י"ז סיון התשפ"ד
23.06.2024
לא מסתפק בתלונה

אבנר נתניהו הגיש בקשה להרחיק את כהן

בנו של ראש הממשלה  אבנר נתניהו לא מסתפק בתלונה שהגיש אתמול במשטרה נגד עורך הדין ברק כהן שנטפל אליו במסעדה וניגש גם לבית המשפט בבקשת צו האוסר על כהן להטריד אותו בכל דרך ובכל מקום

אבנר נתניהו הגיש בקשה להרחיק את כהן
אבנר נתניהו עם אביו ראש הממשלה צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

יממה לאחר שהגיש תלונה במשטרה נגד עו"ד ברק כהן, בנו של ראש הממשלה יאיר נתניהו הגיש לבית משפט השלום בתל אביב בקשה למתן צו למניעת הטרדה מאיימת, במעמד צד אחד. 

הבקשה הוגשה היום (שני) על ידי פרקליט המשפחה עו"ד יוסי כהן בשמו של אבנר נתניהו, במסגרתו ביקש מבית המשפט "צו האוסר על הפוגע להטריד את הנפגע בכל דרך ובכל מקום; צו האוסר על הפוגע לאיים על הנפגע, לבלוש אחריו ו/או לצעוק לעברו ו/או להתגודד סביבו ו/או לפגוע בפרטיותו בכל דרך". 

אתמול, אבנר נתניהו הגיש תלונה במשטרה נגד עו"ד ברק כהן, לאחר שהאחרון הפיץ סרטון ובוא הוא נראה מגדף את אבנר נתניהו בזמן שישב במסעדה. בסרטון נראה ברק כהן בשידור לייב שהוא העביר אל דף הפייסבוק שלו, כשהוא מטריד ומגדף את בן ראש הממשלה ומשפחתו. אבנר נתניהו לא הגיב כלל לכהן.

במסגרת הבקשה שהגיש אבנר לביהמ"ש, ביקש להרחיק את ברק כהן ממנו למרחק שלא יפחת מ-200 מטרים. אתמול לאחר שהגיש תלונה במשטרה, אבנר נתניהו העלה פוסט קצר לחשבון הפייסבוק שלו, וכתב; "פעם אחר פעם שהוא עוקב אחרי, מגיע למקומות בהם אני נמצא ומתחיל לצלם ולגדף אותי. יש דרך לנהל ויכוחים פוליטיים. בריונות והטרדת אזרחים לא-מעורבים הן חד משמעית לא הדרך".

השופט אריאל צימרמן שקיבל את הבקשה, קבע כי דיון בעניין ייערך בשבוע הבא בפני השופט עמית יריב. "בנסיבות המקרה, הצורך בצווים יוכל להיבחן רק לאחר שניתנה למשיב האפשרות להשמיע טענות בדיון".

ברק כהן כתב בפייסבוק לצד הסרטון הפוגעני נגד אבנר, "נתקלנו באבנר נתניהו, הבן של המושחת החלש ברוכה השכינה".

בשבועות האחרונים ברק כהן נוהג להטריד בעיקר חברי כנסת מתנועת 'הליכוד'. כהן עלה לכותרות לאחר שרדף אחר השרה מירי רגב וקילל אותה ליד בתה. גם שלדון אדלסון חטף ממנו צעקות ומילים קשות, כהן אמר לאדלסון, "אתה חי יותר מדי". כהן הוא בנו של מארגן ההפגנות מהפנתרים השחורים, תנועה שהפגינה בשנות השבעים נגד הממשלה.

‏יאיר לפיד צייץ בתגובה בחשבון הטוויטר שלו: "מאחל בהצלחה לאבנר נתניהו בתביעה נגד ברק כהן. אבנר ילד מקסים ומעולם לא התערב בפוליטיקה. ההתנפלות עליו היתה מגעילה ולא הוגנת".

אבנר נתניהו ברק כהן עו"ד יוסי כהן

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 7 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד