1. עמוד הבית
  2. מומלצים
  3. צרכנות

פינוי דירה – השירות שיעשה לכם סדר בבלגן

מאות משפחות בישראל משנות את מגוריהן מדי יום ביומו, בין אם בשל הרחבת המשפחה והצורך במגורים מרווחים יותר ובין אם מסיבות אחרות • אין כל ספק, מדובר בשמחה גדולה! אלא שתהליך פינוי הדירה עלול להיות מתיש ומייגע, ארוך וקשה • בדיוק לשם כך הוקם שירות נפלא אשר עושה את כל העבודה הקשה עבורכם • בואו נראה בדיוק במה מדובר

כתבה אינפורמטיבית, כ"ט סיון תשע"ט 02/07/2019 13:11

פינוי דירה פינוי דירה צילום: pixsabay

מאות משפחות בישראל משנות את מגוריהן מדי יום ביומו. בין אם בשל הרחבת המשפחה והצורך במגורים מרווחים יותר ובין אם מסיבות אחרות. אין כל ספק, מדובר בשמחה גדולה! אלא שתהליך פינוי הדירה עלול להיות מתיש ומייגע, ארוך וקשה. בדיוק לשם כך הוקם שירות נפלא אשר עושה את כל העבודה הקשה עבורכם. בואו נראה בדיוק במה מדובר.

פינוי דירה – לא עניין של מה בכך

במהלך חיינו, צוברים אנו אלפי פריטים וחפצים, חלקם יקרים מפז, בעוד אחרים שווים כקליפת השום. מסמכים וניירות, ספרים וצעצועים, מוצרי חשמל ומוצרי כתיבה. לאור זאת, פינוי דירה ממוצעת דורש עבודה רבה, הנמשכת, במרבית המקרים, מספר ימים לכל הפחות. צריך למיין ולזרוק, להרים ולסחוב, לבדוק ולוודא. לא חבל על הגב התפוס ועל ימי העבודה שתאלצו להפסיד? היום, יותר ויותר ישראלים מבינים – כשצריך לפנות דירה, כדאי להיעזר בחברה מקצועית!

עדי פינויים – מעניקים לכם את הזמן הפנוי שלכם בחזרה

זה הזמן להכיר את חברת "עדי פינויים – מומחים לפינוי דירות", אשר שמה הטוב מוכר למרחקים ברחבי הארץ. אלפי לקוחות מרוצים כבר נהנו משירותיה המגוונים של החברה, בראשם מיון ואריזת חפצים, פינוי וניקיון הדירה. מדובר בחברה וותיקה במיוחד (קרוב ל-12 שנה), אשר עובדיה עמלים במרץ על מנת להשביע את רצון לקוחותיהם בכל עת. לחברה מומחיות הן בפינוי דירות לצורכי העברה והן בפינוי דירות לצרכי מכירתן. העובדים המסורים צברו ידע רב בפינוי דירות חדר או שניים קטנות, לצד דירות ענק מפוארות הדורשות עבודה מרובה.

אצל "עדי פינויים" העבודה נעשית ברגישות ומקצועיות מלאה, תוך הקפדה על מיון חכם, עבודה יעילה ושמירה על חפציהם של בעלי הבית. ניתן להשתמש בשירותי החברה גם לטובת פינוי מחסנים, מקלטים, ריהוט ישן, פינוי ירושות ועזבונות ועוד. בשורה התחתונה, עם עדי אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים בכך שדירתם תפונה במהירות האפשרית ובאופן המקצועי והיעיל ביותר. נדגיש שהחברה אינה עובדת בימי שבת ובחגי ישראל.

פינוי דירה – מהן העלויות הצפויות?

דיברנו על האתגר שבפינוי דירה באופן עצמאי, הבנו מדוע חברה כמו למשל "עדי פינויים" היא הפתרון האידיאלי לצורכי פינוי, אבל לא השבנו על השאלה הכספית: 'כמה עולה שירות פינוי דירה?' ובכן, תאמינו או לא, מדובר בשירות אשר נעשה, במרבית המקרים, ללא כל עלות! יתרה מכך, לעיתים החברה המפנה תשלם לכם עבור השירות אותו היא מבצעת! מדהים, לא? איך זה קורה, אתם שואלים? התשובה לכך פשוטה: במהלך פינוי הדירה, חפצים שונים, אשר עבורכם שווים לא יותר מפרוטה, עשויים להיות יקרי ערך עבור החברה המבצעת. לפיכך, החברה תקבל מכם חפצים אלו במקום שכר העבודה המקובל. נפלא! כמובן שלעיתים אין ברשותכם חפצים בעלי ערך עבור החברה. במקרים אלו ייגבה תשלום בהתאם למורכבות העבודה.

לקראת סיום, נציין ברשותכם את חשיבות בדיקת הרקע על החברה המבצעת את עבודתה למענכם. בדקו את זמינות העבודה, קצב ביצוע העבודה, אופן התשלום אם ישנו והאם החברה מקדשת את יום השבת.

בהצלחה!

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;