1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. בחצרות חסידים

חבק בת אחרי 26 שנה והגיע להודות לרבי

אורח בלתי צפוי שאינו לבוש כחסיד ויז'ניץ מן המניין נצפה רוקד עם האדמו"ר בשיאו של אירוע השבע ברכות שערכו בחורי הישיבה של החסידות. הסיבה: ברכה של הרבי לאב שזכה לחבוק ילדה לאחר 26 שנות נישואים עקרות • "הטוב כי לא כלו רחמיו" • 'בחדרי חרדים' עם הסיפור המרגש

משה ויסברגי' תמוז תשע"ט 13/07/2019 21:01

החסידים הופתעו הרבי מויז'ניץ בריקוד בשבע ברכות עם אבי הבת הרבי מויז'ניץ בריקוד בשבע ברכות עם אבי הבת צילום: יהושע פרוכטר

בשמחת השבע ברכות שנערה לרגל שמחת בית ויז'ניץ ואותה ערכו בחורי ישיבות ויז'ניץ בבני ברק בליל שישי - לרגל נישואי נכדו הגדול של הרבי והתקיימה באודיטוריום רמת אלחנן בבני ברק, נדהמו החסידים לראות יהודי שחזותו מעידה עליו כי אינו משתייך לשורות החסידים אשר הופיע במפתיע באולם והתעקש לגשת מיידית לרבי.

להפתעת החסידים, אותו יהודי, שהתברר כתושב אשדוד, התקבל על ידי האדמו"ר בחביבות גדולה ובשמחה רבה דבר שהעלה עוד יותר את מידת התמיהה, מי הוא האדם ומדוע הוא זוכה לכבוד הגדול.

ל'בחדרי חרדים' נודע כי התברר לחסידם שאותו יהודי לא זכה לזרע של קיימא למעלה מ26 שנה ולאחר עוגמת נפש רב, הגיע לפני כשנה לאדמו"ר וזכה להבטחת האדמו"ר להיוושע בדבר ישועה ורחמים ואכן השבוע זכה לחבוק את בתו הבכורה בשעה טובה ומיד לאחר הלידה בליל שישי הזדרז להגיע לשמחת השבע ברכות כדי להודות לאדמו"ר.

האדמו"ר אשר כידוע מרגיש כל שמחה שמחה ומתרגש בכל מאורע משמח של יהודי כאילו הוא עצמו בעל השמחה, התרגש מאוד לראות את אבי הבת, איחלו מזל טוב ולחיים וקם לריקוד ממושך עמו על השיר "הטוב כי לא כלו רחמיו" כשכל החסידים מצטרפים.

יצוין כי בכל עת רחמים, רצון והתעוררות, מבקש האדמו"ר מהציבור כי יתפללו עמו למען חשוכי ילדים שיזכו לפרי בטן ורגישותו של האדמו"ר בנושא ידועה מאד. 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. שמאי מזל טוב!!!!!  (ל”ת)

  יציק

 2. למה הרבי רקד איתו ברבים ? כי הוא שמח בשמחתו, או שיתפרסם שזה המופת שלו ?  (ל”ת)


  • ונניח שכן? 

   בני ברקי

  • איזה תמימות. נראה לך שהוא הגיע לבד? הביאו 


 3. מרגש. כל הכבוד לאדמו''ר.  (ל”ת)

  לטאי

 4. יודו לה חסדו  

  שימי

 5. מרגשששש  

  גולדי

 6. מזל טוב. הרבה נחת  (ל”ת)


 7. מה החוסר הפרגון הזה? מה אתה מקנא? לך תקבל ממנו ברכה ואז תדבר...  (ל”ת)

  אבי

 8. הנס הגדול שיתרחש בעת כזאת כדי שיהא בפרסומי ניסא,  (ל”ת)

  למען תדע כי

;