1. עמוד הבית
 2. רכב ותחבורה
 3. כללי

8 אוטובוסים בשני מסלולים יפעלו בשבת באשדוד

חומות השבת נפרצות בעיר אשדוד: ארגון ׳שבוס׳ מתכוון להפעיל מערך של תחבורה ציבורית במהלך השבת הקרובה - הנציגים החרדים שומרים על דממה

ארי קלמן, כ"ח סיון תשע"ט 01/07/2019 17:24

החרדים שותקים והשבת מחוללת אוטובוס השבת של 'העבודה' אוטובוס השבת של 'העבודה' צילום: מפלגת העבודה

חודשים לאחר ש'בחדרי חרדים' התריע מכוונת ארגון ׳שבוס׳ להפעיל מערך של תחבורה ציבורית בעיר אשדוד ובצל שתיקת הנציגות החרדית וראש העיר שלא הצליחו למנוע את הפריצה בסטטוס קוו, מערך התחבורה יחל לפעול החל מהשבת הקרובה.

בעמוד הרשמי של מערך האוטובוסים הפרטי נכתב בשעה האחרונה כי "הנה זה הגיע - שבוס אשדוד יוצאת לדרך בשבת הקרובה". "בשבתות הקרובות, כולנו נוכל לטייל עם שבוס בחופי הים, פארקים ולצרוך תרבות מבלי להוציא כסף רב על תחבורה פרטית".

המיזם יפעיל שני קווים שיצאו כל אחד ארבעה פעמיים, דהיינו שמונה אוטובוסים במחיר 9.90 ש"ח עבור חברי אגודה שנרשמים מראש ומקבלים שתי נסיעות ראשונית בחינם כדי לעודד את השימוש בקווים.

הפעלת מערך התחבורה מהווה פגיעה ממשית בסטטוס קוו וממשיכה את הפגיעות בעיר שהחלו בהפעלת הקיוסק בחוף המקומי והקמת מתחם הקליני בביג המקומי שצפוי לפעול בשבת כאשר במפלגות החרדיות לרוב שותקים בעניין.

׳בחדרי חרדים׳ פנה גם היום, פעם נוספת, לכל חברי המועצה החרדים, כדי לבדוק כיצד בכוונתם למנוע את חילולי השבת העתידיים בעיר ובאם יתקבלו תגובות נפרסמן במלואן.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. למה שותקים ל-מ-ה?? אם נשתוק השבת לא תשתוק!!  


  • היכן בדיוק אתה רוצה שיצעקו? 

   משה

 2. ובקשה ממכם הנהלת בחדרי תעלו את הנושא לקידמת הבמה אשדוד היא עיר שומרת מסורת ברובה עם ראש עיר דתי  (ל”ת)


 3. זה חלק מההסכם של יחאיל וינגרטרן עם יחיאל לסקי. לא מתערבים  (ל”ת)

  יש להם גיבוי מ-ג'

 4. לא שומרים על דמממה!!!  

  אלי