1. עמוד הבית
  2. בריאות ומדע
  3. חדשות בריאות

מצמרר: "הילד היה באוטו, מהר מהר מהר"

בשעה הקרובה ילוו למנוחות את הפעוט מלוד שנשכח ברכב אמו במודיעין עילית, בינתיים נחשפת הקלטת הפנייה למד"א על ידי אזרח עובר אורח שגילה אותו בתוך הרכב • האזינו

אלי שלזינגר, י"ט תמוז תשע"ט 22/07/2019 20:08

הקריאה למד"א נחשפת רכב בו נשכח פעוט למוות רכב בו נשכח פעוט למוות צילום: באדיבות המצלם

שעות לאחר שהפעוט יהודה ורנר ז"ל נפטר, לאחר שנשכח ברכב אמו, מתפרסמת הקריאה הבהולה של אזרח למוקד מד"א, בו הוא מבקש להזעיק צוות רפואי בדחיפות.

"תינוק היה באוטו, מהר מהר מהר". לשאלת המוקדנית, המחייג משיב שהפעוט אינו בהכרה, "הוא מעולף". המוקדנית אומרת לו ללכת למקום בו נמצא הפעוט, בבית הכנסת, על מנת להעביר דיווח רפואי מסודר. "הוציאו אותו מהאוטו כבר".

המוקדנית, באסרטיביות, אומרת למטלפן "אנחנו מתחילים עכשיו החייאה, אני רוצה להסביר לכם מה לעשות" ומתחילה להדריך אותו כיצד לבצע פעולות החייאה ראשוניות.

"שים שתי אצבעות במרכז בית החזה, ולחיצות מהירות". תוך כדי היא מדווחת לו שאמבולנס מד"א כבר נמצא בדרך למקום. תוך כדי השיחה, נשמע המחייג מדווח שאמבולנס הגיע למקום.

"בכאב עצום ובדמעות רותחות אנחנו מודיעים על הסתלקותו למרומים של הילד הזך והטהור יהודה ורנר ז"ל" נכתב בהודעה שפורסמה מטעם קהילת רמת אשכול לוד. כאמור, ההלוויה תתקיים ככל הנראה הערב בסביבות השעה 20:00 בהר הזיתים בירושלים.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מצמרר!!! כואב הלב  (ל”ת)


  2. מוקדנית מקצועית  

    זרח