1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. עיתונות ותקשורת

מדוע סירב המגיש להתראיין לעיתון השמאלני

"מדובר בעלון שהולך ומאבד את קוראיו, וסופו שיסגר, וכותביו יסעו לברלין, ושם ימשיכו להוציא דיבת ישראל בגרמנית שבורה", כך כותב היום מגיש הטלוויזיה אברי גלעד על עיתון 'הארץ' אליו סירב להתראיין

קובי עוזיאלי, ה' תמוז תשע"ט 08/07/2019 19:22

"כלי התקשורת של האויב" איש התקשורת אברי גלעד איש התקשורת אברי גלעד צילום: Oren Nahshon\ Flash 90

איש התקשורת הימני אברי גלעד סרב להתראיין לעיתון 'הארץ', לאחר שכונה במאמר שפורסם בו "גזען מבחיל".

וכך מספר גלעד בפוסט שהעלה לדף הפייסבוק שלו, "אני קורא היום בעיתון הגולים בארצם, הארץ, מאמר מרכזי העוסק בי, וכולו קללות מחרידות. "גזען מבחיל" קורא לי הכותב עודה בשאראת. ואני נזכר איך לפני חצי שנה אני ראיינתי את אותו עודה, לרגל ספר ילדים שכתב, ספר ילדים ערבי ראשון, ונלחמתי לקיים את הראיון למרות שאמרו לי שהספר בינוני, כתוב גרוע, יומרני להחריד, ועשיתי זאת כי אני בעד העדפה מתקנת, ולמרות שאיני מראיין סופרי ילדים אף פעם, אמרתי - פה חייבים להרים, ספרות ילדים ערבית זה עניין חשוב ומבורך, אז לא משנה, נשתדל", מספר איש התקשורת.

"והשתדלתי בשבילך, אדון בשאראת, וקיבלת ראיון סופר מפנק, וגירגרת מעונג, והודית בכל לשון", כותב גלעד לאותו כותב המאמר, "ורק באה לך הזדמנות שקר לדקור אותי מאחור, זה מה שעשית. השתמשת באמירה שלי שנותקה מהקשרה ביד רעים כדי לתפור לי תיק גזענות, והתנפלת עלי, למרות שאתה עצמך חווית את האי-גזענות שלי על בשרך. מבחיל".

"אתמול פנתה אלי עיתונאית ב"הארץ" וביקשה ראיון", מספר מגיש הטלוויזיה לאלפי עוקביו, "אמרתי לה שאיני מתראיין לעיתון הזה ולרשת אל מנאר. איני מתראיין לכלי התקשורת של האוייב. והאמת שלקרוא לעיתון הגולים כלי תקשורת זאת הפרזה, ובעצם מדובר בעלון שהולך ומאבד את קוראיו, וסופו שיסגר, וכותביו יסעו לברלין, ושם ימשיכו להוציא דיבת ישראל בגרמנית שבורה".

לסיום כתב, "והאמת שלא ממש אכפת לי מזה שממורמרי שוקן מקללים אותי אפילו בלי לנמק, יש לי רק בעיה אחת עם זה. אמא שלי מנוייה לעיתון וקוראת אותו, ונעצבת מאד מכל זה. אמא, כל הטינופת שכותבים על הבן שלך לא קשורה אלי, זה רק שיקוף של מצבם הפנימי. עוד מעט הם נוסעים מכאן, ויהיה לך שקט", קינח בתקווה.

אברי גלעד מגיש טלוויזיה בכיר שנים רבות בעבר ב'ערוץ עשר' וכיום ב'ערוץ 13' הוא מגיש מידי בוקר את תכנית האקטואליה הפופולארית 'העולם הבוקר', בה הוא לא מסתיר את דעותיו הימניות ומציג אותם בשידור לעיני רבבות הצופים ולא מעט פעמים דברים שאמר עוררו סערה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. אברי  


  2. אני מאד מקווה בשבילו שלא יפוטר  (ל”ת)


  3. יישר כח ענק  

    יחי המלך

  4. אברי. כל הכבוד. אוהבים אותך. תמשיך בדרך האמת.  (ל”ת)

    יוסי

;