י"ג אייר התשפ"ד
21.05.2024

הסיפור המדהים של הבחורה שסגרה וורט בזכות הברכה

נותרו שעות אחרונות לזכות בברכתו חסרת התקדים של רב חיים קנייבסקי שליט"א, שכל מי שיתרום 470 ₪ לכלות יתומות שמו יוכנס למעמד התרת קללות ותפילה בעמוקה ביום ההילולא - יתארס עד ראש השנה תש"פ! גם לכם מגיע לדמוע מהתרגשות ומשמחה

הסיפור המדהים של הבחורה שסגרה וורט בזכות הברכה
תפילת הגר"ח על תורמי קופת העיר צילום: קופת העיר

כבר אנו מתבשרים על שמחות להן חיכו כבר שנים.

היום, התקשרה בחורה למשרדי קופת העיר כשהיא בוכה, והדמעות היו דמעות של אושר. היא סיפרה לנו בהתרגשות, "אני בשידוכים כבר כמה שנים, וזה כל כך שוחק, החלום שלי להקים היה נראה לי רחוק מאד מלהתגשם. ראיתי את הפרסום של הברכה הנדירה של מרן שר התורה רב חיים קנייבסקי שליט"א שכל מי שיתרום 470 ₪ יזכה להתארס עד ראש השנה תש"פ."

"זה היה לי קצת קשה, אבל תרמתי מכל הלב שאזכה כבר להתארס עם בחור ירא שמים ולהקים בית נאמן בישראל. מכל ליבי גם אני התפללתי. באותו לילה, התקשרה שדכנית שהציעה לי בחור לפני כמה חדשים, ומכל מיני סיבות השידוך לא יצא לפועל. ועכשיו המשפחה של הבחור כן מעוניינים להמשיך את התהליך והיום סגרנו וורט!"

נותרו שעות אחרונות לזכות בברכתו חסרת התקדים של רב חיים קנייבסקי שליט"א, שכל מי שיתרום 470 ₪ לכלות יתומות שמו יוכנס למעמד התרת קללות ותפילה בעמוקה ביום ההילולא - יתארס עד ראש השנה תש"פ! גם לכם מגיע לדמוע מהתרגשות ומשמחה.

למסירת שמות לחצו כאן>>>

היום זה ההזדמנות האחרונה לזכות בברכתו חסרת התקדים של מרן רב חיים קנייבסקי שליט"א להתארס עד ראש השנה תש"פ! הזדמנות אחרונה להכניס את שמך למעמד התרת הקללות בעמוקה ביום ההילולא תשע"ט - רק 12 שעות נותרו – אל תפספס.

לראשונה, יערוך מרן הגרמ"ש אדלשטיין שליט"א עבור תורמי קופת העיר מעמד 'התרת קללות' בעמוקה, ביום ההילולא. סדר המעמד יהיה כפי שערך אותו מרן הגר"י אדלשטיין זיע"א, סדר התפילה כמו שנהג לעשות, הכוונות, הייחודים, ותפילות על פי מה שהורה, ופרק קי"ט, המכיל את אותיות שמותיהם של כל המבקשים ישועה.

למסירת שמות לחצו כאן>>>

כל מי שיתרום סכום של 470 ש"ח עבור כלות יתומות יזכה להבטחתו הנדירה של מרן שר התורה ויוכל להעביר את שמו למעמד התרת קללות ותפילה בעמוקה ביום ההילולא.

שני החלקים, גם מעמד התרת הקללות, וגם סדר התפילה למבקשי ישועה – שניהם על פי המתכונת המיוחדת והכוח המיוחד שקיבל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זיע"א, והחיבור שלהם למקום המסוגל, ביום המסוגל, ברוב עם, בדחילו וברחימו – יקרה הפעם לראשונה, ואין ספק שהכוח העצום הזה יביא ישועות עצומות.

הכינו את הבגדים, הערכו לעוגות ולמטעמים. הישועה שלכם במרחק נגיעה  - אתם חייבים את זה לעצמכם! שעות אחרונות נותרו והזמן הנותר הולך ואוזל... אל תפספס את ההזדמנות הזו לזכות להתארס עד ראש השנה תש"פ. ואל תשכחו להתקשר למשרדים של קופת העיר לספר לנו..

למסירת שמות לחצו כאן>>>

קופת העיר ברכה אירוסין הגר"ח קנייבסקי

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד