1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. חדשות פוליטיקה

האֵם הטיחה בנתניהו: "מעניין מדוע נזכרת בנו"

אחרי נתק ממושך, נתניהו נפגש עם משפחות השבויים בעזה | במהלכה עזבה אמו של הדר גולדין הי"ד בדמעות כשהבינה כי "כל מטרת הפגישה הייתה להשתיק את המשפחות רגע לפני ציון יום השנה לצוק איתן"

 

קובי עוזיאלי, י"ג תמוז תשע"ט 16/07/2019 20:01

מבוכה בלשכת ראש הממשלה בנימין נתניהו בנימין נתניהו צילום: הדס פרוש, פלאש 90

לאחר נתק ממושך של חודשים ארוכים, נפגשה היום (שלישי) משפחת גולדין עם ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו. בפגישה השתתפו גם משפחות שאול, מנגיסטו וא-סייד.

חצי שעה לאחר תחילתה של הפגישה, נשברה לאה גולדין, אמו של סגן הדר גולדין הי"ד, ויצאה ממנה בדמעות לאחר שהבינה כי כל מטרת הפגישה היא לנסות להרגיע את המשפחות רגע לפני האירועים לציון 5 שנים למבצע 'צוק איתן'. בתחילת הפגישה הציע ראש הממשלה למשפחות להטיס אותן בשבוע לארה"ב, על מנת שיקחו חלק באירוע טקסי במטה האו"ם בניו-יורק למען העלאת המודעות להשבת הבנים.

בטרם יצאה לאה גולדין מהפגישה, היא התעמתה עם נתניהו ואמרה לו, "מעניין מדוע נזכרת בנו דווקא עכשיו, אחרי 5 שנים בהן לא עשית דבר. אנחנו לא צריכים נסיעה לניו יורק ומה שהצעת, כבר עשינו בעצמנו לפני שנתיים ובהצלחה מרובה", כך הטיחה האם הכאובה, המצפה לגופת בנה הנמצאת בידי ארגון הטרור חמאס.

ממשפחת גולדין מסרו לאחר הפגישה כי "כינוס הפגישה היום והצעותיו של נתניהו לפעול בזירה הבינלאומית נועדו בראש ובראשונה על מנת להשתיק את אכזבת המשפחות, רגע לפני שמציינים 5 שנים למלחמת צוק איתן. התחושה שלנו במהלך הפגישה הייתה שרה"מ עושה כל שביכולתו על מנת לצלוח בשלום את השבועיים הקרובים, במהלכן תתקיים העצרת הממלכתית ונציין 5 שנים לחטיפתו של בננו הדר".

"גם אחרי הפגישה הזו לא ברור לנו מדוע נתניהו אינו מתנה את השבת הבנים בכל המהלכים לשיקום ושדרוג עזה המתקיימים מידי יום והאם בכוונתו לעמוד בהבטחתו כי השבת הבנים תהיה חלק מההסדרה בעזה", אמרו.

יצוין כי במהלך השנים האחרונות, ואף בחודשים האחרונים, נעשו על ידי משפחת גולדין מספר פעולות חשובות בזירה הבינלאומית שהובילו לכך שמועצת הביטחון של האו"ם, הפרלמנט האירופי והפרלמנט הקנדי קיבלו החלטות המהוות מנוף בינלאומי לפעילות של ממשלת ישראל ושל נתניהו באופן אישי להשבת הדר גולדין, אורון שאול, אברה מנגיסטו והישאם א-סייד, לגבי השניים האחרונים, ההערכה היא שהם עודם חיים ומוחזקים בשבי החמאס.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. די לשקר!!! השבה לקבר ישראל אינה השבת בנים!!!  

    בן תורה

  2. מה היא רוצה?  

    אחד