1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

גנץ מרגיע: יאיר לפיד יהיה ראש ממשלה מצוין

הקלטה שפורסמה אמש, מעידה על הלך הרוח בהנהגת 'כחול לבן', יעלון נשמע מדבר נגד הרוטציה בראשות הממשלה עם יאיר לפיד. גנץ התיייחס ואמר, "יאיר הוא איש רציני, מנוסה, שמבין פוליטיקה ולמוד מערכות, בתורו הוא יהיה ראש ממשלה מצוין"

קובי עוזיאלי, ו' תמוז תשע"ט 09/07/2019 07:31

יעלון הוקלט מדבר נגד הרוטציה יאיר לפיד יאיר לפיד צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

החיוכים והחיבוקים בין ראשי 'כחול לבן', רק כלפי חוץ, בהקלטה שנחשפה אמש (שני) בחברת 'החדשות' של 'ערוץ 12', נשמע מס' 3 ב'כחול לבן' ח"כ בוגי יעלון מדבר נגד הרוטציה על ראש הממשלה, עליה מתעקש חברו להנהגה מס' 2 ח"כ יאיר לפיד, "ברביעייה לפני כמה שבועות, אז עמדתי נאמרה, אני יכול להגיד שחוץ מיאיר לפיד שבעד הרוטציה, אף אחד לא בעדה", כך נשמע יעלון.

בשבועות האחרונים דווח בכמה כלי תקשורת על אודות אי שביעות הרצון שמביע יעלון מכך, שיאיר לפיד אינו מוכן לוותר על הרוטציה בראשות הממשלה עם בני גנץ, לאחר שלדבריו העובדה שיאיר לפיד מוצג לציבור כראש ממשלה, מרחיקה ציבורים שונים מהצבעה למפלגת 'כחול לבן', כעת ההקלטה הזאת בקולו מוכיחה כי לא מדובר בדיבורי סרק.

בראיון שהעניק אמש יו"ר המפלגה ח"כ בני גנץ ליונית לוי באולפן המהדורה המרכזית, הוא התייחס לתוכן ההקלטה ואמר, "אנחנו הנהגה רחבה, יש דיונים וזה תקין וזה בסדר. אנחנו יודעים להכיל את חילוקי הדעות וממשיכים לפי ההסכם ובשותפות. נלך קדימה וננצח", הבהיר.

הוא סיפר כי "היו דיונים בזמנו, היו דיבורים, גם בוגי אמר את זה בקולו, כחול לבן זה גוף גדול. אותו הדבר, אותו הדיון, אותו סימן השאלה שכמו עוף החול אני מניח ישובו לדבר איתנו עליו עד סוף מערכת הבחירות הזאת - זה בדיוק אותו המצב שהביאו אותנו ל-35 מנדטים. זה אותו ההישג, אותה השיטה, אותו המבנה שהביא אותנו ל-35 מנדטים בהישג הקודם", אמר גנץ ושיבח את שותפו, "יאיר הוא איש רציני, מנוסה, שמבין פוליטיקה ולמוד מערכות, בתורו הוא יהיה ראש ממשלה מצוין".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. לפיד  

  ליצן

 2. הוא חושב שאנו מוטמטמים  (ל”ת)

  אפשטיין חרדק

 3. אם בני גנץ אומר  


  • מדוזה ממליצה על צלופח (ל”ת)


 4. גנץ  

  המצליפה

 5. מדוזה ממליצה על צלופח  


;