1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2020

בנט יוצא במתקפה חריפה נגד החברותא שלו

בעודו מלקק את פצעי הבחירות האחרונות ומנסה לשקם את תדמיתו לקראת אלו הצפויות להתקיים בחודש אלול, קורץ נפתלי בנט אל האלקטורט הליברלי ואף תוקף במילים חריפות את דברי ראש ישיבת 'עטרת כהנים' - עמו למד בחברותא

שניאור ובר, א' תמוז תשע"ט 04/07/2019 15:17

כבר לא ביחד? בנט בנט צילום: Marc Israel Sellem פלאש 90

יו"ר 'הימין החדש' נפתלי בנט תקף בחשבון הטוויטר את ראש ישיבת 'עטרת כהנים' הרב שלמה אבינר, משום שאמר כי 'נשים לא צריכות להיות בפוליטיקה'. לטענת בנט, האמירות הללו גורמות לחילול השם.

בנט התייחס לדבריו של הרב אבינר באשר לשותפות של נשים בפוליטיקה וטען, "אם למישהו היה ספק למה צריך את הימין החדש, הנה התשובה. ‏האמירות הללו מייצגות אחוז זעום בציונות הדתית וגורמות לחילול השם".

"‏כל מיזם שעשיתי בחיי, עשיתי לצד נשים מנהיגות ומוכשרות. בהייטק, בעשייה ציבורית ובפוליטיקה", סיפר בנט. "מקומן של הנשים בפוליטיקה ובכל תחומי החברה אינו מוטל בספק", חתם יו"ר 'הימין החדש'.

בראיון לתוכנית דקל-סגל ברשת ב', נשאל הרב אבינר אם עדיף לאבד מנדטים גם אם שקד מביאה יותר מנדטים, וענה בחיוב. על השאלה אם היה מדובר באישה דתית, גם על כך ענה הרב אבינר כי "זה לא בסדר, המערבולת המסובכת של הפוליטיקה היא לא זירה בשביל התפקיד הנשי".

מעניין לציין כי בתאריך כ"ו בטבת תשע"ד, פורסם דיווח באתר 'כיפה' על ידי כתב האתר יונתן אוריך, דובר ראש הממשלה כיום, לפיו "השר נפתלי בנט מקיים חברותא קבועה בה הוא לומד תורה יחד עם ראש ישיבת ”עטרת כהנים“ בירושלים, הרב שלמה אבינר. על פי הפרסום השבת בעלון ”שביעי“, בנט מקיים את השיעורים במתכונת קבועה, כחלק מהלו“ז השבועי שלו".

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מר בנט היקר!  

  אלי

  • תמיכת הרב אבינר ב-2014 

   שלמה

  • לשלמה 


  • משהוא יפה יש בו בבנט:. קרחת וגבחת. לכן צריך לתפוס אותו בקרחתו ולהעיף אותו לעזה 

   ליפא

 2. בנט לא דתי ולא נעליים, יישר כח לרב אבינר  (ל”ת)

  אליהו

 3. לא חברותא ולא נעליים  


 4. סמרטוט עלוב וחסר ערך, הזיק למערכת החינוך נזק בלתי ישוער  


 5. למה אין לבנט כיפה?כמה אחורה היא יכולה להיות כדי לדון לכף זכות?  (ל”ת)


 6. החברותא שלו?!  

  נרקיס

;