1. עמוד הבית
 2. מוזיקה
 3. לייבלה

גדול הזמר הישראלי מגלה: "אני ישן עם ציצית"

האמן הישראלי קובי פרץ, שממלא היכלות ואולמות כמעט מידי ערב, לצד אלבומים שהפיק והצליחו מאוד בישראל, העניק אתמול ראיון ל'קול ברמה', בו דיבר על הקשר שלו עם בורא עולם ועל שמירת השבת, הנחת התפילין ולבישת הציצית

קובי עוזיאלי, י"ב תמוז תשע"ט 15/07/2019 11:06

אומן באמונה קובי פרץ בצאתו מכלא מעשיהו קובי פרץ בצאתו מכלא מעשיהו צילום: יוסי זליגר, פלאש 90

כמידי שבוע בתכנית 'חידודון' בהגשת השדרן עמי מימון ברדיו 'קול ברמה', עולה הפינה 'אומן באמונה' בה מספרים אומנים, זמרים, שחקנים וכו' על נקודות האמונה שלהם, אתמול (ראשון) עלה לראיון אחד מגדולי הזמר הים תיכוני בישראל, קובי פרץ, שסיפר על נקודות האמונה שלו.

"אין עוד מלבדו", פתח פרץ את הראיון עם עמי מימון, "אין כמו להרגיש קרוב לקב"ה ולהידבק בבורא עולם".

מימון, שאל את פרץ על שמירת השבת, "שבת אני שומר כבר מספר שנים, ומקפיד על טלית ותפילין כל יום. יום אחד הבן שלי, בא אלי ואומר לי אבא אני רוצה טלית גדולה כמו שלך, אמרתי לו אין בעיה אני אקנה לך. הוא לא הרפה ואמר אני רוצה גם טלית קטן גם לי וגם לך. אני התפלאתי ואמרתי לו עם דמעות בעיניים, שאין בעיה ומאז אני כל הזמן עם ציצית ואני אף ישן עם ציצית שזו לא חובה ובשבתות אני אף מוציא את הציציות החוצה", מספר פרץ ומוסיף כי "מאז אני זכיתי לגרום להרבה יהודים להתחיל ללבוש ציצית גם בקבר רשב"י".

לקראת סוף הראיון, נגע פרץ בתקופה הקשה בחייו, בה ישב בבית האסורים לצידו של הרב הראשי לשעבר הרב יונה מצגר, "אני זוכר שתמיד אמרתי לאסירים, שיש לי הרגשה שאני לא הולך לרצות את העונש עד הסוף, והישועה תבוא לי או מרחל אמנו, או מרשב"י או מרבי מאיר בעל הנס".

הוא משחזר, "כל לילה הרב מצגר ראה אותי עומד ליד החלון ובוכה לרבי מאיר בעל הנס, שאני רוצה להיות בהילולא שלו. וכך כל יום, הדלקתי נר גם לרבי מאיר בעל הנס וגם לרשב"י. עד שיום אחד בהילולא של רבי מאיר בעל הנס, קראו לי ממפקדת הכלא ואמרו לי כי הנשיא חתם על חנינה עבורי".

האזינו לראיון המרתק של גדול הזמר הים תיכוני, קובי פרץ, עם עמי מימון, כפי ששודר בתכנית 'חידודון' ברדיו 'קול ברמה':

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. יש בשאול הרבה "צדיקים" נסתרים.  

  בועז

 2. מקיים כל התורה על רגל אחת.  

  שריר

 3. מי ששמע 'גדול הזמר הישראלי'...😙  (ל”ת)


 4. תפסיקו להתלהב  

  קובי

 5. אשרי חלקו  

  רוני