בפועל הם הוטסו במחלקה ראשונה, התארחו במלונות יוקרה, סיירו בחוות פרווה ועוד.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. המשטרה עסוקה כל הזמן בחברי כנסת ובראש הממשלה. חולני לגמרי...  

  9090

 2. כבר אין שום פשיעה במדינה לחקור  

  חיים

 3. רשעות ללא גבולות אם רון קובי לא חוקרים  


 4. מדבר שקר תרחק  

  למל

 5. חברה מוצלחת  

  איש עסקים