1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. החרדים

גפני התבטא: "אנחנו בעיקר מרוצים מצפת וחיפה"

בביקור אצל שוקי אוחנה ראש עיריית צפת, הביע ח"כ גפני את שביעות רצונו מהעיר ורמז כי לעת עתה הוא מרוצה רק מצפת ומחיפה • וגם: המדיניות החדשה של ראש העיר בנוגע לאפליית המוסדות  

בני יחזקאלי, כ"א תמוז תשע"ט 24/07/2019 19:46

חצי שנה אחרי הבחירות גפני ושוקי אוחנה אתמול בצפת גפני ושוקי אוחנה אתמול בצפת צילום: בא

האם גפני מרמז על ירושלים ומקומות נוספים? אתמול (שלישי) במהלך פגישתו אצל ראש עיריית צפת שוקי אוחנה, שכזכור 'דגל' תמכו במועמדותו, אמר גפני: "עשינו לאחרונה ישיבה של ניתוח המקומות בהם תמכנו בבחירות המוניציפאליות, אני רוצה לציין ששתי המקומות שאמרנו שאנחנו מרוצים מאוד מהתוצאה של החצי שנה האחרונה זה צפת וחיפה". מקומות אחרים גפני בכוונה לא הזכיר.

במהלך הפגישה בה השתתפו גם מנהל המחלקה המוניצפאלית מנחם שפירא ונציגי 'דגל', אמרו הנציגים בעיר שמרגישים בעיר את תנופת הפיתוח והעשייה ברחוב ובכבישים וכן את כל ההתפחות של מוסדות החינוך החרדים. במהלך הישיבה דנו בתכנון עתידי לפיתוח העיר. וכן להתרחבות אירוע התרבות התורנית והרחבת מקומות תעסוקה לתושבי העיר. 

בתוך כך, כחלק מפעילותו למניעת אפליית המוסדות החרדיים, סייר שוקי אוחנה במוסדות חב"ד ובת מלך בעיר יחד עם סגנו מ'דגל' ישראל סברדלוב וחברי המועצה אליעזר לזר, שניאור ליפסקר, דוד כהן וכן מוטי כהן מנהל מחלקת החינוך.

לדבר מנהלי מוסדות החינוך החרדיים בצפת הם אומרים אנחנו נוכחים לגלות את "רוח המפקד" החדשה שנושבת בעיר עם החלטתו של ראש העיר שוקי אוחנה להעניק שיווין לתלמידים החרדיים.

כחלק מהערכות לפתיחת שנת הלימודים סייר ראש העיר עם חברי הקואליציה, הנציגים החרדים, במוסדות החינוך החרדי בעיר ונפגש עם הנהלת המוסדות וצוות המורים בכדי לדון על כל צרכי ובקשות המוסדות. 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. גם מביטול השכונה החרדית בכנען????? העיקר שלא נותנים לאמשינוב לבנות  (ל”ת)


  • צןדק במאה אחוז (ל”ת)


 2. לא הבנתי ממה בדיוק גפני מרוצה בצפת  (ל”ת)


  • מהכסף בחשבון הבנק של נציג האלוקים (ל”ת)


 3. הבלים  


 4. שוקי אוחנ כישלון של דגל התורה בצפת  

  מוטי

;