1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

קובי איים: "אריה דרעי - נבוא איתך חשבון"

הפעם זה סופי; קובי הודח ורתח מזעם • בתיעוד שהגיע לידי 'בחדרי חרדים' מרגעי ההצבעה ולאחריה, נראה קובי פותח שידור לייב בפייסבוק ומאשים את אריה דרעי ו"השאבבניקים שלו" • "טבריה תהיה עיר חילונית, פתוחה בשבת ובחגים על אפכם וחמתכם, הרסתם פה הכל"

ארי קלמן, י"ב תמוז תשע"ט 15/07/2019 07:57

החרדים צהלו • צפו מועצת העיר טבריה האחרונה בראשות רון קובי מועצת העיר טבריה האחרונה בראשות רון קובי צילום: דוד כהן, פלאש 90

בתום תקופה פוליטית סוערת דחתה הלילה (שני) מועצת העיר טבריה את תקציב העירייה לשנת 2019, כאשר בתום ההצבעה פצחו החרדים שנכחו במליאת המועצה בשירה וריקודים מה שעורר את זעמו של ראש העיר רון קובי.

שניות לפני ההצבעה אמר רון קובי, "לצערי אם התקציב לא יעבור המועצה תפוזר הערב ב-12 ואתם (חברי מועצת העיר א.ק.) תחדלו מלהיות חברי מועצה ואני אלך לשימוע ומה שיהיה - יהיה", כשהוא מכנה את בחורי הישיבה הרבים שהגיעו לצפות בישיבת המועצה "שאבבניקים שנשלחו על ידי אריה דרעי".

בתום ההצבעה ומשהתקציב נפל, הריעו בחורי הישיבה וקראו לעברו של רון קובי "לך הביתה", כשקובי מצידו פתח מיד כהרגלו בשידור לייב בפייסבוק והשיב; "שימו לב איך האנשים האלה צוהלים לראות איך העיר טבריה נופלת, מתרסקת - העיר טבריה לא תסלח לכם, תושבי טבריה לא יסלחו לכם".

קובי פנה לחברי המועצה ואמר "מי שהולך הביתה זה אתם, בושה וכלימה למדינת ישראל", כשהוא מוסיף ופונה ליו"ר ש"ס שר הפנים אריה דרעי ואומר; "אריה דרעי נבוא איתך בחשבון, אריה דרעי ומלאכי החבלה שלו שהגיעו לפה השאבבניקים האלה, תתביישו לכם".

הוא הוסיף וזעק בגרון ניחר, "על אפכם וחמתכם", הצהיר קובי, "טבריה תהיה עיר חילונית, פתוחה בשבת ובחגים על אפכם וחמתכם - אתם הרסתם פה את הכל, הרסתם את טבריה אבל לא עוד, לא נוותר, העיר טבריה תישאר פה לדורי דורות עיר נופש וקיט. חברי המועצה מפוזרים", סיכם קובי חצי צרוד.

כזכור, אמש לאחר דיון ארוך במועצת העיר בניסיון נוסף להעביר את תקציב העירייה לשנה הקרובה, נכשל רון קובי כש-6 מצביעים בעד הצעת התקציב, לעומת 9 חברי מועצה שהצביעו נגדה.

המשמעות היא שהחל מחצות ליל, מועצת העיר טבריה מפוזרת, בעקבות ההחלטה תמונה לעיר ועדה קרואה ובשבועיים הקרובים יזומן רון קובי לשימוע לפני פיטורין במשרד הפנים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה  

  אורלי

 2. אלו שבאבניקים לא בחורי ישיבה..רון קובי מייצג גם אותי אני נגד ההקצנה החרדית  

  חרדי תומך בקובי

  • גם אני תומך ברון קובי. כל מילה שלו אמת. (ל”ת)

   שבאבניק אשכנזי

  • אל תגיב לעצמך פה, טיפש! כל מה שיש לך להגיד זה: אריה דרעי, אריה דרעי, אריה דרעי 

   tbh

  • קובי 

   אנונימי

 3. קובי  


 4. מתנהג כמו עבריין  

  אנונימי

 5. גוי נבל  


 6. איך מותר לו לאיים ככה על נבחר ציבור?  


 7. התשקורת מעודדת נגד הדת.  


 8. ברוך שפטרנו  

  י.

 9. ברוך שפטרנו  

  י.

 10. נס נס נס  


;