1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. נדל"ן

למהירי החלטה שרוצים שהכסף שלהם יעבוד בשבילם נותרו 66 יחידות

השלב הראשון בשיווק העיר החרדית החדשה מסתיים לאחר שמאות רבות כבר הביעו אמון מלא בדורות עילית

שימי פרקש, י"ט תמוז תשע"ט 22/07/2019 16:58

יח"ץ יח"ץ

הזדמנות אחרונה: במסגרת שיווק הקרקעות בעיר החרדית החדשה דורות עילית נותרו למכירה רק 66 יחידות קרקע בלבד.

עם התחלת שיווק העיר הקצו היזמים שטח גדול במרכז העיר לטובת משפחות שמעוניינות להשקיע בעיר החדשה ובעתיד לכשתופשר הקרקע בעז"ה אף להתגורר בה. הדבר נועד כדי ליצור את הבסיס הראשוני להקמת העיר - ציבור איכותי שמעוניין בעתיד להתגורר בעיר חדישה הנמצאת ברחק נסיעה קצר מגוש דן. ואכן מאות רבות של משפחות הביעו אמון בעיר החדשה ורכשו יחידות קרקע, כשחלקן רוכש גם עבור הדור השני במשפחה.

בימים אלו מסתיים שיווקו של השטח המרכזי, וכאמור נותרו רק 66 יחידות קרקע עבור המשקיעים מייסדי העיר, לאחר שהשלב הראשוני בשיווק קרקעות העיר למשקיעים פרטיים הסתיים בס"ד בהצלחה.

כעת, עם ההתקדמות בתכנון העיר וההתבססות שלה עוברים בדורות עילית לשלב הבא בשיווק העיר, ובימים אלו נפגשים היזמים עם קבוצות גדולות המעוניינות לקנות מקבצי קרקע גדולים בעיר העתיד. יזמי העיר מדגישים כי השיווקים העתידיים יהיו רק במקבצי קרקע גדולים ולא תינתן עוד ההזדמנות לרכוש יחידות קרקע קטנות כפי ששווק עד היום.

היזמים מדווחים על התקדמות הליך התכנון המלא של העיר החדשה בניצוחו של הרב משה מונטג. צוות התכנון של "דורות עילית" כולל מתכנני ערים, גאוגרפים, אדריכלים, ויועצים מנוסים, על מנת להכין תוכנית מקיפה וכוללת של העיר החדשה, מתוך ירידה לפרטי הפרטים ובהתאמה מליאה לצורכי הציבור החרדי שיגור אי"ה בעיר העתיד.

"דורות עילית" שנמצאת כעת בשלבי תכנון מתעתדת לקום על קרקע חקלאית פרטית שנמצאת בהליכי הפשרה ותכנון, בין מעלה שומרון על כביש 55 לבין אלקנה ועץ אפרים, על כביש 5. התכנית זוכה לתמיכה נלהבת של יו"ר המועצה האיזורית שומרון יוסי דגן והיא מתבססת על החלטת ממשלה מלפני כ-30 שנה להפשרת השטח לבנייה ולהקמת יישוב במקום. ההחלטה טעונה אישור מחדש, אולם לאור החשיבות הביטחונית שבמיקומה האסטרטגי של העיר, והרצף ההתיישבותי שהיא מייצרת, הצפי הוא שההחלטה תאושרר מחדש.

בניית העיר החרדית החדשה עשויה לפתור את מצוקת הדיור החריפה במגזר החרדי. על פי נתוני משרד השיכון חסרות למעלה מ-200 אלף יח"ד למגזר החרדי לאחר הקפאת הבנייה שהייתה בעשור הקודם.

מתעניינים בפרוייקט דורות עילית?
נשמח לתת את כל הפרטים בטלפון 072-395-2826 עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;