ט' סיון התשפ"ד
15.06.2024

הצלחה למופע הירושלמי המקצועי "מעבר למוזיקה"

המקצועיות החרדית כבשה את הבמה בירושלים: "אביב של מנצחים", המופע הגדול מטעם עיריית ירושלים, בהפקה ייחודית ויוקרתית של קונסרבטוריון "מעבר למוזיקה" • הצלחה מסחררת למופע "אביב של מנצחים" מבית היוצר של הקונסרבטוריון החרדי "מעבר למוזיקה", עשרות הרכבי מוזיקה  ומחול, ריתקו את מאות המשתתפות במופע היוקרתי שהופק באולם ז'ראר בכר מטעם עיריית ירושלים

הצלחה למופע הירושלמי המקצועי "מעבר למוזיקה"
מופע מוזיקלי צילום: pixsabay

המוזיקה החרדית בירושלים בתפנית הגדולה ביותר של השנים האחרונות: ביצועים גדולים ומרגשים של הרכבי תזמורות ומקהלות כפי שנערכו בשבוע שעבר במרכז ז'ראר בכר בירושלים, היו יכולים להיות גאוות כל תזמורת פילהרמונית ולהקה מובילה.

ההצלחה הגדולה של הקונסרבטוריון החרדי "מעבר למוזיקה" בשנים האחרונות, הביאה לכך שכבר שבוע לפני המופע אזלו כל הכרטיסים. קרוב ל700- משתתפות שכן השיגו את הכרטיס למופע, נהנו בשבוע שעבר מאירוע עוצמתי ומרגש במיוחד. מעבר לרמה המוזיקלית הגבוהה ויכולות הביצוע הנדירות של כל ההרכבים בערב, זכו המשתתפות לחוות הפקה מושקעת וראשונית שנכתבה במיוחד עבור מופע זה. שילובים ומעברים ויזואליים מדהימים שחיברו בין כל קטעי האומנות המתקדמת ביותר, יצרו למשתתפות במופע חוויה ייחודית ונדירה.

ברגע האמת, בעת המופע הגדול, עלו בזו אחר זו אל הבמה, מעל 100 מופיעות בהפקה חדשנית וסוחפת המשלבת מקהלות, מחולות, זמרות ותזמורות ותוכן חוץ מוזיקלי. הקשת הרחבה של מגוון כישרונות המוזיקה והריקוד ומגוון הגילאים, מגיל 5 ועד גיל 60, שדרגו את רמת המוזיקה החרדית לגבהים שטרם נראו, תוך שמירה על טוהר המוזיקה היהודית.

יוזמת הקונסרבטוריון והפקת המופע הגדול, זכו בשבוע האחרון להדים רבים ותמיכה רחבה של כלל אישי הציבור שביקשו לעודד, לפרגן ולתמוך בפרויקטים הגדולים מבית הקונסרבטוריון, שנותן מענה ופתרון לכלל מקצועות המוזיקה, לבנות חרדיות, באווירה מתאימה וברוח בית יעקב.

במהלך האירוע הודתה מנהלת הקונסרבטוריון לשותפים הנאמנים ובראשם ראש העיר ירושלים מר משה ליאון, סגן ראש העיר הר' יוסי דייטש, מ"מ ראש העיר הר' צביקה כהן וחברי המועצה דודי בלומנשטוק ורוני דהן, תודה מיוחדת ניתנה גם לראש מנהל תרבות ופנאי בעירייה גב' אריאלה רג'ואן.

מנהלת הקונסרבטוריון הגב' נורית אדרי אמרה בסיום האירוע: "מרגש לשמוע את התגובות, ולהבין שהרף הגבוה והסטנדרטים החדשים שהמופע הביא אליהם, מוערכים ומבוקשים ע"י הציבור שלנו, זה נותן לנו כוח להמשיך ולפתוח עוד מחלקות ללימודי מוזיקה ברמה הגבוהה ביותר".

עיריית ירושלים מופע מוזיקלי קונסרבטוריון

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד