1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

הפעוט יהודה ורנר ז"ל - יובא הערב למנוחות

הפעוט יהודה ורנר ז"ל שהלך לעולמו לאחר שאמו שכחה אותו ברכב הלוהט במשך שעות, יובא הערב למנוחות בהר הזיתים • המוכרת בחנות בה שהתה האם: "נשמעה תזכורת בטלפון והיא החלה לצעוק 'הילד שלי, הילד שלי'"

אלי שלזינגר, י"ט תמוז תשע"ט 22/07/2019 17:56

"הילד שלי, הילד שלי" פינוי פעוט ממודיעין עילית באמבולנס מד"א פינוי באמבולנס מד"א. אילוסטרציה צילום: נפתלי אייזנברג, מד"א

הערב (שני) בשעה 22:00 לערך, יובא למנוחות הפעוט יהודה ורנר ז"ל, בן חצי שנה תושב לוד, שמוקדם יותר היום נשכח ברכב אמו למשך כשלוש שעות, מה שגרם ככל כנראה למותו.

בית הכנסת אליו פונה הפעוט בטרם הפינוי לבית הכנסת. צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

"בכאב עצום ובדמעות רותחות אנחנו מודיעים על הסתלקותו למרומים של הילד הזך והטהור יהודה ורנר ז"ל" נכתב בהודעה שפורסמה מטעם קהילת רמת אשכול לוד. כאמור, ההלוויה תתקיים ככל הנראה הערב בסביבות 22:00 בהר הזיתים בירושלים.

כפי שדווח מוקדם יותר ב'בחדרי חרדים', אם הפעוט הגיעה לבית עסק בעיר מודיעין עילית, בסמוך לשעה 10:00 ויצאה מהרכב תוך שהיא שוכחת את בנה הפעוט. רק כשלוש שעות מאוחר יותר היא נזכרה, רצה לרכב ואיתרה את בנה אך זה היה מאוחר והוא נמצא ללא דופק וללא נשימה.

עוברי אורח ששמעו את זעקותיה, הוציאו את הפעוט לעבר בית כנסת סמוך, לשם הוזעקו צוותי מד"א ואיחוד הצלה שביצעו בפעוט פעולות החייאה. בהמשך, פונה הפעוט לבית החולים אסף הרופא שם נקבע מותו. 

מוכרת בחנות שבה שהתה אמו של הפעוט, צוטטה באתר Ynet כשסיפרה כי לאחר מספר שעות של קניות, "נשמעה תזכורת בטלפון והיא החלה לצעוק 'הילד שלי, הילד שלי'. רצתי איתה לאוטו ופתחנו אותו. הילד היה מחוסר הכרה, בלי דופק, מאוד יבש בפה וכולו לוהט. מיד הזמנו אמבולנס".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אויי רק לחשוב על הכאב של האם נרקע הלב, אמור לצרותינו די. בילתי נתפס  

  חיים

 2. הזיכרון של הנשים אחרי לידה לא משהו-אולי זאת הסיבה  

  ש

 3. כשעם ישראל שוכחים את הקב"ה הוא שוכח את בניו  

  בועז

  • טרגדיה ממש 

   ויוי